Listopad 23, 2017, 04:52:19 am

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: Oświetlenie warsztatu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rurek49 dnia Listopad 21, 2017, 09:48:57 am »
1. już jest wątek o oświetleniu warsztatu ;) wystarczy poszukać :P
2. 6 lamp na 140 m2 ?  to na pewno za widno tam nie będzie
Jak w złym dziale jest, to proszę się nie dziwić że znaleźć się nie da ;)
3
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: Oświetlenie warsztatu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez meridox dnia Listopad 20, 2017, 20:30:49 pm »
1. już jest wątek o oświetleniu warsztatu ;) wystarczy poszukać :P
2. 6 lamp na 140 m2 ?  to na pewno za widno tam nie będzie
4
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Oświetlenie warsztatu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rurek49 dnia Listopad 20, 2017, 15:48:20 pm »
Cześć;

Planuje wymienić oświetlenie w warsztacie mojego taty który ma ok. 7x20m. Do tej pory oświetlenie było raczej nie równe. Miejscami brakowało go. Szukałem troszkę po internecie ale ciężko znaleźć jakieś przykłady.
Sam wymyśliłem póki co aby dać 6 lamp świetlówkowych ogólnych na suficie - czyli 6x raster 3 x 20W, a do tego nad dwoma stołami warsztatowymi lampy opuszczone troszkę niżej świetlówki 2x36W. Czy to nie będzie za dużo/za mało na taka powierzchnie?
Jak polecacie w ogóle oświetlać stół warsztatowy który znajduje się pod ściana? Lampa z sufitu odsunięta od ściany z 40cm czy może lepiej dać ja na ścianie Ok. Dwa metry nad stołem warsztatowym?
5
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: Otwarcie nowego warztatu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sgt_raffie dnia Listopad 20, 2017, 10:52:48 am »
Zgloszone
6
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: Ochrona dróg oddechowych podczas malowania, lakierowania i szlifowania.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez swfr dnia Listopad 17, 2017, 20:00:30 pm »
Kupiłem w końcu maskę.
Święta racja z tym mierzeniem, ale w sklepach, w których byłem mieli tylko M.
Po drugim mierzeniu zacząłem nabierać wątpliwości, a po trzecim już byłem prawie pewny.
Zaryzykowałem i zamówiłem L.
Różnica w wielkości nie jest aż taka duża.

Siedzę teraz jak palant  w masce i okularach przed ekranem.
Zatykam sobie otwory (bez skojarzeń proszę) i jest ok.
Okulary nie parują. Maska nie przepuszcza. Na twarzy nie ma czerwonego śladu.

Aha. I świetnie brzmi ""Luke, I am your father"

7
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: Ochrona dróg oddechowych podczas malowania, lakierowania i szlifowania.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MChObi dnia Listopad 14, 2017, 12:03:19 pm »
Tak jest . Nie kupuj bez mierzenia
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez swfr dnia Listopad 14, 2017, 11:57:56 am »
Czy różnica w rozmiarze (między M a L) jest zauważalna?

Mierzyłem wczoraj M i była akurat, a mam okazję kupić L zauważalnie taniej ale nie mogę jej zmierzyć (wysyłka).

9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Stachu18 dnia Październik 23, 2017, 17:27:53 pm »
Dzięki Kosio za podpowiedź,

Byłem obok siebie w sklepie z farbami i przymierzyłem 6200 i była dobra, ale jak usłyszałem cenę 150 (zestaw 2 rodzaje filtrów ) z jakaś tam końcówką to podziękowałem i w podobnej cenie kupiłem 7500 z przesyłką.

Co do brody to przy zatkanych otworów na filtry oddychać mogę w miarę swobodnie.
10
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: Ochronniki słuchu 3m PELTOR OPTIME I
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Arek15 dnia Październik 20, 2017, 19:54:05 pm »
w domu optime 3 używam, w pracy peltor x3 a-x3 lepiej leżą i okularki ochronne dobrze współpracują- ale baniak to mam konkretny-ciężko czapki kupić|:)
ogólnie polecam produkty 3M
Strony: [1] 2 3 ... 10