Wrzesień 20, 2017, 05:51:46 am

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Przedstaw się na Domidrewno / Odp: Informatyk
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Henry dnia Dzisiaj o 00:33:03 »
Też mam 3Gb na kompie którego używam do pracy :) Mówią że nie wielkość się liczy ale umiejętności... a może to nie o RAMie było, tylko o wyposażeniu warsztatu... stolarskiego oczywiście... ;)
2
Hyde Park Domidrewno / Odp: Przygoda wodna podpłytkowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Qiub dnia Wrzesień 19, 2017, 23:36:27 pm »
ja tam od lat system skrecany MCP czyli jak kto woli alupexy i ja nie zagnie to chodzi latami, jedynie co to wysralo sie ... tanie krany a szczegolnie wloska armatura ktora miala byc taka na 500 lat. Sprzedawca jak sprzedawal to o malo orgazmu dostal - a ja glupi na to dalem sie nabrac. Po wymianie mam Krakowska Armature i nie narzekam. zero kamerolca, zero gnojenia sie baterii po tym samym czasie... cena ta sama co za wloskie gowno.
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MarekET dnia Wrzesień 19, 2017, 22:53:49 pm »
Miałem podobną przygodę ale z rurkami z PCV na klejenie , od tego czasu wszystkie wyjścia ze ściany tylko i wyłącznie końcówkami metalowymi albo zwykły ocynk albo mosiądz . Z stalowymi ocynkowanymi  jest problem bo w nich zatrzymuje się wszystko co rurach idzie kamień rdza itp. w mosiężnych tego raczej nie ma . Przejście na prosto jeszcze w ścianie a wyjście tylko metalowe .

Marek .
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SpecPiotr dnia Wrzesień 19, 2017, 21:23:20 pm »
Wstydzę się już witać z nowymi kolegami bo mam tylko 3 giga ramu... :(
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Qiub dnia Wrzesień 19, 2017, 21:14:23 pm »
ja tam sie nie znam na tej calej tej waszej informatyce ja tylko tyczku do grochu ostrzem ale tez fajnie !

powitac!
6
Przedstaw się na Domidrewno / Odp: Witam
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Fulicarius dnia Wrzesień 19, 2017, 21:04:31 pm »
Witam imiennika!
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez agoliat dnia Wrzesień 19, 2017, 21:02:42 pm »
ehlo
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Qiub dnia Wrzesień 19, 2017, 20:53:11 pm »
wiesz... mozesz zlacza zaciskane kupic od skosnookich i vavina ;D to 2 roze ceny i 2 rozne jakosci ;D
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez krzysiek_z dnia Wrzesień 19, 2017, 20:51:11 pm »
Małe opakowanie kosztuje tyle co 2 złączki zaciskane i starcza na cały dom  Ale tak. Drożej niż pakuly.
10
Hyde Park Domidrewno / Odp: Kurs stolarski.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez benek161 dnia Wrzesień 19, 2017, 20:40:35 pm »
A skąd jesteś? U mnie CKU organizuje kurs stolarski
Strony: [1] 2 3 ... 10