Czerwiec 21, 2018, 23:33:46 pm

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Z sieci / Odp: O DiD zza oceanu :)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez krzyś48 dnia Maj 25, 2018, 23:12:46 pm »
A jakby tak odwiedzić dział przedstaw się ???
 :) ;)
2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lacek dnia Maj 25, 2018, 21:32:04 pm »
Czy jest taki producent w Polsce? (pytanie retoryczne...)

Są - sprzedają na OLXie po 1/6-1/4 ceny stołu Sjogrena.

A do produkcji niechałupniczej to rzeczywiście jest to większe ryzyko niż np "wykańczanie mieszkań" czy "zabudowa kuchni na wymiar". I wymaga zajęcia się w 100% tym,  przynajmniej na początku, inwestycji w sprzęt, zatrudnienia pracowników...
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JarekO dnia Maj 14, 2018, 19:05:06 pm »
Nie wyceniam takich prac bo nie zajmuję się produkcją na sprzedaż. Ten 1 model był wykonany na zamówienie, a cena... to już sprawa między kupującym, a sprzedającym.

Czy jest taki producent w Polsce? (pytanie retoryczne...)

Oczywiście gdyby był to z chęcią skorzystam z jego usług i kupię to od niego. Skoro jednak nie ma, to kupuję tam gdzie jest to dostępne.

Inne pytanie, czy są osoby które to są w stanie zrobić? Daje głowę, że tak, bo dobrych specjalistów jest u nas w kraju sporo.
Kiedy jednak drążysz temat i pytasz, no to skoro są ludzie i umiejętności to czemu nikt się takich pracy nie ima?
Za chwilę masz odpowiedzi typu: bo to się nie opłaca, bo szkoda czasu, a kto za to zapłaci, bo teraz to ma inne prace, a nie będzie ryzykować itd itp.

Zdradzę tylko, że nie miałem kontaktu z LakeErie, ale jak wrzucałem filmy z powstawiania strugnicy sami nas zauważyli i byli zachwyceni efektem końcowym.
Właściciel aby było śmieszniej nazywa się... Jeffrey Dombrowski ;)

Moja rada dla Was - zawsze róbcie to czego nie robią inni ;) płynięcie pod prąd sprawia dużo frajdy i satysfakcji ;)
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez amciek dnia Maj 14, 2018, 15:06:03 pm »
Ale gdyby w Polsce był jakiś producent strugnic z jakością porównywalna to pewnie bym kupił. Staram się byc lokalnym patriota i zostawiać pieniądze u lokalnych przedsiębiorców. Ale czasami się po prostu nie da.
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez amciek dnia Maj 14, 2018, 13:52:53 pm »
A ty byś się szarpnął?
Ja kupiłem sjoberga.
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia Maj 10, 2018, 23:27:17 pm »
A ty byś się szarpnął?
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez amciek dnia Maj 10, 2018, 23:20:08 pm »

I tu pytanie otwarte - dlaczego nie ma takich strugnic produkowanych w Polsce?
Jarek, wyprodukować to jedno, a sprzedać to drugie.
Ile kosztowałaby taka strugnica? I kto u nas to kupi? Amatorzy, garazowcy, którzy nie mają kasy? Szkoły stolarskie, których nie ma? Jesteśmy biedni, a Niemiec, Szwed czy Kanadyjczyk kupiłby jakby marka była rozpoznawalna i dobra. Z tym że potrafi zrobić dobre nie mam wątpliwości. Ale jak przebić się na rynku?
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kamilkoc1990 dnia Kwiecień 20, 2018, 22:13:22 pm »
Może, dlatego że teraz praktycznie każdy producent jest nastawiony, żeby zrobić coś szybko i zarobić na tym pieniądze. A jakby nie patrzeć produkcja takiej strugnicy to nie jest "5 minut".
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zamator dnia Kwiecień 20, 2018, 10:40:08 am »
hej

nice :)

Produkować i eksportować, czy produkować i sprzedawać lokalnie?

Jarek, a na ile taka strugnice wyceniasz?
(nie prototyp, ale powiedzmy produkcje "seryjną")
10
Z sieci / O DiD zza oceanu :)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JarekO dnia Kwiecień 19, 2018, 22:27:54 pm »
Miło usłyszeć, że sam producent jest pod wrażeniem efektu końcowego :)

https://lakeerietoolworks.wordpress.com/

To utwierdza mnie w przekonaniu, że zawsze warto się przyłożyć do pracy ;)

I tu pytanie otwarte - dlaczego nie ma takich strugnic produkowanych w Polsce?
Strony: [1] 2 3 ... 10