Styczeń 16, 2018, 12:26:11 pm

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sklepy branżowe / Odp: UWAGA !!! na zakupy Bernardo w firmie Hafen.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JarekO dnia Styczeń 10, 2018, 16:58:15 pm »
OK zamykamy na jakiś czas - autora proszę o kontakt jak coś się ruszy w temacie.

2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Klo dnia Styczeń 10, 2018, 16:45:55 pm »
Więc masz rację, czekaj sobie na PR'owca z Hafenu, patrz sobie na pogiętą maszynę na palecie i płacz dalej jaki świat dziki i niedobry i nikt Ci nie chce pomóc, a ja sobie idę, żeby nie generować więcej niepotrzebnych postów
Amen! :)

Pewnie po tym wpisie już nikt nie zechce sobie zdzierać linii papilarnych, pisząc w tym wątku. :)

MA TO BYĆ OSTRZEŻENIE DLA INNYCH
Czuję się ostrzeżony. Dziękuję ;D

3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jureq dnia Styczeń 10, 2018, 16:43:04 pm »
kipi nie traktuj mnie proszę jak bobasa, prowadzę działalność od 27 lat i wszystko co powinno, już dawno zostało w tej sprawie zrobione - wyżej napisałem w jakim celu założyłem ten wątek MA TO BYĆ OSTRZEŻENIE DLA INNYCH, żeby wiedzieli w jaki sposób Hafen traktuje klientów i nie musieli szukać opinii gdzieś głęboko między wierszami innych postów - temat jest w odpowiednim dziale i jeśli sprzedawca produktów Bernardo nic w tej sprawie nie zrobi to wnioski będą oczywiste dla każdego kto zechce zostawić u nich pieniądze.

4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kipi dnia Styczeń 10, 2018, 16:11:50 pm »
Przed generalnymi porządkami wątku wklejałem konkretne artykuły prawa przewozowego działające na Twoją korzyść i mogące pomóc w pozytywnym załatwieniu sprawy. Wszyscy jak jeden mąż mówią Ci, żebyś poradził się jakiegoś ogarniętego prawnika, a Ty i tak swoje.

Więc masz rację, czekaj sobie na PR'owca z Hafenu, patrz sobie na pogiętą maszynę na palecie i płacz dalej jaki świat dziki i niedobry i nikt Ci nie chce pomóc, a ja sobie idę, żeby nie generować więcej niepotrzebnych postów.

BYE
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jureq dnia Styczeń 10, 2018, 16:05:37 pm »
kipi owszem, ale jeśli nie chcesz poczytać ze zrozumieniem to nie generuj niepotrzebnych postów - chyba że  podejmujesz się udowodnienia że przesyłka z Hafena została nadana uszkodzona ?

6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kipi dnia Styczeń 10, 2018, 15:57:10 pm »
Mogłaby mnie jedynie obowiązywać rękojmia (gdyż o jej wyłączeniu nie zostałem poinformowany
Skoro nie zostałeś poinformowany i nie zgodziłeś się na taki warunek to nie została wyłączona.

Jeżeli by tak podchodzić do tematu, to za chwilę się może okazać, że płatność, której dokonałeś to tylko 50% ceny maszyny, a drugie 50% masz dopłacić za miesiąc, tylko nie zostałeś o tym poinformowany...

Masz na fakturze pro forma jakieś zapisy odnośnie rękojmi, albo regulaminu, który miałby znosić takową?
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jureq dnia Styczeń 10, 2018, 15:11:17 pm »
sgt_raffie zaczynasz się zupełnie niepotrzebnie ekscytować, napisałem już wcześniej zanim Jarek posprzątał takie pseudo pomocne wypowiedzi jaki jest sens tego wątku:

- czytając nagłówek wątku każdy powinien wywnioskować że jest to ostrzeżenia przed zakupami w firmie Hafen a nie ... żale do całego świata bo kupiłem Bernardo

- nigdzie nie napisałem że błagam o pomoc i oczekuję współczucia, po prostu opisałem co mnie spotkało by inni mieli świadomość co może im się przytrafić przy zwykłych zakupach na firmę, podkreślam że cała sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej gdybym zamiast faktury chciał jedynie cienki termoczuły papierek !

Wątku nie zamykam celowo - czekam na PR'owca z Hafen'a  ;)

Tyle.
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sgt_raffie dnia Styczeń 10, 2018, 15:00:46 pm »
Juz nie szczymalem...
Jaki jest sens tego watku? Zebys sobie ponarzekal?? Bo caly czas powtarzasz to samo.
Hafen ma szanse wyjsc z twarza z calej tej historii (bo nie sadze, zebys sam maszyne mlotkiem napieprzal). Co zrobia w tej sytuacji, pokaze czy sa w miare powazna firma czy przyslowiowymi "januszami".

Jak nie bede chcieli pomoc, to TY masz opcje z uporem maniaka prezentowane przez uczestnikow forum...Jak Hafen nie pomoze to idz chlopie do radcy i przedstaw sytuacje. Regulacje prawne sa jakie sa ale jest tez tzw. interpretacja. Byles? Pytales? Uparcie powtarzasz "nie takie proste", "nie da sie"...moze i nie bedzie to proste ale jak nie zapytasz "u zrodla" to sie nie dowiesz na 100%.

Na poczatku nieco mialem za zle Jarkowi za usuniecie wszystkiego ale mial racje. Co wiecej, moim zdaniem watek do zamkniecia do czasu az Hafen/Jureq skontaktuja sie z nim i przedstawia co i jak zostalo rozwiazane. Bo bedzie to samonakrecajaca sie machina shitstormu.

Tyle..
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jureq dnia Styczeń 10, 2018, 14:51:02 pm »
MChObi to nie takie proste jak ci się wydaję - mam dowody jedynie na to że otrzymałem niesprawny sprzęt a nie na to że w takim stanie go do mnie wysłano.

O ile to pierwsze wystarcza konsumentowi to w moim przypadku niestety nie.
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MChObi dnia Styczeń 10, 2018, 14:38:45 pm »
MChObi gdybym udowodnił że wysłano mi uszkodzoną maszynę

Masz zdjęcia ? Masz

Masz bilingi że do kuriera dzwoniłeś chwile po odbiorze ? Masz

Masz trudną sytuację bo firma robi trudności ? Masz

Masz 2 ręce , 2 nogi i głowę ? Masz

To zrób co pisałem wcześniej poczekaj do końca tygodni i idź do prawnika 1-2 rozprawy i masz sprzęt  z twoich informacji jasno wynika że dostałeś niesprawny sprzęt i ni z twojej winy został uszkodzony , masz sprawę wygraną , chyba że ściemniałeś i waliłeś młotem po maszynie bo chciałeś narobić najlepszej firmie pod słońcem koło D ale w to wątpię .

Masz 2 opcje
Albo Firma się z tobą dogada i zrobi co trzeba
Albo prawnik i tyle ( prawo jest po twojej stronie )

Ew możesz jeszcze przełknąć kilka tyś i mieć taką maszynę jaką masz , ale to nie wchodzi raczej w grę .

Dalsze pisanie jest bez sensu ( w mojej opinii ) albo się dogadacie albo sprawa powinna trafić do prawnika i ew do sądu proste innego wyjścia nie ma .
Strony: [1] 2 3 ... 10