Marzec 29, 2024, 09:01:59 am

Autor Wątek: Holzmann/Bernardo  (Przeczytany 3640 razy)

Offline WiruSSS

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Holzmann/Bernardo
« dnia: Maj 25, 2020, 21:14:35 pm »
Witam
Czy ktoś z szanownych forumowiczów miał do czynienia z tym urządzeniem?
https://holzmann.pl/produkty/item/1185/Urzadzenie-wielofunkcyjne-Holzmann-K5-320VFP-2000

Lub z tym

https://www.hafen.pl/uniwersalna-maszyna-wieloczynnosciowa-cf-410-f-2600

Urządzenie chcę kupić na własny użytek. Nie przeszkadza mi konieczność przezbrajania. Czy stosunek ich jakości do ceny jest  odpowiedni? Liczę się z tym, że nie są to urządzenia z najwyższej półki ale też liczę że za taką kwotę maszyna mi posłuży na lata majsterkowania 😅

Offline WiruSSS

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Holzmann/Bernardo
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2020, 22:24:08 pm »
Dodam jeszcze, że starałem się wcześniej poszukać jakichkolwiek informacji na ich temat, jednak praktycznie nie ma żadnych informacji prócz tych reklamowych. Na YouTube też nie za wiele a jeśli już, to tylko na temat mniejszych maszyn lub opinie są skrajnie różne. Szukałem też maszyn bardziej renomowanych producentów jak np felder. Oni produkują tego typu maszyny w linii hammer. I wszystko pięknie, tyle że z ich produktami jest totalnie odwrotnie. Sporo informacji oraz wiele opinii, natomiast przewrotnie żadnych cen, jakby to był temat tabu, nawet orientacynych/detalicznych/sugerowanych czy jakichkolwiek. Wszędzie trzeba zapytania wysyłać 🙄 czyżby były tak drogie że każdy odwleka tę informację na koniec? 😅

Offline tayjkt

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
    • Zobacz profil
Odp: Holzmann/Bernardo
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 01, 2020, 13:48:11 pm »
Ten Holzmann jest podobny do rządzenia od Feldera. Od strony strugarki to po zdjęciach wydaje mi się, że Holzmann jest na mimośrodach przez co bardzo przyjemnie się go ustawia i bym bardziej rozważał tą maszynę.
Patrząc na parametry to w Hafenie masz większą maszynę strugarka szersza więc zastanów się jaki materiał potrzebujesz obrobić.