Czerwiec 22, 2018, 15:27:08 pm

Autor Wątek: Forum pęcznieje , piszących wielu i problem.........  (Przeczytany 4627 razy)

Offline L4

• Hero Member
Odp: Forum pęcznieje , piszących wielu i problem.........
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 29, 2017, 01:42:55 am »
Wydaje mi się że taka funkcjonalność wymaga dodatkowego "okodowania". Nie wiem wiem czy JarekO się takimi sprawami zajmuje i czy jest ktoś kto takie rzeczy robi w miarę na bieżąco. Ale jeśli nie ma takiego "kogoś" to może warto o nim pomyśleć.

Pewnie wystarczy jakaś konkretna wtyczka. Tak czy siak, jesto to dość upierdliwe to przeglądania i zaznaczania, ale przynajmniej wystarczy zrobić tylko raz.

Offline def

• Full Member
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 29, 2017, 07:04:38 am »
A ja "poem" (powiem) tak,... Forum Manta upadło z powodu nadmiernego porządku i dyscypliny, o których to zalet wprowadzenie właśnie zabiegacie. Tam stawiało się do pionu każdego nowicjusza. Elita Manty zaś, w niepisanej zmowie i porozumieniu, zjednoczona bez słów i deklaracji; profesjonaliści tak mają, nie miała oczym pisać, co kupić, a jak pochwalić, to tylko produkty jednego oferenta,... Może zdarzają się na DiD jakieś sytuacje wymagające interwencji, ale nie jest tak źle,... "Bynajmniej" (przynajmniej) dla mnie.

Offline SpecPiotr

• Hero Member
    • Stolarnia Speca
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 29, 2017, 07:33:18 am »
[LOF(Liga Ochrony Forumu)

SOF kolego SOF (straż ochrony forum). Nie wprowadzajmy zamieszania w nazewnictwie samozwańczych administracji  ;D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2017, 07:35:53 am wysłana przez SpecPiotr »
Samo sie nie zrobi ale mogłoby sie samo wnosić.

Klo

• Gość
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 29, 2017, 08:06:06 am »

:)

Offline JarekO

• Administrator
  • Hero Member
  • Centrum dowodzenia
    • Domidrewno.pl
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 29, 2017, 09:54:54 am »
Nie przewiduję rozbudowy forum poprzez grzebanie w kodzie - sorry, ale nie podejmę się operacji na żyjącym organizmie :)

Nie ma też magicznych wtyczek, które spełnią wszelkie życzenia każdego forumowicza, z prostego powodu... każdy ma inne życzenia. Aktualnie każdy ma swój profil dostępny na forum i może go modyfikować, dostosować wygląd i wyświetlane informacje do swoich potrzeb. 

To co się daje zrobić to robię, zawsze w taki sposób aby forum działało 24h - i tak jest. Nikt nie widzi updejtów, zmian skryptów i czyszczenia i bardzo dobrze :)

----------------------------------------
Pozdrawiam
Jarek

kozio

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 29, 2017, 13:46:43 pm »
Nikt nie widzi updejtów, zmian skryptów i czyszczenia i bardzo dobrze :)

Tak jak nie każdy facet wracając do domu zauważy że jest posprzątane jeśli porządek jest ciągle.

Bałagan robimy my i my za niego odpowiadamy.

Faktycznie forum działa świetnie i ludzie są świetni ale zawsze znajdą się grupy ludzi - jak w szkole - mocno uduchowieni, sportowcy, bananowcy,  łobuzy lub zwykłe błazny klasowe jak ja ;) ale można też zwracać uwagę na to co ktoś robi a nie jaki jest z natury...

Sami też nakrecamy niektórych do pisania o niczym a potem się dziwimy że są wątki bez treści...

Problem jest w nas a kto święty niech się rzuci kamieniem lub założy wątek "i jak się z tym czujesz?" I tam udaje forumowego psychologa.

Pozdrawiam ;D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2017, 13:50:56 pm wysłana przez kozio »

kwita

• Gość
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 29, 2017, 14:02:20 pm »
Co do ilości użytkowników "martwych".
Na pewnym forum fotograficznym było tak, jeśli ktoś nie logował się rok, konto zostało automatycznie usuwane. Okres można ten dowolnie zmieniać. Każdy z nas ma mniej lub więcej zajęć, też mam teraz taki okres że nie bardzo mam czas, ale minimum raz dziennie staram się czytać, być na bieżąco...

Klo

• Gość

Offline tomekz

• Hero Member
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 29, 2017, 15:10:54 pm »
I teraz chciał bym jednym  kliknięciem  z boku tematu  wyłączać te tematy z listy ,które w obecnej chwili (do następnego wejścia ) mnie nie interesują i niech one zrobią się jako " przeczytane" .A jeśli ktoś  w tym czasie  w nich coś napisze ,to ukażą się ponownie  na liście.

Jarek (pewno sam nie wiedział dokładnie ,bo by od razu zareagował ) podsunął myśl ,by pogrzebać  w "Profilu" . Nawet nie wiem już teraz ( amnezja starcza ) co poprzestawiałem
ale
to  o co mi   chodziło się ukazało.
Po wejściu w "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty " z prawej  strony  są okienka pod "Ustaw zaznaczone  jako przeczytane " .
Przeglądam tematy i odfajkowuję te  które teraz mnie nie interesują , wchodzę w "ustaw zaznaczone jako przeczytane " -klik i gotowe.
Jest to teraz duże ułatwienie .

kwita

• Gość
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 29, 2017, 15:33:57 pm »
no tak, jak w piosence... "ale to już było i nie wróci więcej..." ;D
Każdemu nie wróci co innego... ;D. Ważne,że się wyjaśniło ;D

Wydaje mi się, że kiedy forum powstawało (takie mam odczucia) wielu z nas pisało i czytało o pewnych rzeczach. W tej chwili ze względu na ilość użytkowników, niektórym "nowym" nie chce się poszukać i piszą nowe tematy. Często zdarza mi się (chyba że to ten wiek), że kiedyś taki temat był a tutaj znowu nowy, stąd ten nadmiar wątków

Offline L4

• Hero Member
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 29, 2017, 16:01:17 pm »
Po wejściu w "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty " z prawej  strony  są okienka pod "Ustaw zaznaczone  jako przeczytane " .
Przeglądam tematy i odfajkowuję te  które teraz mnie nie interesują , wchodzę w "ustaw zaznaczone jako przeczytane " -klik i gotowe.
Jest to teraz duże ułatwienie .

Jak ktoś się w jednym z odfajkowanych tematów wypowie to też nie wraca Ci na tablicę?

Offline tomekz

• Hero Member
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 29, 2017, 16:10:08 pm »
Tematy wracają wtedy na górę listy

Offline L4

• Hero Member
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 29, 2017, 19:09:02 pm »
To standardow. Myślałem, że jest przez odfajkowanie można zapisać pomijanie nieinteresujących tematów w przyszłości.

Offline Lirorobert

• Hero Member
    • Lirorobert
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 29, 2017, 19:26:29 pm »
Niestety nie ma tak. A szkoda

Offline tomekz

• Hero Member
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 29, 2017, 19:46:49 pm »
A spróbujcie wejść w profil forum .
Tylko czy wyłączenie na stałe to dobre posunięcie?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2017, 19:48:29 pm wysłana przez tomekz »