Luty 20, 2018, 20:24:20 pm

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: Jakie buty robocze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez krzyś48 dnia Luty 06, 2018, 15:54:39 pm »
Szukam

Nie szukaj,tylko napisz coś o sobie :)

4)Krok kolejny to wpis w dziale http://forum.domidrewno.pl/przedstaw-sie-na-did/. Kilka słów o sobie w zupełności wystarczy, a innym forumowiczom zdecydowanie pomoże to odnaleźć na forum snycerza, tartacznika, operatora CNC itp.
2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ewunia090 dnia Luty 06, 2018, 12:44:43 pm »
A są takie buty w rozmiarze 36, albo podobne? Szukam juz od dłuższego czasu takich butów i wszędzie są od rozmiaru 38 albo nawet większe
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kerry dnia Luty 02, 2018, 09:37:28 am »
zgłoszone
4
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: Otwarcie warsztatu i salonu masażu!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tobaniak dnia Styczeń 25, 2018, 08:37:25 am »
 Żona bierze dotacje ,kupuje za to sprzęt do salonu .Ty podpinając się pod jej działalność masz taką korzyść że możesz wystawiać fv .
Rozumiem że o to ci chodzi?
Bardzo ciekawy temat ;)
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sgt_raffie dnia Styczeń 24, 2018, 16:29:36 pm »
A dlaczego nie chcesz zaraz przy otwieraniu dzialanosci wpisac kilku PKD (chyba, ze sie to zmienilo ostatnio i juz sie nie da)?? Glowny musi byc zgodny z wnioskiem ale reszta moze byc juz "z czapy" (w granicach rozsadku)..
Pamietaj, ze pieniadze z dotacji musza zostac wydane zgodnie z wnioskiem.
A czy zlamiesz czy nie zlamiesz warunkow umowy to Ci nikt nie powie. Kazdy program unijny (a to ze srodkow EU UP z reguly ma te srodki) ma nieco inne reguly. Musisz sie zapoznac. A najlepiej dac pare stowek i isc do niezaleznego biura doradczego, ktore w dotacjach sie specjalizuje. Temat jest tak dynamoczny ze tylko ktos siedzacy w tym na codzien bedzie w stanie udzielic Ci wiarzacej informacji.
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kipi dnia Styczeń 24, 2018, 16:18:17 pm »
Żebym nie złamał warunków umowy.
pogrubione to słowo klucz
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mondo12 dnia Styczeń 24, 2018, 16:07:00 pm »
A jaki okres czasu musi upłynąć bym mógł dopisać? Czy przy takiej dotacji jest to w ogóle określone? Żebym nie złamał warunków umowy.
8
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: co sądzicie SawStop
« Ostatnia wiadomość wysłana przez m_kola dnia Styczeń 22, 2018, 12:19:59 pm »
Widziałem to kilka lat temu
Niestety nie przyjęło się to, przy takim hamowaniu piła jak i hamulec do wymiany.
Największy problem był taki że zawilgocona deska często sama powodowała awaryjny stop.
Może ktoś robi seryjnie piły z takim systemem ale ja nie widziałem.
Kolejny przedspamowy nabijacz postów.. zgłaszam
9
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: Oświetlenie warsztatu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sepiklight dnia Styczeń 22, 2018, 12:16:43 pm »
czy nie lepiej zastosować tylko barwę 4000-5000K i mieść wyższą jakość światła aniżeli łączyć obok siebie dwa źródła o różnych temperaturach barwowych?

taśmy LED też są produkowane w barwie neutralnej / dziennej
10
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: co sądzicie SawStop
« Ostatnia wiadomość wysłana przez breworka dnia Styczeń 22, 2018, 12:15:00 pm »
Widziałem to kilka lat temu
Niestety nie przyjęło się to, przy takim hamowaniu piła jak i hamulec do wymiany.
Największy problem był taki że zawilgocona deska często sama powodowała awaryjny stop.
Może ktoś robi seryjnie piły z takim systemem ale ja nie widziałem.
Strony: [1] 2 3 ... 10