Sierpień 22, 2018, 01:20:47 am

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - ASIOR

Strony: [1]
1
Pilarki / Soft start do piły Scheppach hs 105
« dnia: Czerwiec 24, 2018, 14:42:05 pm »
Kilka zdjęć jak zamontować soft start do piły stołowej scheppach hs 105.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


2
Meble warsztatowe / Szafki warsztatowe.
« dnia: Luty 15, 2018, 14:43:12 pm »
Witam .
Organizuje sobie warsztat i chciałbym zrobić do niego jakieś szafki. Jako że mam dostęp do blatów 100x100cm/18mm laminowanych lub nie, rzeczą oczywistą jest że z nich będę robił. Moje pytanie jak je składać. Czy na kołki i wkręty będzie dobrze czy jeszcze jakiś klej. Jeśli tak to jaki (poliuretanowy?), żeby skleił brzeg płyty który jest bez okleiny z częścią z okleiną. Czy może wkręty to zły pomysł i muszą być konfirmaty? Lub np. wkręty + klej i będzie się trzymało. Jak to będzie najprościej?
 Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

3
Przedstaw się na Domidrewno / WITAM
« dnia: Listopad 10, 2017, 18:01:05 pm »
Mam na imię Łukasz i mam 32 lata. Jestem spod Krakowa. Moja przygoda z drewnem zaczęła się (i chwilowo utknęła) od budowy domku na palach dla synka. Z powodu mojego unieruchomienia (złamana noga) i nadmiaru wolnego czasu zacząłem przeglądać internet w poszukiwaniu inspiracji do wykończenia domku. Natrafiłem na całe spektrum możliwości, które niesie ze sobą praca z drewnem. Natrafiłem również na stronę domidrewno i co za tym idzie na to forum. Jako, że  pochłonął mnie ten temat oto i stoję przed wami ja- laik,kompletny amator nie pozbawiony jednak ambicji i przede wszystkim chęci do nauki, a także dzielenia się z wami moimi pierwszymi krokami w tejże dziedzinie.

Strony: [1]