Kwiecień 19, 2018, 23:20:54 pm

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sklepy branżowe / Odp: Veritas
« Ostatnia wiadomość wysłana przez andzei dnia Kwiecień 17, 2018, 14:50:07 pm »
Dzięki. Zamówiłem znacznik.
2
Sklepy branżowe / Veritas
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gołąb dnia Kwiecień 17, 2018, 14:05:50 pm »
W sklepie Świat Narzędzi w Legionowie Veritas w dobrych cenach: https://swiatnarzedzi.pl/pl/c/Narzedzia-stolarskie/399/1/default/1/f_producer_106/1
3
Sklepy branżowe / Odp: Gdzie kupić drewo na śląsku?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszlfc dnia Kwiecień 05, 2018, 16:50:23 pm »
Witam, zanim rozpoczne nowy wątek pomyslalem ze zapytam tutaj. Postanowilem spróbować swoich sił w snycerce i niestety napotkalem problem na samym poczatku czyli przy zakupie materialu... Z tego co juz wyczytalem na poczatek najlepsze jest drewno lipy, niestety w pobliskich tartakach oraz sklepach z drewnem nie ma tego drewna.
Czy ktoś z forumowiczow może mi pomóc? Interesuje mnie obszar slaska a dokladniej Katowic, Bytomia, Chorzowa, Tarnowskich Gór i okolic.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
4
Sklepy branżowe / Odp: Śląsk sklep z drewnem itp.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez daka dnia Luty 27, 2018, 17:26:55 pm »
na olx była firma ze śląska chyba Katowic ale nie pamiętam nazwy myślę że Mery będzie miał namiar :D
5
Sklepy branżowe / Odp: Śląsk sklep z drewnem itp.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mefjuu dnia Luty 27, 2018, 05:31:33 am »
Co prawda to już małopolskie, ale sprawdź - Legrand w Kętach.
6
Sklepy branżowe / Śląsk sklep z drewnem itp.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez na_forum dnia Luty 26, 2018, 22:02:23 pm »
Czy możecie polecić miejsca w okolicach śląska gdzie można kupić drewno (różne gatunki) porządnie wysuszone, drewno egzotyczne (jakbym kiedyś potrzebował).
Wiem, że to pytanie dosyć ogólne, ale jeśli chodzi o drewno tartaczne to nie mam problemu. Gorzej z suchym na okazyjnie robione mebelki.
Moje zpasy sezonowanego ponad 6 lat drewna (sosna, buk, dąb) już się prawie skończyły i rozglądam się za sprawdzonymi dostawcami.
7
Sklepy branżowe / Odp: Promocja na FESTOOLa w sklepie efestool.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kojot dnia Luty 02, 2018, 01:17:30 am »
1.   561146   Pilarka precsio CS 70 EB SET   
2.   488059   Stół przesuwny CS 70 ST   
Jaka cena? Oczywiście FV

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

8
Sklepy branżowe / Odp: materiały ścierne - sklep scieramy.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MrReset dnia Styczeń 30, 2018, 12:58:47 pm »
Potwierdzam dobre opinie o sklepie! :)

Zupełnie nieświadom tego wątku zamawiałem tam papiery wodne - wszystko ładnie zapakowane a i przesyłka ekspresowa
A i same papiery w porównaniu do marketówek są super... i sporo tańsze
9
Sklepy branżowe / Odp: materiały ścierne - sklep scieramy.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez drewniak dnia Styczeń 30, 2018, 11:50:12 am »
Dzięki za miłe słowa :). Cieszę się, że patent z woreczkami strunowymi się przydaje w warsztacie :D

Jak najbardziej mam w planach pozostałe rzeczy - w tym tak wspomniane ściernice ceramiczne i trzpieniowe, na wiosnę trochę nowych rzeczy się pojawi. Jeżeli macie jakieś uwagi dot. tych papierów - które sprawują się lepiej, które gorzej i na jakich materiałach - wpisujcie proszę. Często ktoś mnie prosi o poradę - dodatkowo będę to uwzględniał przy produkcji krążków (czy warto bardziej iść w materiał X czy Y :).

10
Sklepy branżowe / Odp: UWAGA !!! na zakupy Bernardo w firmie Hafen.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JarekO dnia Styczeń 10, 2018, 16:58:15 pm »
OK zamykamy na jakiś czas - autora proszę o kontakt jak coś się ruszy w temacie.

Strony: [1] 2 3 ... 10