Lipiec 28, 2017, 08:55:15 am

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Nie powiedziałbym że ten blat jest z płyty ;) Mnie się podoba

Kozio po szlifie 320 dużo oleju przyjeło?
2

Plecy są moje, może nie za piękne ale są.
Jak zwykle skromny ;).
Świetny przykład jak z byleczego przy pomocy głowy i umiejętności można wyczarować coś ładnego.
Mnie podoba się bardzo.
3
Krok po kroku (realizacje własne) / Odp: Strugnica w mieszkaniu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Szymek dnia Lipiec 27, 2017, 22:45:02 pm »
Chyba tak zrobię mam dość agresywna płytę diamentową, powinno pójść w miarę szybko i nie przegrzeje krawędzi.

Z Innej bajki po podłączeniu odkurzacza do kolektora sprzątanie strugnicy to bajka. Odciąg w akcji.
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez cumbajszpil dnia Lipiec 27, 2017, 22:16:34 pm »
Przyszlifuj wiertło łopatkowe, zanim doszukasz się czegoś innego albo przetoczysz sednik.
Albo HSS 18,5
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Szymek dnia Lipiec 27, 2017, 21:45:47 pm »
@Lirorobert Ja też  :)

Mam problem z tymi otworami. Wszystkie wiertła które posiadam (płaskie irwin, świder hitachi, sednik Aliexpres) mimo, że nominalnie są 19 mm to dają otwór  0,2 do 0,5 mm szerszy. A ponieważ docisk ma Średnicę też zredukowaną o jakieś 0,1 mm to ten luz robi się na granicy akceptacji.

Najchętniej wiercił bym sednikiem- najczystszy otwór, ale teraz zastanawiam się czy nie zeszlifować tego wiertła płaskiego tak by dawało bardziej akuratny otwór. Już pomału mnie cholera chwyta bo w końcu ile mam tych wierteł jeszcze kupić by trafić na takie co rzeczywiście będzie wierciło 19 mm
6
Krok po kroku (realizacje własne) / Odp: Szafka łazienkowa lakierowana w połysku z blatem olejowanym z obłogu dębowego.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kozio dnia Lipiec 27, 2017, 20:40:43 pm »
Fotki są tylko może przez taptak nie widać.
Dziurki w sosnie po sztyfciarce.
Plecy są moje, może nie za piękne ale są.

Będzie szła jutro następna warstwa oleju.
7
Krok po kroku (realizacje własne) / Odp: Przygotowanie warsztatu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez meridox dnia Lipiec 27, 2017, 20:15:50 pm »
Widzę że tych płyt na ścianie nie masz dużo, zastanów się nad wyłożeniem ściany perforowanymi regałami sklepowymi . Jest trochę ofert na olx albo idź do jakiegoś sklepu narzędziowego może mają nadmiar i w dobrej cenie Ci oddadzą :). Bardzo wygodne rozwiązanie. Widzisz co masz i czego brakuje ewentualnie na regale a za razem nie musisz grzebać po szafkach żeby coś znaleźć :)

na pewno kolega ma dobre chęci ale nie słuchaj go :)  (bez urazy Lukasch2000)

rób jak najwięcej szafek, zamiast regału zrób dużą szafę na półki poupychasz sporo narzędzi i innych rzeczy, pamiętaj o jednym ze nie będziesz miał super odciągu (może się mylę :) ) który cały pył i kurz będzie Ci zbierał . robisz warsztat gdzie pył , kurz zawsze będzie, mniej rzeczy na wierzchu mniej sprzątania wiem to po sobie też będę wyrzucał regał i robił w jego miejsce szafe, lepiej otworzyć drzwi i coś wyciągnąć niż później setki rzeczy czyścić z pyłu
8
Te plecy na zdjęciu, to są plecy Szymona Kołeckiego?  ;)
9
brad nails ?
10
Krok po kroku (realizacje własne) / Odp: Przygotowanie warsztatu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez fuku dnia Lipiec 27, 2017, 15:00:15 pm »
Widzę że tych płyt na ścianie nie masz dużo, zastanów się nad wyłożeniem ściany perforowanymi regałami sklepowymi . Jest trochę ofert na olx albo idź do jakiegoś sklepu narzędziowego może mają nadmiar i w dobrej cenie Ci oddadzą :). Bardzo wygodne rozwiązanie. Widzisz co masz i czego brakuje ewentualnie na regale a za razem nie musisz grzebać po szafkach żeby coś znaleźć :)

Zdecydowanie NIE, sukcesywnie zmniejszam ilość miejsca do przechowywania, bo najnormalniej w swiecie zbyt duza ilosc miejsc do chowania/trzymania rzeczy prowadzi do magazynowania niepotrzebnych rzeczy
Strony: [1] 2 3 ... 10