Styczeń 16, 2018, 12:38:40 pm

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Kosz na śmieci / Odp: Empire Combination Square - Sprzedam
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maximGTF dnia Dzisiaj o 11:24:12 »
CHyba jest jeszcze jeden duży? Jeśli tak to biorę :-)
2
Kosz na śmieci / Odp: Młotek drewniany (joinery mallet)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez chico dnia Dzisiaj o 10:48:55 »
Następnie wykonałem szablon "głowy" młotka i rękojeści z kartki bloku technicznego... (zdjęcie wkrótce po pracy ;) )

Przyciąłem rękojeść młotka z kawałka odpadu sosny, docelowo chciałem zrobić też z dębu lub czegoś podobnego.
3
Kosz na śmieci / Odp: Makita Makpac 3 nówka sztuka nie śmigana Trójmiasto
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maximGTF dnia Styczeń 15, 2018, 10:08:10 am »
Podbijam, nikt nie potrzebuje do np. PJ7000?
4
Kosz na śmieci / Odp: Luli lu laj
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Fulicarius dnia Styczeń 14, 2018, 22:25:48 pm »
Użytkowana zgodnie z przeznaczeniem :)
5
Kosz na śmieci / Odp: Pilarka Stołowa Scheppach czy MacAllister?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RobsonX9 dnia Styczeń 14, 2018, 17:02:05 pm »
Dziękuję za pomoc wybór padł na Makietę odłożę trochę i kupię sprzęt na lata z którego będę na pewno zadowolony.
Temat można zamknąć.
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez krzysiek dnia Styczeń 14, 2018, 16:07:49 pm »
Usuń wątek i przenieś go do właściwego działu. Tutaj omawiamy narzędzia ręczne.
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez meridox dnia Styczeń 14, 2018, 15:16:55 pm »
też się zajmuję drewnem hobbystycznie i miałem mcalistera i wymieniłem ją na używaną makite mlt100 i powiem Ci że warto dołożyć bo różnica pracy jest kolosalna, na narzędziach można przyoszczędzić oczywiście, ale pamiętaj że pilarka stołowa w warsztaciku hobbysty to najważniejsze narzędzie :) więc dołóż kilka zł i kup porządną a posłuży długo i będziesz zadowolony :)
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jasiop dnia Styczeń 14, 2018, 15:15:23 pm »
... Zamierzam kupić pilarkę stołową do przycinania desek dębowych na blaty do stolików i na półki.
Ale do tego nie musi być tarczy większej niż 255 mm ...
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RobsonX9 dnia Styczeń 14, 2018, 15:06:13 pm »
Między makita a sheppach jest 800 zł róznicy warto dokładać jesli zajmuję się drewnem hobbistycznie?
Może z czasem gdy nabiorę doświadczenia kupię makite bo nie wiem czy amatorowi jest potrzebny taki sprzęt?
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RobsonX9 dnia Styczeń 14, 2018, 14:46:46 pm »
Przepraszam już naprawiłem swój błąd.
Nie wiedziałem że są to pilarki budowlane wydawały się precyzyjne.
Strony: [1] 2 3 ... 10