Luty 20, 2018, 20:25:26 pm

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sklepy branżowe / Odp: Promocja na FESTOOLa w sklepie efestool.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kojot dnia Luty 02, 2018, 01:17:30 am »
1.   561146   Pilarka precsio CS 70 EB SET   
2.   488059   Stół przesuwny CS 70 ST   
Jaka cena? Oczywiście FV

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

2
Sklepy branżowe / Odp: materiały ścierne - sklep scieramy.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MrReset dnia Styczeń 30, 2018, 12:58:47 pm »
Potwierdzam dobre opinie o sklepie! :)

Zupełnie nieświadom tego wątku zamawiałem tam papiery wodne - wszystko ładnie zapakowane a i przesyłka ekspresowa
A i same papiery w porównaniu do marketówek są super... i sporo tańsze
3
Sklepy branżowe / Odp: materiały ścierne - sklep scieramy.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez drewniak dnia Styczeń 30, 2018, 11:50:12 am »
Dzięki za miłe słowa :). Cieszę się, że patent z woreczkami strunowymi się przydaje w warsztacie :D

Jak najbardziej mam w planach pozostałe rzeczy - w tym tak wspomniane ściernice ceramiczne i trzpieniowe, na wiosnę trochę nowych rzeczy się pojawi. Jeżeli macie jakieś uwagi dot. tych papierów - które sprawują się lepiej, które gorzej i na jakich materiałach - wpisujcie proszę. Często ktoś mnie prosi o poradę - dodatkowo będę to uwzględniał przy produkcji krążków (czy warto bardziej iść w materiał X czy Y :).

4
Sklepy branżowe / Odp: UWAGA !!! na zakupy Bernardo w firmie Hafen.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JarekO dnia Styczeń 10, 2018, 16:58:15 pm »
OK zamykamy na jakiś czas - autora proszę o kontakt jak coś się ruszy w temacie.

5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Klo dnia Styczeń 10, 2018, 16:45:55 pm »
Więc masz rację, czekaj sobie na PR'owca z Hafenu, patrz sobie na pogiętą maszynę na palecie i płacz dalej jaki świat dziki i niedobry i nikt Ci nie chce pomóc, a ja sobie idę, żeby nie generować więcej niepotrzebnych postów
Amen! :)

Pewnie po tym wpisie już nikt nie zechce sobie zdzierać linii papilarnych, pisząc w tym wątku. :)

MA TO BYĆ OSTRZEŻENIE DLA INNYCH
Czuję się ostrzeżony. Dziękuję ;D

6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jureq dnia Styczeń 10, 2018, 16:43:04 pm »
kipi nie traktuj mnie proszę jak bobasa, prowadzę działalność od 27 lat i wszystko co powinno, już dawno zostało w tej sprawie zrobione - wyżej napisałem w jakim celu założyłem ten wątek MA TO BYĆ OSTRZEŻENIE DLA INNYCH, żeby wiedzieli w jaki sposób Hafen traktuje klientów i nie musieli szukać opinii gdzieś głęboko między wierszami innych postów - temat jest w odpowiednim dziale i jeśli sprzedawca produktów Bernardo nic w tej sprawie nie zrobi to wnioski będą oczywiste dla każdego kto zechce zostawić u nich pieniądze.

7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kipi dnia Styczeń 10, 2018, 16:11:50 pm »
Przed generalnymi porządkami wątku wklejałem konkretne artykuły prawa przewozowego działające na Twoją korzyść i mogące pomóc w pozytywnym załatwieniu sprawy. Wszyscy jak jeden mąż mówią Ci, żebyś poradził się jakiegoś ogarniętego prawnika, a Ty i tak swoje.

Więc masz rację, czekaj sobie na PR'owca z Hafenu, patrz sobie na pogiętą maszynę na palecie i płacz dalej jaki świat dziki i niedobry i nikt Ci nie chce pomóc, a ja sobie idę, żeby nie generować więcej niepotrzebnych postów.

BYE
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jureq dnia Styczeń 10, 2018, 16:05:37 pm »
kipi owszem, ale jeśli nie chcesz poczytać ze zrozumieniem to nie generuj niepotrzebnych postów - chyba że  podejmujesz się udowodnienia że przesyłka z Hafena została nadana uszkodzona ?

9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kipi dnia Styczeń 10, 2018, 15:57:10 pm »
Mogłaby mnie jedynie obowiązywać rękojmia (gdyż o jej wyłączeniu nie zostałem poinformowany
Skoro nie zostałeś poinformowany i nie zgodziłeś się na taki warunek to nie została wyłączona.

Jeżeli by tak podchodzić do tematu, to za chwilę się może okazać, że płatność, której dokonałeś to tylko 50% ceny maszyny, a drugie 50% masz dopłacić za miesiąc, tylko nie zostałeś o tym poinformowany...

Masz na fakturze pro forma jakieś zapisy odnośnie rękojmi, albo regulaminu, który miałby znosić takową?
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jureq dnia Styczeń 10, 2018, 15:11:17 pm »
sgt_raffie zaczynasz się zupełnie niepotrzebnie ekscytować, napisałem już wcześniej zanim Jarek posprzątał takie pseudo pomocne wypowiedzi jaki jest sens tego wątku:

- czytając nagłówek wątku każdy powinien wywnioskować że jest to ostrzeżenia przed zakupami w firmie Hafen a nie ... żale do całego świata bo kupiłem Bernardo

- nigdzie nie napisałem że błagam o pomoc i oczekuję współczucia, po prostu opisałem co mnie spotkało by inni mieli świadomość co może im się przytrafić przy zwykłych zakupach na firmę, podkreślam że cała sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej gdybym zamiast faktury chciał jedynie cienki termoczuły papierek !

Wątku nie zamykam celowo - czekam na PR'owca z Hafen'a  ;)

Tyle.
Strony: [1] 2 3 ... 10