Marzec 28, 2024, 09:55:33 am

Autor Wątek: MLT 100 !  (Przeczytany 16061 razy)

Offline Sebek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
MLT 100 !
« dnia: Sierpień 15, 2017, 20:26:30 pm »
Cześć wam ! Na wymianę mam tym razem piłę Makity MLT100. Piła była zakupiona przeze mnie w ubiegłbym roku w Casto za prawie 1900zł. Użyłem ją nie więcej niż 15-20 razy. Powód zamiany jest taki sam jak poprzednio, moje zainteresowanie do drewna nie rozkwitło. Piła jest rzecz jasna na gwarancji, w pełni kompletna i bez żadnych śladów użytkowania, nawet tarcza wygląda jak nówka...
Jest to oferta zamiany, nie sprzedaży, a powód jest ten sam co poprzednio - za bardzo bym popłynął na tym..
Aktualnie cały czas rozbudowuje swój garaż w którym za pewien czas mam nadzieję zacznę budować customowe motocykle dlatego wszystko co może mi się przydać a jeszcze tego nie mam biorę pod uwagę. Celuję szczególnie w:

Tokarka do metalu (mogę dopłacić)
Frezarka do metalu(mogę dopłacić)

Każdą ofertę rozważę, ale rozrzutniki do gnoju bigos gumiaki(tak jak proponował ostatnio kolega) raczej mnie nie interesują.
Pozdrawiam i zdrówka życzę!

Offline Sebek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Odp: MLT 100 !
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2017, 14:48:26 pm »
Przyda mi się również piła taśmowa do metalu z możliwością cięcia pod kątem 45° albo TIG.

Offline Maciek61

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 342
    • Zobacz profil
Odp: MLT 100 !
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2017, 17:16:24 pm »
Sebek daj cenę, sprzedaj. weź kasę. kup obrabiarkę do metalu. Bo słabo to widzę że znajdziesz drugiego takiego jak Ty  ;D tylko lustrzane odbicie wychodzi z metalu wchodzi w drewno .Tu na forum jak jestem (będzie z dwa lata) nie widziałem propozycji zamiany obrabiarki do metalu na obrabiarkę do drewna

Offline Debsej

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: MLT 100 !
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 06, 2019, 22:34:47 pm »
Ja chętnie od kolegi odkupię jeśli nadal aktualne.

Offline kiciuch666

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: MLT 100 !
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 29, 2019, 23:14:39 pm »
Mam tiga.Mogę podmienić.Zdjęcia i info jeśli aktualne.