Wrzesień 23, 2017, 03:51:33 am

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: Ochrona dróg oddechowych podczas malowania, lakierowania i szlifowania.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez carpenter dnia Wrzesień 20, 2017, 20:28:04 pm »
Trzeba uważać przy malowaniu, u mnie kilka razy krople poleciały na farbę i nerw mały był.
2
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: Ochrona dróg oddechowych podczas malowania, lakierowania i szlifowania.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JacekD dnia Wrzesień 20, 2017, 12:48:21 pm »
Czy w innych maskach 3M też jest problem skraplającej się wody o których pisze todhunter?
Tak i nie - to nie problem tylko fizyka. 7500 też kapie, i dobrze, że kapie a nie zbiera się i np. rozmacza filtry.
Natomiast jest to czasem zaskakujące, bo w pierwszej chwili nie wiadomo z kąd ta woda i ja automatycznie patrzę najpierw w sufit.
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez swfr dnia Wrzesień 20, 2017, 10:50:08 am »
Ostatnio aktywny 16 września...

Nad rzeką?  ;) Czyli żyje!

4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Fulicarius dnia Wrzesień 20, 2017, 10:47:28 am »
Ostatnio aktywny 16 września...
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez swfr dnia Wrzesień 20, 2017, 10:37:04 am »
Radeks

On chyba nie żyje. Albo uciekł od natarczywych klientów i spokojnie łowi ryby nad Zambezi
Ja nadal czekam na wycenę od niego. Od czerwca. I chyba się nie doczekam.

@todhunter
Dzięki.
Właśnie ze względu na szybkie ściąganie i zakładanie najbardziej podoba mi się ten model.

Czy w innych maskach 3M też jest problem skraplającej się wody o których pisze todhunter?

6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez todhunter dnia Wrzesień 20, 2017, 05:55:04 am »
to może ja kilka słów o serii 6500. Maska fajna tylko w zimę przy dużej wilgotności powietrza skrapla się woda na zaworze wylotowym i kapie. Co do filtrów to przy zakupie kupiłem takie okrągłe, do spawania i takie puszkowe do drewna. Po roku używania mam oba komplety i oba po otrzepaniu i lekkim wydmuchaniu nadal działają. Kupując ta maskę trochę się bałem o trwałość pasków trzymających ją na głowie, ale nic się z nimi nie dzieje, a istnieje możliwość ich dokupienia osobno. Fajne jest rozwiazanie tego okraglego paska nakladanego na czubek glowy, bardzo dobrze to trzyma i pozwala zdjac maske z glowy jednym ruchem. Wtedy mamy dyndającą na szyi maske która w każdej chwili można założyć ponownie. Używam często i polecam bo chociaż nie najtaniej to działa dobrze.
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SpecPiotr dnia Wrzesień 19, 2017, 21:29:41 pm »
Radeks
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Fulicarius dnia Wrzesień 19, 2017, 21:27:56 pm »
Któryś z forumowiczów je chyba sprzedaje. Tylko nie pamiętam kto.
I tu coś na podobę ;)
https://www.youtube.com/watch?v=aiRmo-UhSzU&t=746s
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez swfr dnia Wrzesień 19, 2017, 19:53:19 pm »
Czy ktoś ma i może opisać w paru słowach maskę 3M z serii 6500? A jeszcze lepiej 6500 QL ?
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nożyk dnia Wrzesień 19, 2017, 16:42:58 pm »
No chyba, że kolega taką brodę posiada. ;D ;D ;D ;D
Strony: [1] 2 3 ... 10