Wrzesień 20, 2017, 02:16:04 am

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Pilarki / Odp: UKOŚNICA MAKITA LS1018L
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MarkiZ1231 dnia Wrzesień 19, 2017, 22:55:11 pm »
Dobre to jest...wygląda na rozwiązanie problemów laserowych w większości ukośnic nawet w tej kwocie zakupu .Ciekaw jestem czy wyważone odpowiednio, choć blisko osi nie powinno być problemem. Jakby co to można zebrać chętnych na forum gdyby ktoś miał to na próbę.
2
Pilarki / Odp: Budżetowa piła formatowa, różne klony tej samej maszyny.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Qiub dnia Wrzesień 19, 2017, 21:18:39 pm »
rema drozej...  hardokorowo tepo i od cepa ale dziala latami, mialem przez krotki czas fx1 i musze przyznac ze robila wrazenie, sprzedalem bo w nowym warsztacie nie mialbym na nia miejsca. poprzedni warsztat zamienilem na moj magazyn

robland :D no nie bardzo ale bardzo malo mialem do czynienia z ich sprzetem.

martin'a uzywki szukaj. taka rema tepa i dlugowieczna.

z felderem trzeba twardo bo handlowcy ... no nie ukrywajmy maja dzialke ze sprzedazy procz swojej wyplaty wiec im wiecej wytargaja tym wiekcej dodatku do wyplaty maja.
3
Szlifierki / Odp: Szlifierka taśmowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez orb dnia Wrzesień 19, 2017, 21:06:09 pm »
Sam nie wiem, przydało by się uwypuklić znowu gumę w paru miejscach coś pod nią podklejając. Jednak nie rozbierałem tego, zwyczajnie nie mam potrzeby na razie. Albo nie kombinować i reklamować.
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Krzysiek1973 dnia Wrzesień 19, 2017, 20:37:01 pm »
To jest to. U mnie się zajeździła Jakieś lekarstwo na to?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

6
Pilarki / Odp: UKOŚNICA MAKITA LS1018L
« Ostatnia wiadomość wysłana przez m_kola dnia Wrzesień 19, 2017, 20:05:17 pm »
A gdzie to można nabyć? Ktoś wie?
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez orb dnia Wrzesień 19, 2017, 18:26:38 pm »
Ja mam tam jakąś okrągłą gumę i to nie na całej rolce tylko na polowie.

Dokładnie. Jeżeli chodzi o parksajdy (mówię o PBS 900 B2), to guma nówka nie jest okrągła tylko posiada n-kątny kształt (uprościłem mówiąc, że jest kwadratowa). Na to zwróciłem uwagę zaraz po zakupie. U mnie też się już trochę starła, ale papier nie ślizga się.

8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomekz dnia Wrzesień 19, 2017, 17:56:09 pm »
Na stopie podkleiłem taśmę grafitową ,obniża to tarcie wywierane  na stopę
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Krzysiek1973 dnia Wrzesień 19, 2017, 17:36:32 pm »
Ja mam starszy model Parside, ale po roku niezbyt intensywnego użytkowania zaczęła przepuszczać, papier się ślizga.

U siebie zauważyłem osad na stopie właśnie jak z gumy startej. Poległa Ci kwadratowa guma na rolce napędu?
Ja mam tam jakąś okrągłą gumę i to nie na całej rolce tylko na polowie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

10
Wiertarki / wkrętarki / Odp: Zakrętarka udarowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez stachmiesz dnia Wrzesień 19, 2017, 17:08:52 pm »
Wg mnie zakrętarka do wymiany
Strony: [1] 2 3 ... 10