Listopad 15, 2018, 17:41:38 pm

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Pilarki / Odp: Ostrzenie pił / Wrocław
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mwtyczek dnia Dzisiaj o 17:25:53 »
szlifex na fabrycznej

Dzięki @zamator

Dzwoniłem do nich i ostrzą piły jak i noże do strugarek. Na początku marca zawiozę do nich noże i piły i zobaczymy czy będę zadowolony

Cześć, możesz podzielić się opinią jak wyszło ?
2
Frezarki / Odp: Lamelownica - czy warto i jaka?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MichałB dnia Dzisiaj o 13:21:15 »
Hej, przeczytałem cały wątek i trochę mi się rozjaśnilo (własnie anulowałem zakup zestawu do połaczeń kołkowych :)), w międzyczasie pare osób wspomniało coś o trytonie. Może ktoś się coś więcej wypowiedzieć jak to się sprawdza?
Przymierzam się do zakupu Tryton TFR900K, możecie skomentować? Mam mozliwość zakupu w dobrej cenie ok 170zł
Zastanawiam się też czy nie pójśc w coś konkretniejszego czyli:
makita PJ7000
lub
makita BPJ140Z, ale akurat o wersji akumulatorowej znalazłem tu negatywną opinie, co w sumie mnie trochę zaskakuje więc może jeszcze ktoś się wypowie?
Do zastosowań amtaorskich
3
Szlifierki / Odp: Szlifierka walcowa HOLZKRAFT WSM 330
« Ostatnia wiadomość wysłana przez warmiak dnia Listopad 14, 2018, 23:45:11 pm »
Kilka uwag napisałem w wątku: http://forum.domidrewno.pl/szlifierki/wymiana-papieru-w-szlifierce-bernardo-zsm-405/msg176384/#msg176384.
Co do jednoznacznej odpowiedzi to napiszę , brak miejsca spowodował, że kupiłem tę szlifierkę. Za taką cenę kupiłbym taką samą tylko z inną naklejką. Dodam, że szlifowanie jest dokładnie. Co do zastosowań profesjonalnych nie polecam. Zbyt wolna w działaniu i ta wymiana papieru...
Pozdrawiam
4
Szlifierki / Odp: Która szlifierka mimośrodowa MEtabo czy "Jula" ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez imon dnia Listopad 14, 2018, 20:57:32 pm »
A ja odkopie ten temat z pytaniem takim.Czy warto dokładać drugie tyle i kupować do prac amatorskich nie zawodowych szlifierkę z regulacją oscylacji około 1000 zł koszt, czy takie metabo sxe 3150 wystarcza ?
5
Wiertarki / wkrętarki / Odp: Wkrętarka Akumulatorowa do 300 zł PILNE
« Ostatnia wiadomość wysłana przez TomeczekBBS dnia Listopad 13, 2018, 12:54:31 pm »
Według mnie ta ryobi, której link wrzuciłeś fajna i nie dość, że teraz z niej skorzystasz, to jeszcze zostanie CI w domu fajny, a nie za drogi sprzęt, więc jak będziesz chciał coś naprawić, czy skręcić meble, to zawsze się przyda. A przeciez możesz też zajarać się majsterkowaniem i też będziesz z niej korzystać.
6
Pilarki / Odp: Pilarka tarczowa dla amatora
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marekmajsterkowicz dnia Listopad 12, 2018, 13:52:45 pm »
Polecam coś z tego zestawu

MAKITA HS7611
Bosch PKS 40
lub coś dla bardziej zaawansowanych jak graphite 58G488

Sam korzystałem z tej pierwszej i jestem zadowolony :)
7
Pilarki / Odp: Zestaw dewalt DWE7491 QS i Freud LU3F 0200
« Ostatnia wiadomość wysłana przez malymatrix dnia Listopad 11, 2018, 09:34:10 am »
Witaj

Jak nie masz kasy na sprzęt z podcinaniem zawsze możesz przejechać płytę na dwa razy za pierwszym wystawić piłę na około 1,5-2mm a później normalnie zmniejsza to odprysk materiału. Polecam oglądanie stolarskich trików z ameryki w tym odcinku jest wyjaśnione.
https://www.youtube.com/watch?v=HM5i43dio04&t=30s

Pozdrawiam
8
Pilarki / Odp: Zestaw dewalt DWE7491 QS i Freud LU3F 0200
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maximilianoo dnia Listopad 10, 2018, 22:23:42 pm »
No na zabawkę z podcinakiem budżet i ilość miejsca nie pozwoliła. Dziękuję za konkretną odpowiedź.

Wysłane z piły wersja android

9
Pilarki / Odp: Pilarka uniwersalna graphite 2w1 graphite 59g801
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Madey dnia Listopad 10, 2018, 08:37:39 am »
Narzeczona pracuje w hurtowni elektrycznej i tam biore sprzety z graphita bo mam duzy rabat.
10
Pilarki / Odp: Pilarka uniwersalna graphite 2w1 graphite 59g801
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ziomek dnia Listopad 09, 2018, 23:10:09 pm »
Tak myslalem bo za tanio za taki sprzet a w jakim sklepie zamawiales zeby wiedziec bo komus dalej wcisan ta sama pilarke
Strony: [1] 2 3 ... 10