Czerwiec 25, 2018, 19:22:23 pm

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sprzedam / Wiertarko-wkrętarka JCB 20V oraz szlifierka mimośrodowa JCB 330W
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gotycki_Zdun dnia Dzisiaj o 19:12:11 »
Dzień dobry,
na sprzedaż mam używane sprzęty jak w tytule:

1. wiertarko-wkrętarka JCB-CD20LI2. Zakupiona w Castoramie w październiku 2015 r. W zeszłym miesiącu, w ramach gwarancji, wymieniono w niej sprzęgło, silnik i główkę. Wkrętarka i akumulatory działają bez najmniejszych zastrzeżeń. Sprzęt nosi normalne ślady użytkowania. Cena jaka mnie interesuje, to 350 PLN.

2. szlifierka mimośrodowa JCB-ROS330. Źródłem pochodzenia jest również lokalna Castorama. Zakup miał miejsce na przełomie maja i czerwca 2017 r. Sprzęt działa bez najmniejszych zastrzeżeń i również nosi normalne ślady użytkowania. Cena 190 PLN.

Zainteresowanym służę zdjęciami w dużej rozdzielczości na e-mail. Kosz transportu rynkowy. Obiecuję, iż nie doliczę za opakowanie i dowóz towarów na pocztę.

Pozdrawiam.

Szczegółowe dane techniczne sprzętu pod poniższymi linkami:

https://www.castorama.pl/produkty/narzedzia-i-artykuly/elektronarzedzia-przenosne-i-akcesoria/wiertarki-wkretarki-i-mloty/wkretarki-akumulatorowe/wkretarka-akumulatorowa-z-udarem-jcb-20-v.html
https://www.castorama.pl/produkty/narzedzia-i-artykuly/elektronarzedzia-przenosne-i-akcesoria/szlifierki-i-polerki/szlifierki-mimosrodowe/szlifierka-mimosrodowa-jcb-330-w.html
2
Znalezione w sieci / Odp: Elektronarzędzia Parkside
« Ostatnia wiadomość wysłana przez riki007 dnia Dzisiaj o 14:52:15 »
Czy któryś z kolegów w mniejszym mieście mógłby zobaczyć czy u niego w okolicy w Lidlu są jeszcze te zszywacze elektryczne? Za późno się zdecydowałem na zakup i we Wrocławiu nie ma już ich w żadnym Lidlu....
3
Sprzedam / Odp: YORK Imadło stolarskie stołowe czołowe 8,6 kg (HV516) 2szt
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wryty dnia Czerwiec 22, 2018, 11:20:18 am »
Witam. Wysylam real foto imadla ktore zostalo
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rafal1991 dnia Czerwiec 22, 2018, 09:41:03 am »
Ja też czekałem i chciałem kupić byłem już zdecydowany ale trafiłem Boscha w dobrej cenie i dołożyłem.
5
Sprzedam / Odp: YORK Imadło stolarskie stołowe czołowe 8,6 kg (HV516) 2szt
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wryty dnia Czerwiec 22, 2018, 09:02:01 am »
Jedna sztuka sprzedana zostalo juz tylko jedno imadlo
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Plama dnia Czerwiec 22, 2018, 03:20:14 am »
Ja zakupiłem jakiś rok temu.  Po kilku  cięciach chciałem zmienić tarczę (oryginalna to padaka) u okazało się że jest to niemożliwe ponieważ śruba się zablokowała. Kupiłem Makietę i problem z głowy. Nie miałem czasu zwrócić ale niebawem to nastąpi ,, problem opisany ale na DID
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Adam.B dnia Czerwiec 21, 2018, 22:36:56 pm »
No właśnie jak te zagłębiarki schodzą? Pytam z ciekawości, bo ja to czekałem na nią z pół roku aż się pojawi to profilaktycznie dzisiaj, w trakcie pracy, trochę po 7 godzinie wskoczyłem do Lidla i zakupiłem  ;D Jeszcze nie miałem czasu się pobawić, ale jutro mam zamiar  ;D
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rafal1991 dnia Czerwiec 21, 2018, 16:57:09 pm »
Witam, u mnie w Lidlu jeszcze dwie zagłębiarki, kupić komuś?
9
Sprzedam / Odp: Kantówki i deski bukowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jaqub dnia Czerwiec 20, 2018, 09:00:48 am »
W poprzedniej wycenie rzeczywiście był błąd - Jarek zaproponował poprawę pierwszego posta i wywalił pozostałe.
10
Sprzedam / YORK Imadło stolarskie stołowe czołowe 8,6 kg (HV516) 2szt
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wryty dnia Czerwiec 19, 2018, 21:40:48 pm »
Witam jak w temacie, imadła są nowe sprowadzane bezpośrednio z Czech. Miały posłużyc do strugnicy własnej produkcji ale z braku czasu strugnice raczej kupie gotową. Imadła mają w zestawie drewnianą rączkę. Zdjęcie z neta bo wystawiam z pracy, jeśli ktoś będzie zainteresowany to wstawię real foto.

Cena za szt 270 plus kurier
Strony: [1] 2 3 ... 10