Listopad 21, 2017, 05:17:46 am

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Z sieci / Odp: Pozyskanie śruby trapezowej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jureq dnia Listopad 13, 2017, 16:57:37 pm »
a jak ktoś nie lubi lewarków ze złomu to można sobie nowe śruby od blatu odkręcić :) https://www.olx.pl/oferta/stol-stolarski-warsztatowy-z-dwoma-imadlami-nowy-nieuzywany-okazja-CID628-IDoD7Ai.html  ;D
2
Z sieci / Odp: Fajny stolik
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jureq dnia Listopad 13, 2017, 16:54:31 pm »
Jak dla mnie to akurat pozbawianie się największej frajdy :-).

biorąc pod uwagę że masz tysiąc innych zajęć a chcesz mieć szybko fajny mebel do warsztatu to jednak gotowy projekt jest dużym plusem - co innego jak się ma dużo wolnego czasu i można "kminić" do woli a potem poprawiać  :)
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez L4 dnia Listopad 11, 2017, 17:29:48 pm »
fajnie że można kupić za symboliczne 35PLN gotowy projekt http://benchworks.be/downloads/mfsc-plans/ i nie tracąc czasu na myślenie zrobić sobie taki mebelek

Jak dla mnie to akurat pozbawianie się największej frajdy :-).
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jureq dnia Listopad 11, 2017, 17:00:54 pm »
fajnie że można kupić za symboliczne 35PLN gotowy projekt http://benchworks.be/downloads/mfsc-plans/ i nie tracąc czasu na myślenie zrobić sobie taki mebelek ;)
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Fulicarius dnia Listopad 11, 2017, 10:40:50 am »
To samo jest już w HP :)
6
Z sieci / Fajny stolik
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RobRob dnia Listopad 10, 2017, 19:40:28 pm »
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez krzyś48 dnia Listopad 07, 2017, 17:23:02 pm »
gościu na taką drobnice "macha ręką"
U mnie 30zł chciał,a w innym miejscu podnośnik od dużego fiata 60zł ::)
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez przemoprzem dnia Listopad 06, 2017, 22:45:34 pm »
No ja już chyba z 5 lewarków ze złomu wytargałem - u mnie gościu na taką drobnice "macha ręką" więc mam za free. Generalnie śruba trapezowa nie jest przesadnie droga - nakrętka już stosunkowo tak. Aha - z tego co kojarzę to śruby w podnośnikach malucha chyba są calowe.
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez krzyś48 dnia Listopad 06, 2017, 22:30:57 pm »
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nożyk dnia Listopad 06, 2017, 22:11:02 pm »
Po 1)
Luzy może i są, ale mowa tu o imadle przy strugnicy a nie stole krzyżowym przy obrabiarce CNC. Nie ten rząd dokładności.

Po 2)
Jak pisałem, wybór modeli nóg jest naprawdę spory i bez problemu można nabyć coś porzadniejszego, ale nawet te "rurowe" nie tak łatwo ukręcić.

I po 3)
Ja nie bronię zacięcie tych śrub jako jedynej i tylko słusznej koncepcji. Podesłany link też jest TYLKO przykladowy.
A po za tym Panowie, mówimy o wersji budżetowej, mającej konkurować ze śrubami od lewarków.

Wysłane z korniszona
Strony: [1] 2 3 ... 10