Grudzień 11, 2018, 14:24:23 pm

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Frezarki / Odp: Tuleja 30mm na 32mm oraz przejście na 8mm
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MichałB dnia Grudzień 10, 2018, 14:24:36 pm »
Dzięki, jeśli chodzi o obroty jakie mam, to z tego co pamięam 4500 / 6000 / 8000, jakie są konkretnie wymagane przy frezach trzpieniowych?
2
Pilarki / Odp: Piła stołowa Scheppach HS105
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dembas dnia Grudzień 09, 2018, 20:51:10 pm »
Witam, u mnie podobnie sypie tyłem.A materiał wygląda podobnie jak u kolegów. Same ślady po tarczy. Rzaz mam 3,4 na oryginalnej tarczy. Który nr części w manualu to ta flansza o której mówicie? Muszę to sprawdzić. Jak koledzy ustawiacie przykładnice? Pozdrawiam
3
Szlifierki / Odp: Która szlifierka mimośrodowa MEtabo czy "Jula" ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RobRob dnia Grudzień 08, 2018, 09:51:01 am »
odpuść sobie tą firmę kup metabo
4
Szlifierki / Odp: Która szlifierka mimośrodowa MEtabo czy "Jula" ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RADAR dnia Grudzień 07, 2018, 23:28:12 pm »
Panowie a co możecie powiedzieć o szlifierce mimośrodowej 1200W KD1678 Kraft&Dele?....Może coś o firmie?....
5
Pilarki / Odp: Ukośnica Jaka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez spideermaan dnia Grudzień 07, 2018, 17:37:28 pm »
Metabo jest leciutka, delikatna. Chcę kupić ukośnicę na wyrost to znaczy z dużą tarczą. Zapewne głownie będą to jakieś listewki cięte kilka razy w miesiącu. Milwauke nic nigdy nie używałem. Używałem w pracy makitę oraz festool kapex i obie działały średnio przy czym makita totalnie słabo, ale to była fabryka drzwi więc codziennie są one w użyciu przez kilka lat.
6
Inne / Scheppach vs holzmann
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maly3985 dnia Grudzień 07, 2018, 17:23:19 pm »
Witam. Proszę o opinie na temat firmy Scheppach i Holzmann? Czy ma ktoś wyrobione zdanie o tych firmach? Konkretnie chce zakupić pile stolowa, strugarke, tokarke i wiertarke kolumnowa. Stać mnie tylko na narzedzia z takiego pulapu. Z góry dzięki.
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez hycel dnia Grudzień 07, 2018, 16:18:56 pm »
Witam .
     W lipcu na prośbę znajomego kupiłem mu Miwaukee coś około 1500 .
 Z marką tą nie miałem nigdy do czynienia ,więc z ciekawością ją nabyłem .
 Po pierwszych próbach ,byłem mile zaskoczony ,kąty ,laser ,ciecie idealne .
 Mam Metabo KGS 255 ,ale bym się zamienił na Miwaukee .
   Pozdrawiam.
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez emdzy dnia Grudzień 07, 2018, 12:56:39 pm »
Niewiele położysz i masz metabo....potrzebna tak duża tarcza?
9
Pilarki / Pilarki Dewalt 7491 z wózkiem czy Festool Precisio CS 50 EB-Set
« Ostatnia wiadomość wysłana przez robson007 dnia Grudzień 07, 2018, 11:10:22 am »
Witam,
Jestem po raz pierwszy więc witam wszystkich.

Mam dylemat a to chyba najlepsze miejsce na jego rozwianie ;-)

Otóż planuję zakup mobilnej pilarki stolikowej i po obejrzeniu wielu filmików i przeczytaniu kilku recenzji wybór padł na Dewalta 7941 z wózkiem / stolikiem.
Przeszukując jednak OLX natknąłem się na używany ale w dobrym stanie zestaw Festoola CS 50 EB-Set. (nie wiedziałem na żywo ale ze zdjęć wygląda dobrze)

I pytanie czy lepiej Dewalt nowy na gwarancji czy używany Festool?
Mam zagłębiarkę Festoola oraz wyrzynarkę i wiem, że sprzęt jest super i się doskonale sprawdza. Cena jak wiadaomo wysoka ale za jakość zawsze trzeba zapłacić, co zwraca się jak nie ma się zapasowego materiału albo czasu na poprawki... a to czasem bezcenne

Będę wdzięczny za pomoc i radę

miłego dnia
robert
10
Pilarki / Pilarka stołowa CORMAK M200 / 230V
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maly3985 dnia Grudzień 06, 2018, 20:01:18 pm »
Witam. Czy miał ktoś możliwość korzystania z tej pilarki? Jakieś opinie? Ogólnie szukam jakiejś pilarki stołowej, z prowadnica do 2500zl. Czy ewentualnie mozecie doradzić cos inego? Z góry dziękuję ;)
Strony: [1] 2 3 ... 10