Lipiec 21, 2017, 18:50:46 pm

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Wszystkie pozostałe / Odp: nowa kuchnia Pawełka (dla żony)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Andriu dnia Czerwiec 27, 2017, 21:37:26 pm »
potwierdzam, szkło tańsze od scianki alu. a jak masz duz tych drobnych rzeczy to moze lepsza bedzie szuflada wewnetrzna
2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez przemek77 dnia Czerwiec 27, 2017, 20:36:38 pm »
Szkło też można kupić przygotowane przez bluma , kosztuje grosze .
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SpecPiotr dnia Czerwiec 27, 2017, 19:43:55 pm »
Będą. Musisz użyć dodatkowych mocowań do Antaro. Grubość panela (szkła) to jak pamiętam 8mm.
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Paweł B. dnia Czerwiec 27, 2017, 13:38:08 pm »
do tandemboxów też będą pasować?   myślałem że tylko do tej najnowszej linii szuflad...:)   dobrze wiedzieć

żona ma dużo szpargałów do pieczenia i faktycznie tam się przyda taka ścianka:)
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Andriu dnia Czerwiec 27, 2017, 13:27:08 pm »
proponuję abyś  do szuflad  dokupił ścianki boczne,  mogą być z szybek lub  aluminium. widzę na zdjęciu  że  masz  dużo drobnych rzeczy  i  mogłbyś je utrzymać  w ryzach.
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Paweł B. dnia Czerwiec 27, 2017, 13:24:28 pm »
trochę tych poniedziałków minęło ale wrzucam zdjęcia teraz:)

jeszcze czekam na cokoły:)  jak skończyłem remont mieszkania, który sam robiłem przez 6-7 miesięcy jednocześnie pracując na 3 zmiany, to trochę leń mi się włączył więc cokół dopiero w drodze:)

No i przypominam, że to moje pierwsze prace związane z meblami:)   więc chyba dobrze wyszło jak na kogoś co nigdy wcześniej nie robił nic w meblach poza skręcaniem gotowców ze sklepów - raz na 15 lat:)
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Paweł B. dnia Czerwiec 10, 2017, 10:42:55 am »
Za dnia zrobię i wrzucę w poniedziałek:) na weekend na wieś pojechałem po relaksować się koszeniem trawy itp:)
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kojot dnia Czerwiec 09, 2017, 23:16:46 pm »
Fajnie wyszło, można się "czepiać" łączenia blatów, reszta wygląda poprawnie. Szacun
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maniek7 dnia Czerwiec 09, 2017, 21:33:49 pm »
No i jest fajnie- gratulacje Paweł.
Zrób jeszcze zdjęcia za dnia- czekam ;)
10
Wszystkie pozostałe / Odp: Projektowanie ogrodowe z drewna - jaki program?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sgt_raffie dnia Czerwiec 09, 2017, 10:16:31 am »
Bolo - zapraszamy do powitalni..
Strony: [1] 2 3 ... 10