Luty 20, 2019, 06:13:06 am

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Przedstaw się na Domidrewno / Witam wszystkich
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tytus_bomba dnia Luty 19, 2019, 22:07:37 pm »
Cześć i witam wszystkich.
Mam nadzieję, że dzięki temu forum zacznę w końcu robić rzeczy lepiej niż do tej pory, a do tej pory było raczej źle, co powoduje wiele frustracji. Przygodę ze pracami, które w uproszczeniu można nazwać stolarskimi, rozpocząłem budową szopy na motor brata. Ponieważ nadal stoi to postanowiłem iść dalej i pobawić się w robienie prostych mebli i stolików. Bo jak powiedział mój mentor w dziedzinie prac w drewnie, Ron Swanson: "Ludzie którzy kupują rzeczy są idiotami". Większość mebli rzeczywiście można zrobić samemu, przynajmniej wg ludzi z youtube. Czy tak jest - czas pokaże.

Pozdrawiam wszystkich,
Michał
2
Przedstaw się na Domidrewno / Cześć i czołem.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sibik dnia Luty 19, 2019, 12:30:55 pm »
Cześć
Po tej stronie Michał Jestem z Katowic zaczynam zabawę z drewnem, powili wyposażam warsztat w piwnicy w narzędzia, raczej amatorskie.
Zbierałem się do tego od kilku lat. Teraz mam motywację bo chce wykonać meble do remontowanego mieszkania. W założeniu wszystko ze sklejki, do łazienki do przedpokoju i salon.
Na rynku jest bardzo mało tego typu mebli a jak są to maja zawrotne ceny.

3
Hyde Park Domidrewno / Odp: Alkomat jako prezent
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kszot dnia Luty 18, 2019, 13:11:39 pm »
jeszcze nic nie kupiłem szukam nadal. Ostatnio znalazłem ranking https://alkomat.com/pl/i/Ranking-porownanie-ALKOMATOW/13 Gdzie bardzo dobre wyniki mają Alkohity. Teraz będę rozglądał się za tymi alkomatami.
4
Przedstaw się na Domidrewno / Odp: Z powitaniem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Picia dnia Luty 18, 2019, 10:46:53 am »
Tak - Wlasnie on pomógł mi ze stołem :) nie mam porównania do innych podobnych sprzętów ale ogólnie dał radę - chociaż dobrze byłoby gdyby ocenił go który Pro od strony - kątów etc...
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Maras dnia Luty 18, 2019, 10:24:12 am »
No tak zapytałem bo mam zamiar zrobić coś podobnego.Czyli sklejka na górę i cały czas myślę czym to pomalować. Myślę o lakierobejcy a na to lakier bezbarwny.

Ale poczekajmy może ktoś nam doradzi:)

Na fotce widzę kątownik  Wolfcrafta 3D ,czy już był używany ?
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Picia dnia Luty 18, 2019, 08:59:46 am »
Blat to sklejka suchotrwała - brzoza 22m. Planowałem zostawić ale jeśli rekomendujesz zabezpieczyć jakąś powłoką to jestem otwarty :)
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Maras dnia Luty 18, 2019, 08:52:38 am »
Witaj w Klubie :)

Stolik fajniusi ,powiedz czy blat czymś pomalujesz czy tak zostawisz jak jest ?
8
Przedstaw się na Domidrewno / Z powitaniem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Picia dnia Luty 18, 2019, 08:50:30 am »
Cześć  ;)

Nazywam się Piotrek - miło mi dołączyć do Forum. Planuje zająć się pracą z drewnem hobbystycznie. Na początek proste mebelki dla 1.5 rocznej Córeczki, później może jakiś stolik kawowy do domu etc. Będę wdzięczny za wsparcie i możliwość wspólnej nauki.

Poniżej mój pierwszy zrealizowany projekt - piwniczny stół warsztatowy (na dobry start).   
9
Hyde Park Domidrewno / Odp: Budowa i wyposazenie warsztatu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez krzychu95 dnia Luty 17, 2019, 10:02:51 am »
Koledzy nikt nic nie pomoże? Nikt nie pamięta jak budował swój warsztat i go wyposazal?
10
Hyde Park Domidrewno / Odp: Test
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Klo dnia Luty 17, 2019, 08:33:53 am »
Test ;D
Strony: [1] 2 3 ... 10