Czerwiec 25, 2018, 07:48:42 am

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - wiszku

Strony: [1]
1
Strugi / Strug Irwin
« dnia: Marzec 25, 2016, 23:54:48 pm »
Kilka dni temu zastanawiałem się nad zakupem struga firmy Irwin. Kosztował ponad 160zł, ale teraz cena spadła do 85 i zaryzykowałem. Zamówilem wraz z małym stanleyem. Dzisiaj przyszły więc cykłem kilka fot, bo oto nawet u sprzedawców trudno.


Reszta tutaj: http://imgur.com/a/JIj8x
Oczywiscie musiałem wypróbować i przejechałem kawałek dechy  :). Co do samego struga: porównując go do tego stanleya, to moim zdaniem jest lepiej wykonany. Waży ponad 2,4kg , 356mm długosci i 64mm szerokości(nóż - 51mm). Stopa grubości 5mm lepiej wyszlifowana niz u małego (co widac na foto), regulacja wysuwu noż też o wiele płynniejsza. Baboli jednak nie brakuje: nóż krzywo zaostrzony (jeśli wogóle można to tak nazwać), odchylak też nie obrobiony, skos na ustach nie dokładny - trzeba bedzia pilniczkiem poprawić bo nóż haczy(w stanleyu to samo). Uchwyty pomimo, że w sklepie pisze "drewniana rączka" są plastikowe. Wsio widać na fotach i czy się opłaci kupić sami zdecydujecie. Ja osobiście jestem zadowolony, myśle że kilka poprawek i drewniane uchwyty i będzie dobre narzedzie, za nie duze pieniądze. Pozdro 

2
Przedstaw się na Domidrewno / Dzień dobry, czesć i ....
« dnia: Styczeń 30, 2016, 01:05:07 am »
No to moja kolej.
Witam wszystkich. Jestam Łukasz, lat trzydziesci pare. Pochodzę z podkarpacia i jestem uzależniony ..... całe szceście, że od majsterkowania  :P . Takiego forum jak to nie da sie ominąć, jak się kce coś dłubać.
Jeszcze raz witam wszystkich.

Strony: [1]