Kwiecień 20, 2024, 07:26:54 am

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: Odpowiednia konserwacja posadzki w hali magazynowej?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tayjkt dnia Grudzień 16, 2020, 09:48:16 am »
tutaj była informacja o hali magazynowej, ale bez żadnych szczegółów czy to sklejka na podłodze, czy goły beton, może specjalna powierzchnia antystatyczna.
22
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: Odpowiednia konserwacja posadzki w hali magazynowej?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomekz dnia Grudzień 14, 2020, 20:29:38 pm »
Chyba  jesteś   chory  kolego  :o, posadzkę  w stolarni  chcesz   cyklicznie   impregnować ? ;D ;D Widocznie  jeszcze   nie  byłeś   w takim   zakładzie
23
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: Odpowiednia konserwacja posadzki w hali magazynowej?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bedajlen dnia Grudzień 14, 2020, 15:25:21 pm »
Dzięki za odp. Myślałem że jednorazowo może wystarczyć, ale już mamy odpowiednie środki tylko nie wiem czy sama impregnacja to wszystko.
24
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: Gdzie kupujecie ubrania robocze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia Grudzień 10, 2020, 19:33:18 pm »
W czerwcu już kolega autor wątku spamował.
25
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Gdzie kupujecie ubrania robocze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez starmelko dnia Grudzień 10, 2020, 12:37:19 pm »
Witam. Gdzie zamawiacie ubrania robocze (koszulki, bluzy) ze swoim logo?? Bo te co ja mam to słabej jakości materiał.
26
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: Odpowiednia konserwacja posadzki w hali magazynowej?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tayjkt dnia Listopad 30, 2020, 11:05:11 am »
Zalatuje spamem na kilometr, ale oczywiście, że najlepiej jest impregnować powierzchnie cyklicznie by utrzymywać ją w jak najlepszym stanie. Ale jak to już przeczytasz to nie podawaj oferty tej firmy, ani jej nazwy. Chyba, że chcesz byśmy wystawili jej złe opinie.
27
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odpowiednia konserwacja posadzki w hali magazynowej?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bedajlen dnia Listopad 24, 2020, 13:47:39 pm »
Jak myślicie czy cykliczne impregnacja powierzchni pozwoli na utrzymaniu jej stanu najdłuższy czas? Widziałem taką ofertę firmy i zastanawiam się będzie do dobry wybór.
28
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: Ku przestrodze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mario78 dnia Wrzesień 07, 2020, 18:17:37 pm »
Dziękuję,już jest dużo lepiej ;) Na jedniej z wizyt u ortopedy przyglądał sie mi facet 70-80 lat. Patrzył na opatrzoną dłoń,sam tez miał zawinięty palec. Patrzył aż w koncu zapytał co mi sie stało. Zaraz po tym mówił ze pracuje jako stolarz 45 lat i po tylu latach przy pracy na wyrowniarce  miał swój pierwszy wypadek. Uważajcie,to nie koniec swiata ale zawsze juz inaczej a przy tym ile sie człowiek nacierpi,różne myśli i wątpliwości tez są.
29
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: Oświetlenie warsztatu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marek77 dnia Wrzesień 03, 2020, 22:37:35 pm »
Możesz również spróbować zamontować lampy wysokoprężne, które maja swoje zastosowanie w garażach czy warsztatach, co powinno tobie zapewnić bardzo dobre źródło światła.
30
Bezpieczeństwo i higiena pracy / Odp: Ku przestrodze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Arek15 dnia Wrzesień 02, 2020, 23:19:19 pm »
Już zawsze będę miał to zdjęcie przed oczami.... Współczuję i powrotu do sprawności.
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10