Luty 22, 2018, 17:25:21 pm

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Krok po kroku (realizacje własne) / Odp: Projekt Kuchnia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez radi198822@wp.pl dnia Dzisiaj o 16:45:41 »
Nozki montujesz 7,5cm od brzegu szafki. Domyslnie ustawienie nozek 10cm. Cokol 9cm (1cm uzupelnic pod bokami podkladkami z hdf-ki aby docisnac uszczelke do podlogi) a szpary pod szafkami nie widac i nie musisz nic podcinac. Tylko trzeba okleic gorna krawedz plyty.
2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kwita dnia Dzisiaj o 16:44:38 »
Myślałem ewentualnie dać blendę na grubość płyty 18mm  to też powinno być ok
18mm może być mało aby uchwyt nie obijał ściany
Co do cokołu polecam "pastikowe" w kolorze lub metalizowane, są trwałę, z uszczelką. Odpowiednie cofnięcie wystarczy aby drzwiczki się otwierały. Pomiędzy cokół a szafkę wkłądam klin który dociska cokół do podłogi, to dużo pomaga aby nie wadziło
3
Krok po kroku (realizacje własne) / Odp: Stolik od podstaw - fotorelacja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Łukasz G. dnia Dzisiaj o 16:36:15 »
MchObi - super - nie mogę się doczekać. Nawet kupi flaszkę! Nawet...to ja kupię dwie!
Dentarg - wróć kilka stron i spójrz w jaki sposób wycinałem w oskrzyni miejsce na front szuflady. Nie ma opcji na ciągłość usłojenia bo cały materiał poszedł w kubeł zresztą to mały problem bo całość (oprócz blatu) będzie malowana - właśnie robię farbę ;-)
fotografik - no taki komplement z ust fotografika to super sprawa ;-)))
I do wszystkich - kochani Panowie moi - po raz kolejny ktoś mi gratuluje wytrwałości - wielkie dzięki ale (piszę to po raz kolejny) - wytrwałość NIE MA tu nic do rzeczy! Wytrwałość jest potrzebna przy wykonywaniu roboty której się nie lubi. Ja uwielbiam to co robię i każdy dzień spędzony w pracowni jest dla mnie nagrodą a nie karą.
Pozdrawiam ciepło z zimnego Poznania!
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dzimi123 dnia Dzisiaj o 15:57:11 »
Ktoś, coś może jeszcze dodać odnośnie cokołu pod zmywarką i sprawdzonych producentów frontów i ogólnie tematu :)? Panowie śmiało :D
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez fotografik dnia Dzisiaj o 11:13:29 »
Zdjęcie na tle ceglanej ściany - epickie, niczym z galerii. Jeśli chodzi o sam stolik to piękna robota, do tego ładny rysunek słoji. Szacun za wytrwałość (w dobie maszyn), oraz efekt końcowy.
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dentarg dnia Dzisiaj o 10:05:49 »
Wygląda świetnie, ale zdaje mi się, że nie ma kontynuacji rysunku drewna na froncie szuflady :(.
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MChObi dnia Dzisiaj o 09:45:38 »
Sorry - nie załadowało się zdjęcie

JA osobiście Ci wybaczam . Po tej całej foto realizacji czekam aż pojawisz się na zlocie i będziemy mogli się napić w ramach podziękowania kupię nawet dobrą flaszkę do wypicia .
8
Krok po kroku (realizacje własne) / Odp: Wieszanie szafek pod sufitem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dzimi123 dnia Dzisiaj o 09:11:06 »
Rozumiem, wysłałem Ci Kozio maila odnośnie tej zabudowy zobacz jak będziesz miał chwilę
9
Krok po kroku (realizacje własne) / Odp: sztaluga malarska
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sylwek dnia Dzisiaj o 08:43:23 »
Fajna. Ja kilka lat temu zrobiłem bratu taką:

10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez carpenter dnia Dzisiaj o 07:01:37 »
Bardzo ładnie, dbałość o szczegóły to wyróżnia.
Strony: [1] 2 3 ... 10