Styczeń 16, 2018, 12:32:54 pm

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Wszystkie pozostałe / Odp: Program do rozrysu płyt
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MChObi dnia Dzisiaj o 11:26:45 »
Popraw czcionkę i nagłówki na stronie . Są strasznie nieczytelne , przynajmniej dla mnie.
Są za małe i za cienkie
2
Wszystkie pozostałe / Odp: Program do rozrysu płyt
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bodek6 dnia Dzisiaj o 11:24:24 »
No Witam

Trochę pracy jeszcze zostało, ale myślę, że gdy ktoś byłby zainteresowany to zapraszam na:

www.eformatka.pl

Korzystać, testować, próbować, gadać co jest źle, co jest dobrze, chwalić, krytykować....

Spotkałem się, z dziwnym zachowaniem kilku osób (spokojnie, nikt z Was), którzy nie domyśleli się, że trzeba się zarejestrować a później zalogować to piszę co trzeba zrobić:

1. Zarejestrować się,
2. Zalogować,
3. Korzystać,
4. Chwalić :)
5. Polecać
6. Uzależnić się
7. itp..

A tak na serio, to spróbujcie i dajcie znać co i jak..

Pozdrawiam
Bogdan

zapomniałem dodać - aplikacja może nie działać i pewnie nie będzie prawidłowo działać na przeglądarce Internet Explorer - nad tym popracuję

pozdr
3
Wszystkie pozostałe / Odp: Program do projektowania schodów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia Styczeń 12, 2018, 09:03:22 am »
Dziękuję.
O coś takiego mi właśnie chodziło.
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez norbert_o dnia Styczeń 12, 2018, 08:30:46 am »
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia Styczeń 12, 2018, 08:10:35 am »
Myślę przyszlosciowo.
Nie potrzebuje wydruków 1:1
Wystarczą wymiary elementow w pliku.
Jakieś namiary na firmę co mi to zrobi?
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Filip dnia Styczeń 11, 2018, 23:59:58 pm »
Chcesz kupić program dla jednego kompletu schodów? Zleć projekt, dostaniesz wydruki 1:1 poniżej 200 zł.
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia Styczeń 11, 2018, 22:52:59 pm »
Panowie.
Odrzewam temat.
Potrzebuję taki program.
Pilnie.
potrzebny mi taki co rozrysuje schody i poszczególne elmenty.
Zapłacę.
Mam na oku jeden, ale dosyć drogi.
Schody mają zakręcać nagórze.

8
Wszystkie pozostałe / Szkolenie z zakresu projektowania mebli
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wolf dnia Styczeń 10, 2018, 20:02:13 pm »
Nie wiem czy dobrze to nazwałem. Chodzi mi czy orientujecie się może, gdzie , kto co i jak. Chciałbym uczestniczyć w jakimś kursie który omawiałby np zasady przygotowania projektu mebli kuchennych. Sam co prawda studiowałem projektowanie wnętrz ale nie pracowałem w zawodzie lata i tak naprawde szczegółowe projektowanie tego co mam na myśli nigdy mnie nie uczono.
Powiedzmy, że szukałbym pracy jako projektant mebli kuchennych lub szaf pod zabudowe, czy np projektant mebli ogrodowych. W tym wypadku chciałbym ujednolicić wiedzę i nie chodzi mi za bardzo, żeby było to szkolenie z obsługi sketchupa czy cada czy ogólnego zagadnienia projektowania i ergonomii.
Dodam, że zastanawiałem się co prawda nad ofertą szkolenia SWOOD. Co prawda jest kosztownie, ale może jest tam przekazywana wiedza nie tylko z obsługi programu. Sam nie wiem.
Proszę  o wasze opinie i porady. Może chcecie polecić jakieś książki.
Dosyć istotne szkolenie moze byc max 2 -3 tyg. lub online. Ja mieszkam w UK więc nie jestem w stanie uczęszczać np co weekend.

A może któryś z użytkowników jest na tyle kompetentny ażeby taką upożądkowaną wiedzą się podzielić?

Pozdrawiam,
Oskar
9
Wszystkie pozostałe / TOP SOLID
« Ostatnia wiadomość wysłana przez leszg dnia Styczeń 07, 2018, 06:43:11 am »
Czy ktoś z was używa tego programu ?
10
Wszystkie pozostałe / Odp: Pro100 ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Krzysiek_Ełk dnia Styczeń 04, 2018, 21:37:20 pm »
Chciałbym zobaczyć jak robisz taką wizualizację w 30 minut :D
Strony: [1] 2 3 ... 10