Kwiecień 19, 2018, 23:17:26 pm

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Kleje i klejenie / Odp: Klejenie sklejki szalunkowej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomekz dnia Kwiecień 15, 2018, 20:55:52 pm »
Nie  spotkałem się z tym problemem - nie pomogę :(
2
Kleje i klejenie / Odp: Klejenie sklejki szalunkowej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia Kwiecień 15, 2018, 20:34:50 pm »
Ciekawe pytanie.
Przeszlifować nie zaszkodzi.
3
Kleje i klejenie / Klejenie sklejki szalunkowej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zamator dnia Kwiecień 15, 2018, 20:22:52 pm »
Część
Sklejka szalunkowa pokryta jest obustronnie filmem (fenolowym).
Czy możecie podpowiedzieć jak takie sklejki że sobą kleić? Czy zdzierać ta powłokę i dopiero kleić?
4
Kleje i klejenie / Odp: klej do marmuru
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia Kwiecień 15, 2018, 18:35:31 pm »
Silikon też przyklei.
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez piotrekamg dnia Kwiecień 15, 2018, 13:46:38 pm »
Potrzebuje  przykleić do blatu z marmuru kątownik jeszcze nie wiem, stalowy lub aluminiowy. Czy możecie coś polecić
klej do szyb samochodowych klei wszystko

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomekz dnia Kwiecień 15, 2018, 13:46:32 pm »
7
Kleje i klejenie / klej do marmuru
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pełka dnia Kwiecień 15, 2018, 13:18:59 pm »
Potrzebuje  przykleić do blatu z marmuru kątownik jeszcze nie wiem, stalowy lub aluminiowy. Czy możecie coś polecić
8
Kleje i klejenie / Odp: (prawie)wszystko o klejach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomekz dnia Marzec 25, 2018, 14:14:14 pm »
9
Kleje i klejenie / (prawie)wszystko o klejach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pajewski dnia Marzec 25, 2018, 13:21:23 pm »
Sporo informacji o klejach i klejeniu jest porozrzucanych w tym dziale i na całym forum. Mam w związku z tym prośbę do Kolegów mających doświadczenie i wiedzę, aby zebrać wszystkie przydatne informacje w jednym miejscu i stworzyć swego rodzaju zbiorową kartę techniczną klejów. Mając do dyspozycji zebrane w jednym miejscu wszelkie informacje uniknęlibyśmy rozdrobnienia tematów w stylu "czym kleić drewno miękkie z miękkim, twarde ze średnio twardym, osb z laminatem, laminat z dębem, buk z bukiem, a wilgotne z wilgotnym itp". Pewnie takie zestawienie, porównanie jest w jakimś podręczniku stolarstwa, ale nie każdy ma dostęp do takiego źródła, a i forum przecież jest po to, aby ułatwiać sobie życie.
10
Kleje i klejenie / Odp: blat z merbau
« Ostatnia wiadomość wysłana przez meridox dnia Marzec 21, 2018, 14:18:26 pm »
jeśli chodzi o struganie to najlepszym rozwiązaniem jak się nie ma sprzętu i dobrych umiejętności to jest skleić dwa kawałki po 40 cm szerokości zapakować do auta i podjechać do jakiegoś stolarza w okolicy który za przysłowiową flaszkę wyrówna na strugarce i grubościówce a później już tylko zostaje skleić oba elementy ze sobą, a jedno łączenie to już szlifierką mimośrodową doszlifujesz.
najtaniej, najszybciej, bez pierdzielenia i inwestowania w sprzęt, choć ten pewnie by się przydał na późniejsze realizacje ;)
Strony: [1] 2 3 ... 10