Wrzesień 20, 2017, 02:16:37 am

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: Ochrona dróg oddechowych podczas malowania, lakierowania i szlifowania.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SpecPiotr dnia Wrzesień 19, 2017, 21:29:41 pm »
Radeks
2
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: Ochrona dróg oddechowych podczas malowania, lakierowania i szlifowania.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Fulicarius dnia Wrzesień 19, 2017, 21:27:56 pm »
Któryś z forumowiczów je chyba sprzedaje. Tylko nie pamiętam kto.
I tu coś na podobę ;)
https://www.youtube.com/watch?v=aiRmo-UhSzU&t=746s
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez swfr dnia Wrzesień 19, 2017, 19:53:19 pm »
Czy ktoś ma i może opisać w paru słowach maskę 3M z serii 6500? A jeszcze lepiej 6500 QL ?
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nożyk dnia Wrzesień 19, 2017, 16:42:58 pm »
No chyba, że kolega taką brodę posiada. ;D ;D ;D ;D
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez stachmiesz dnia Wrzesień 19, 2017, 16:22:29 pm »
Zapytaj pragnatycznego czym się chronił mając zarost. Może doradzi z praktyki. Ciężko mi wskazać innych brodaczy
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nożyk dnia Wrzesień 19, 2017, 15:59:36 pm »
Stachu, ja mam TAKIE coś + osobno wkłady przeciwpyłowy i jakiś taki przeciwchemiczny (do malowania i innych smrodów). W/w zestaw stosuję od kilku ładnych lat i pewnie przydatność wkładów do spożycia już minęła, ale nie zauważyłem zmian w filtracji. :P
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Stachu18 dnia Wrzesień 19, 2017, 15:39:17 pm »
Oczywiście i przy dłuższej pracy sauna gratis :D
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez raven dnia Wrzesień 19, 2017, 15:11:25 pm »
Stachu: płaszcz OP1 też by dobrze chronił przed wiórami :D
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Stachu18 dnia Wrzesień 19, 2017, 14:50:09 pm »
raven - taką to gdzies powinienem mieć :)
a jak poszukam to i cos takiego :)

Nożyk dzięki za info..

a może wiecie na ile filtry starczają przy weekendowym użytkowaniu.
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nożyk dnia Wrzesień 19, 2017, 14:22:28 pm »
Stachu, jeśli tylko nie pracujesz w "rozlewni" Srinu lub CyklonuB to spokojnie Ci wystarczy.
Strony: [1] 2 3 ... 10