Luty 22, 2018, 02:16:23 am

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Wszystkie pozostałe / Odp: Program do rozrysu płyt
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mcgyver dnia Luty 14, 2018, 19:10:51 pm »
Ja polecam MAX CUT bardzo instuicyjny. Na YT jest kilkuminutowy tutorial ktory  zupełnosci wystarcza do obsługi programu
2
Wszystkie pozostałe / Odp: Program do rozrysu płyt
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bodek6 dnia Luty 14, 2018, 18:12:21 pm »
Witam

Program trochę rozrósł się.

jestem Ciekaw Waszych opinii,

Zapraszam do korzystania

www.eformatka.pl

Pozdrawiam

3
Wszystkie pozostałe / Odp: Pro100 ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez konradk1k dnia Luty 06, 2018, 00:13:06 am »
Tak, ale jest to mniej intuicyjne i trudniejsze w porównaniu do KD Max V6. Wiem co mówię, jestem byłym użytkownikiem PRO100. Po zmianie programu na KD Max odczułem ogromną różnicę jeśli chodzi o łatwość i szybkość projektowania. Oczywiście na korzyść KD Max. Tobie też polecam taką zmianę.

Przed zakupem kolejnej licencji na pro100 zastanawiałem się czy może "pobawić się" w coś innego. Ściągnąłem nawet demo KD Maxa, ale to co ono sobą prezentowało było po prostu żenujące (dzwonili potem do mnie marketingowcy, i według nich demo jest w starszej wersji, dodatkowo solidnie okrojone). Sory ale jeśli ktoś chce wydać kilka tysięcy na program to powinien mieć możliwość popracowania na pełnej wersji chociaż przez kilka dni zanim podejmie decyzje - pro100 daje możliwość ściągnięcia praktycznie pełno użytkowej wersji demo (brak możliwości zapisu projektu, brak modułu rendera i jeszcze kilku), CAD kuchnie umożliwia kupno wersji 30dni za 220zł, a KDmax daje demo starej wersji i nic pozatym....
Także sprawdziliśmy KDmax - wrażenie negatywne, sprawdziliśmy CAD kuchnie - tutaj wizualne rewelka ale trzeba było by się przestawić i pozostało dobrze znane wszystkim w firmie Pro100. A do tego wole "wspierać" rodzime firmy wiec wybór był tym prostszy  :)
4
Wszystkie pozostałe / Odp: Pro100 ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aguri dnia Luty 03, 2018, 20:32:07 pm »
W nowym Pro100 6.xx + Krey,  też można projektować, modelować, teksturować i renderować.....

Tak, ale jest to mniej intuicyjne i trudniejsze w porównaniu do KD Max V6. Wiem co mówię, jestem byłym użytkownikiem PRO100. Po zmianie programu na KD Max odczułem ogromną różnicę jeśli chodzi o łatwość i szybkość projektowania. Oczywiście na korzyść KD Max. Tobie też polecam taką zmianę. :)
5
SketchUp / Odp: Komponent dynamiczny - obrót wokół zadeklarowanej osi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez andrzejn dnia Styczeń 22, 2018, 13:37:46 pm »
Dziękuję za wszystkie rady. Pomogło.
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez cumbajszpil dnia Styczeń 22, 2018, 12:39:21 pm »
a już myślałem, że prawa połowa mózgu ...  ;) ;D
 tu link do opisu funkcji LINK
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez m_kola dnia Styczeń 22, 2018, 12:31:54 pm »
PPM = Prawy Przycisk Myszki :)
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez andrzejn dnia Styczeń 22, 2018, 12:28:44 pm »
Bierzesz PPM na komponent i tam masz opcje zmiany osi
A co to jest PPM? Czy mógłbyś to dokładniej opisać?
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez cocomeble dnia Styczeń 22, 2018, 10:31:15 am »
Bierzesz PPM na komponent i tam masz opcje zmiany osi
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mefjuu dnia Styczeń 22, 2018, 09:36:24 am »
Ciekawe ile osób na tym forum ma Skeczapa w wersji komercyjnej... (bo Make nie obsługuje komponentów dynamicznych)
Strony: [1] 2 3 ... 10