Luty 20, 2019, 06:52:16 am

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: Otwarcie nowego warztatu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tochaa121 dnia Luty 17, 2019, 15:40:19 pm »
A może pomyśleć o jakiejś reklamie dla firmy. Jeśli nie chcesz wydawać fortuny na reklamę polecam Ci skorzystanie z darmowej reklamy jaką oferuje serwis https://wykonawca.taelo.pl/.
2
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: Plan zagospodarowania przestrzennego
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Maras dnia Styczeń 28, 2019, 21:47:08 pm »
A nie jest tak ,że każdy wydział ma inne sprawy ?
Innymi sprawami zajmuję się np.WK a inne sprawy załatwiemy np. w wydziale urbanistyki a w innym składamy papiery na DG o której tu mowa. Te wydziały działają same w sobie.   Najrozsądniej jest zapytać jakie usługi można prowadzić po wprowadzeniu PZP a jakie są zabronione.  Na niekorzyść  tej sytuacji jest fakt ,że działalność została zawieszona czyli start od samego początku. Znając życie to wszystkie wprowadzone nowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego działają niestety na niekorzyść osób chcących otworzyć zakład czy też usługi bo zaraz wszyscy widzą WIELKĄ UCIĄŻLIWOŚĆ. -IMO

3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia Styczeń 28, 2019, 20:38:46 pm »
Na to pytanie odpowiedzą ci urzednicy.
Sugeruję nie pytać czy się da, tylko złożyć podanie o otwarciw działalności.
Jak się nie da to ci powiedzą, a jak wydadzą zgodę to masz klopot z głowy.
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Klo dnia Styczeń 28, 2019, 12:02:15 pm »
Najprościej i najpewniej uzyskasz informacje, jak udasz się do gminy.
My możemy sobie gdybać. I nawet jak tutaj uzyskasz informacje, że możesz, to będziesz w gminie argumentował, że "na forum pisali, że mogę"?
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mondo12 dnia Styczeń 28, 2019, 09:21:14 am »
Sąsiedzi sprawiali kłopot jak tata otwierał później się uspokoili i korzystali z usług. Jedyne nurtujące mnie pytanie czy taka działalność zmieści się pod pojęciem usługi ? Czy urzędnicy nie ocenią tego jako produkcji hmmm
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia Styczeń 28, 2019, 08:28:48 am »
Moim zdaniem spróbuj otworzyć działalność. Jest tylko sprawa sąsiadów. Co powiedzą na to? Ja mam taką samą sytuację i stawiał będę warsztat tak, aby nie utrudnuał sąsiadom życia.
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mondo12 dnia Styczeń 28, 2019, 07:35:06 am »
No właśnie nie rozumiem trochę tych przepisów. Ja nie chcę stawiać nowego budynku (warsztatu) tylko w starym warsztacie który jest dobudówką do mojego domu otworzyć warsztat (budynek warsztatu jest 1 piętrowy). Chodzi Ci o wielkość działki samej budowlanej? czy o wielkość całej działki? bo u mnie budowlana przechodzi w rolna. Natomiast wiatę pod tartak mam 50m od swojego warsztatu. 

Czy ja mogę tam otworzyć stolarnie i tartak czy tylko stolarnie? Czy robienie schodów, mazaiki itp podejdzie pod usługi? Czy będą robić problemy?
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia Styczeń 27, 2019, 21:24:37 pm »
Możesz postawić warsztat obok domu.
Jaka powierzchnia dzialki?
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia Styczeń 27, 2019, 21:23:28 pm »
Jesli mowa o zabudowie bliźniaczej to 25 m dla jednego budynku, czy obu razem?
Z trgo co napisałeś to warsztat możesz otworzyć.
Teraz jwedtia jak ugryźć temat aby warsztat był jak największy.
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia Styczeń 27, 2019, 21:17:05 pm »
Ja nie widzę problemu.
O jaki przepis chodzi?
Strony: [1] 2 3 ... 10