Luty 24, 2018, 21:14:20 pm

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
kolega chyba w d...e ma przywitanie i przyszedł tylko wylać swoje frustracje i się wyżalić

albo konkurencja ...
2
kolega chyba w d...e ma przywitanie i przyszedł tylko wylać swoje frustracje i się wyżalić
3
gwarancji jest zapis o przeglądach co pół roku i w przypadku jego nie przeprowadzenia włączają też rękojmię.
Rekojmia to Twoje prawo wynikające z odrębnych przepisów  i mam wątpliwości czy może sobie sprzedawca/producent jw ograniczać.
4
Hyde Park Domidrewno / Odp: Myjka ciśnieniowa do ogrodu - jak warta polecenia ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez carpenter dnia Dzisiaj o 07:49:17 »
Dimer :)
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kozio dnia Dzisiaj o 06:58:58 »
Tenzi, 
6
Niestety to chyba standard. Ja z racji braku miejsca w garażu szukałem czegoś małego i kupiłem odciąg FM 1100. W gwarancji jest zapis o przeglądach co pół roku i w przypadku jego nie przeprowadzenia włączają też rękojmię. Zgłosiłem do przeglądu przez formularz na ich stronie z zapytaniem ile taka impreza kosztuje ale od ponad tygodnia nie mam odpowiedzi. Ostatnio na jakimś kanale youtube ktoś coś wspominał o 100 plus przesyłka w dwie strony - czyli w moim przypadku 3 przeglądy i mam koszt nowej sztuki...
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nożyk dnia Dzisiaj o 01:55:45 »
A się jeszcze zapytam o jakiś szuwax do pianownicy. Bo dostałem 1L w komplecie ale jakoś tak szybko idzie. ;)
Coś polecacie w rozsądnych piniondzach?
8
Hyde Park Domidrewno / Odp: Mój garaż
« Ostatnia wiadomość wysłana przez meridox dnia Luty 23, 2018, 23:05:23 pm »
jak to co dalej ? trzeba rżnąć, strugać, szlifować itp ;D kolejne pomysły z głowy przelać w realne rzeczy ;)
9
Hyde Park Domidrewno / Odp: Kozłowy garaż.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez draax dnia Luty 23, 2018, 23:02:06 pm »
Wszystko bedzie tip top, Senor!
10
Przedstaw się na Domidrewno / Odp: strugarko-grubościówka f-my Maktek, a obecnie Cormak /Boże uchowaj od tej firmy/
« Ostatnia wiadomość wysłana przez draax dnia Luty 23, 2018, 22:58:37 pm »
Zapowiada sie ciekawie, moze by sie znalazl jakis "obalacz mitow" tym razem z Cormaka? :D
Strony: [1] 2 3 ... 10