Wrzesień 20, 2017, 06:01:07 am

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Środki sztuczne - impregnaty / Odp: Vidaron V01 - dylemat
« Ostatnia wiadomość wysłana przez skoop dnia Wrzesień 19, 2017, 22:35:52 pm »
Ja akurat na ich produktach nie zawiodłem się jeszcze ani razu, ale to oczywiście tylko ja. Można bezpiecznie kupować, bez obaw o wyrzucenie pieniędzy w błoto.
2
Środki sztuczne - oleje / Odp: Tikkurila Valtti Wood Oil. Użycie do wewnątrz pytanie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Krzychu719 dnia Wrzesień 19, 2017, 13:25:10 pm »
Na opakowaniu pisze na zewnątrz.
A pytam dlatego bo używałem lakierobejcy zewnętrznej wewnątrz pomieszczenia. A wewnętrznej na zewnątrz również malowalem i nic się nie działo. Z olejem nie miałem do czynienia więc chciałem się dowiedzieć :)
3
Środki sztuczne - oleje / Odp: Tikkurila Valtti Wood Oil. Użycie do wewnątrz pytanie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marcin6391 dnia Wrzesień 19, 2017, 07:51:02 am »
A co kest na opakowaniu napisane ?

Używałem wielokrotnie - fajnie się nakłada i świetny efekt 👍
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Krzychu719 dnia Wrzesień 18, 2017, 22:17:57 pm »
Hmm to faktycznie nie ciekawie :/ muszę to przemyśleć.
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomekz dnia Wrzesień 18, 2017, 21:04:27 pm »
Jak jest do zewnątrz   ,to mogli władować w niego więcej syfu
np.w niego włożono : węglowodory, C9-C11, n-alkany, izoalkany, cykliczne, <2% węglowodorów aromatycznych, 4,5-dichloro-2-n-oktylo-2H-izotiazol-3-on; 2-oktyloizotiazol-3(2H)-on Niebezpieczeństwo. Łatwopalna ciecz i pary. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Nosić rękawice ochronne. Chronić przed dziećmi
Decydujesz Ty :(

6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Krzychu719 dnia Wrzesień 18, 2017, 20:42:31 pm »
Yhyy a mogę prosić bardziej szczegółowe wyjaśnienie? Co się stanie jak zastosuje do środka? Czemu nie można?;)
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomekz dnia Wrzesień 18, 2017, 19:46:29 pm »
Tylko  na  zewnątrz
8
Środki sztuczne - oleje / Tikkurila Valtti Wood Oil. Użycie do wewnątrz pytanie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Krzychu719 dnia Wrzesień 18, 2017, 19:30:02 pm »
Witam kupiłem Tikkurila Valtti Wood Oil. Olej do stosowania na zewnątrz ale mam również parę rzeczy, które wykonam do wewnątrz mogę użyć tego oleju?.
A i mam jeszcze pytanie jest może jakiś środek do nabłyszczania po olejowaniu?
P.S (w planach stolik z korzenia zdj w załączniku)
Dzięki za pomoc.
9
Środki sztuczne - oleje / Odp: Wykończenie podstawki pod laptopa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez krzysiek dnia Wrzesień 18, 2017, 18:39:45 pm »
Rzuć monetą, skoro nie możesz się zdecydować. A najlepiej , polegaj na swoim własnym doświadczeniu. Poeksperymentuj, zobaczysz wtedy .
Ja używam zwykłego oleju surowego, proteiny ( bo to chyba budzi Twoje największe obawy) to białka i jeżeli już są usuwane to raczej w momencie uszlachetniania oleju do celów spożywczych , w procesie olejowania one w niczym nie przeszkadzają ze względu na znikomą zawartość.
10
Środki sztuczne - oleje / Odp: Wykończenie podstawki pod laptopa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez grzechu83 dnia Wrzesień 18, 2017, 18:22:59 pm »
Czytałem tamten wątek i ilu ludzi, tyle opinii... Co do spożywczego lnianego, to kolega wyszperał tam, że nie bardzo się nadaje - http://forum.domidrewno.pl/srodki-naturalne/olej-lniany/msg118102/#msg118102
W takim razie jaki wybrać?
Strony: [1] 2 3 ... 10