Styczeń 16, 2018, 12:33:22 pm

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Strugarki / Odp: Stosunkowo tanie Metabo HC 260 (i klony) ze Słowacji
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mefjuu dnia Dzisiaj o 12:08:46 »
Doliczając koszt dobrych noży 0911030730 (bo zamontowane są jednorazówki) podnosisz wartość maszyny o kolejne 20% i dlatego ja się wyleczyłem z tego produktu.

Znalazłem jakąś ofertę - http://narzedzia-izr.pl/p2266-noze-z-plytkami-z-weglika-spiekanego-2-szt.-hm-260x20x3.htm
Faktycznie cena spora. Ale np. w takim DW 733 są oryginalnie nożę z węglika? Co sprawia że w HC 260 są one droższe?
2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mefjuu dnia Dzisiaj o 11:36:37 »
Do Pragi mam 4x dalej niż do Żyliny. Poza tym lubię Słowację :)
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez djaworek dnia Dzisiaj o 11:34:48 »
W unimaxie miewają dość często promocje na te maszynki. Zadzwoń , pani w biurze mówi po polsku. Może akurat coś trafisz w dobrej cenie...
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mefjuu dnia Dzisiaj o 10:50:50 »
Doliczając koszt dobrych noży 0911030730 (bo zamontowane są jednorazówki) podnosisz wartość maszyny o kolejne 20% i dlatego ja się wyleczyłem z tego produktu.

Czyli są zamontowane HSS, które można kupić za "stówkę"? A te dobre, to pewnie z węglika? Gdzie je można dostać?
No i gdzieś Ty widział za 4300 tę maszynę obecnie?

PS. Do Żyliny mam < 100 km, więc biorę pod uwagę tylko odbiór własny.
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lopi1 dnia Dzisiaj o 10:29:57 »
Trochę nie w temacie a może w temacie, jakis Rom, z Czech albo ze Slowacji, ostatnio na parkingu chcial mi sprzedać aparat cyfrowy za 30 zł. Także ten...
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jureq dnia Dzisiaj o 10:26:46 »
Na Metabo cena jest dobra jeśli masz faktycznie blisko bo wysyłka palety ze Słowacji może nie być już taka opłacalna - u nas z dostawą pod klamkę kupisz za 4250-4300 więc jak transport będzie kosztować 150 EUR (strzelam) to zasadniczo oszczędność znikoma biorąc pod uwagę aspekt ew. gwarancji :)

7
Strugarki / Stosunkowo tanie Metabo HC 260 (i klony) ze Słowacji
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mefjuu dnia Dzisiaj o 09:38:58 »
Wiem, że pytania "jaka wyrówniarka / grubościówka" są najczęściej powielanymi tematami na tym forum. Sam stoję przed wyborem takiej maszyny i chciałbym aby te duże (jak na hobby) pieniądze, tj. < 4 tys. zł zostały sensownie zainwestowane.
Cena Metabo HC 260 podskoczyła do prawie 5 tys. ostatnio, ale trafiłem na słowackie sklepy, w których można znaleźć ten sprzęt za... połowę tej ceny. Obecnie 767 €:
https://www.atria.sk/metabo-hc-260-c-2-8-dnb/

Można też znaleźć klon, niejaką Proteco STF-260-230 za 736 €:
https://gartech.sk/hoblovacky/133-proteco-stf-260-230.html (ktoś zna ten sprzęt?)

Oba sklepy są w północnej części Słowacji (Żylina, Preszów). Nawet doliczając jak dla mnie cenę dojazdu, to i tak jest mega okazja.

PS. W dalszym ciągu zastanawiam się - brać takie kombajny, czy lepiej niezależne sprzęty jak np. DW 733 + jakaś wyrówniarka (tylko znaleźć taką jest trudno)
8
Pilarki / Odp: Czy warto kupić pilarkę STILER PS250?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez draax dnia Styczeń 15, 2018, 21:54:47 pm »
Przyjrzyj sie obu pilarkom. A potem popatrz jeszcze na Bernardo ktoras (bedzie podobna na zdjeciach).

A jakby glebiej poszukac to jeszcze kilka innych klonow tez sie znajdzie :) Wszystko to jeden farbowany lis jest z lasow kolo Guangzhou. Co nie znaczy, ze nie tnie - tnie.

9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jakacor dnia Styczeń 15, 2018, 21:38:19 pm »
najlatwiej w pl pod nazwa holzmann ts250. to to samo :)
Holzmanna juz mam na liscie. Myslalem ze moze to jakas alternatywa:)
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez swfr dnia Styczeń 15, 2018, 20:20:53 pm »
Charnwoodem handluje na allegro otomaszyny.
Przeglądnij komentarze i zachowaj czujność.
Strony: [1] 2 3 ... 10