Lipiec 16, 2018, 23:56:56 pm

Autor Wątek: Drzwi przesuwne  (Przeczytany 411 razy)

Offline damiang

• Jr. Member
  • **
Drzwi przesuwne
« dnia: Lipiec 16, 2017, 17:56:14 pm »
Witam. Ostatnio dostałem zlecenie zrobienia drzwi przesuwnych do pomieszczenia, a właściwie do 2 pomieszczeń. Jest kilka zagwozdek o które chciałbym się spytać. Pierwsze drzwi mają być przesuwne pomiędzy ścianami, jednak Pani chciałaby żeby na dole nie było żadnego toru. Czy takie rozwiązanie jest możliwe? I tutaj mają być dwoje drzwi. Drugie drzwi mają być tak jakby na ścianie, jedno skrzydło przesuwne w prawą stronę. Tutaj jest (chyba) trochę większy problem, bo drzwi mają się przesuwać po ścianie z płyty warstwowej i dodatkowo trzeba je obrobić płytą. Drzwi wykonane z płyty laminowanej. Polecicie jakieś systemy i rozwiązania bo nigdy drzwi przesuwnych do pomieszczeń nie robiłem, ale musi być ten pierwszy raz :)

Offline SpecPiotr

• Hero Member
    • Stolarnia Speca
Odp: Drzwi przesuwne
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 16, 2017, 19:11:31 pm »
Przejrzyj sobie rozwiązania Sevroll lub nieco tańszej ale równie dobrej rodzimej Laguny. Znajdziesz tam to o co pytasz.
Samo sie nie zrobi ale mogłoby sie samo wnosić.

Offline damiang

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 16, 2017, 19:39:27 pm »
no właśnie na multiomedze do tej pory pracowałem, ale takich drzwi jeszcze nie robiłem, masz jakiegoś pdf albo chociaż model takiego systemu?

Offline SpecPiotr

• Hero Member
    • Stolarnia Speca
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 16, 2017, 19:55:28 pm »
Katalogi mam na warsztacie więc dziś już nie pomogę. Jutro poszperam.
Samo sie nie zrobi ale mogłoby sie samo wnosić.

Offline radi198822@wp.pl

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 17, 2017, 01:01:47 am »
Wejdz na strone laguny tam jest duzo informacji. Instrukcje montazu, kalkulator...