Czerwiec 25, 2018, 19:21:30 pm

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Hyde Park Domidrewno / Odp: dowcipy,memy i inne takie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez doktor dnia Dzisiaj o 13:43:53 »
O czym świadczą czarne odrosty u blondynki?
Mózg ciągle JESZCZE WALCZY!
2
Hyde Park Domidrewno / Odp: dowcipy,memy i inne takie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez doktor dnia Dzisiaj o 13:41:37 »
Maz do żony;
-Dlaczego ty mi nigdy nie mówisz kiedy masz orgazm?
-Bo ciebie ciągle niema w domu!
3
Hyde Park Domidrewno / Odp: Fronty kuchenne drewniane z klejonki, pełne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Qbek dnia Czerwiec 24, 2018, 22:59:33 pm »
Nie kumam ???. Nikt z forumowiczów nie robił takich drzwiczek?
4
Przedstaw się na Domidrewno / Bogdan
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bogdan7113 dnia Czerwiec 24, 2018, 22:16:15 pm »
Hej !
Pozdrawiam wszystkich ! Mam na imię Bogdan. Jestem inżynierem budowlanym - zajmuję sie projektowaniem konstrukcji. Obróbka drewna to moje hobby. Mam zamiar lepiej  wyposażyć swój warsztat i będę potrzebował porady bardziej doświadczonych Kolegów . Pozdrawiam
5
Przedstaw się na Domidrewno / Odp: Wojtek
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia Czerwiec 24, 2018, 21:02:11 pm »
A już myslałem ze nie IT.
Witam na forum.
6
Przedstaw się na Domidrewno / Wojtek
« Ostatnia wiadomość wysłana przez irvi dnia Czerwiec 24, 2018, 20:27:50 pm »
Hej!

Z tej strony Wojtek. Drewnem interesuję się od niedawna, a teraz dodatkowo przydarzyła się okazja, by robić konkretne rzeczy - z żoną kończymy budowę naszego domu i zarówno niektóre aspekty wykończeniówki, jak i "architekturę" ogrodową wykonujemy (czy raczej: planujemy wykonać) sami (żona dała się namówić na zakup narzędzi + pracę własną, więc trochę "zabawek" już skompletowałem).

Z wykształcenia inżynier mechanik (robotyka), z zawodu inżynier oprogramowania; pracuję w domu, zdalnie dla korporacji z USA. Województwo pomorskie, okolice Kartuz.

Będę zadawał naiwne pytania ;)
7
Hyde Park Domidrewno / Odp: matryca do szuflad
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sams0n dnia Czerwiec 24, 2018, 18:18:11 pm »
Z tego linka w pierwszych postach, zapisywałem się jakoś w grudniu oraz w styczniu. Chyba osób fizycznych nie obsługiwali. Po tym czasie sobie temat odpuściłem z blumem - głupio że mnie olali. Wobec powyższego trochę offtop po 1 primo:

https://blumkit.co.uk/products/blum-universal-individual-template-65-1051-01

w UK jest na stronie bluma za 45 Funtów! - tutaj nas w bambuko robią sprzedając za 320zł? Zapewne dla siebie zamówię chyba że ktoś ma do odsprzedania - potrzebuję jedną sztukę.
8
Hyde Park Domidrewno / Odp: Fronty kuchenne drewniane z klejonki, pełne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia Czerwiec 24, 2018, 14:04:57 pm »
Czy mógłbyś u kolegi odręcić jedną zawiasę z drzwiczek i zobaczyc co jes w otworze? Nie zdiwię się jak będzie płyta a nie drewno.
Tak samo jak odkręcisz jedną rączkę na wysokości panelu z pionowym układem lameli to zobacz czy jest płyta czy drewno.
Bardzo jestem ciekaw a jesli będzie płyta to bardzo ciekawy orzykład drzwiczek.
9
Hyde Park Domidrewno / Odp: Nowy Warsztat. Od fundamentow.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia Czerwiec 24, 2018, 13:54:32 pm »
Wykonawca mój policzył mnie 100zł za metr bieżący robicizny plus materiały, koparka i wynajm szalunków
Robocizna zawiera wykonanie zbrojenia ustawienie szalunków, zalanie i zdjęcie szalunków.
Wykonanie drenażu i odwodnienia wzdłóż dwóch boków działki.
Nadzór nad pracami.
Tylko wzdłóż dwóch boków działki szalowanie jest do stopy. Pozostałe boki szalowane są od poziomu gruntu w górę.
Zbrojenie w ziemi jest zalane w wykopie.
10
Hyde Park Domidrewno / Odp: Blacha do podczepienia pilarki do stołu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez amciek dnia Czerwiec 24, 2018, 10:28:00 am »
A otwór od góry nie przeszkadza przy przesuwie materiału. Nie haczy?
Strony: [1] 2 3 ... 10