Lipiec 17, 2018, 09:40:44 am

Autor Wątek: Teleskopowe kobyłki warsztatowe.  (Przeczytany 356 razy)

Offline Drewnotwory

• Newbie
  • *
    • Drewnotwory.
Teleskopowe kobyłki warsztatowe.
« dnia: Maj 15, 2018, 08:50:31 am »
Witam,

czy toś z Was posiada takie kobyłki? Jak się sprawują i czy warto je zakupić? Czy się nie chwieją za bardzo itp? U mnie mają służyć amatorsko, do szybkiego rozstawienia w ogrodzie jak zajdzie taka potrzeba. Dlaczego nie zrobię czegoś sam...bo po prostu nie mam czasu  :) a potrzebuje na szybko czegoś lekkiego i koniecznie składanego.

Jeżeli pytanie o tego typu kobyłki już było, a nie udało mi się znaleźć to proszę o odnośnik do tematu.

Pozdrawiam.

Offline Mcgyver

• Sr. Member
Odp: Teleskopowe kobyłki warsztatowe.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2018, 08:58:59 am »
Mam coś takiego. Jezeli chodzi ostabilnosc to calkiem nie najgorzej. Jak za taka cene nic lepszego chyba nie znajdziesz. Co prawda nie testowałem ich przy podpieraniu jakichś grubych balków ale do desek w zupełności wystarczą. Dodatkowy plus że sa składane - u mnie wiszą w drewutni na ścianie 

Offline tomekz

• Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2018, 09:09:00 am »
Są dobre. Z jednego robiłem zawieszenie do solidnego dzwona ( służył jako przenośna dzwonnica  :) ) zdało to egzamin. I cena jest ok.

Offline True

• Newbie
  • *
Teleskopowe kobyłki warsztatowe.
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 16, 2018, 19:40:17 pm »
Też posiadam jako nogi pod blat ( pilarka / frezarka) i dają radę. Jedyny mankament to blokada ( ta dłuższa) między nogami mogła by być skręcana na motylek.  Planuję taką przeróbkę jak mi się gwarancja skończy.  Do tego porządny udźwig na plus. 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
... Produkcja zbyt wielu użytecznych rzeczy prowadzi do wytworzenia zbyt wielu bezużytecznych ludzi...

Offline Drewnotwory

• Newbie
  • *
    • Drewnotwory.
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 16, 2018, 20:04:24 pm »
Czyli nie ma się co zastanawiać  :) zwłaszcza że koszt to 150zł za dwie sztuki.