Sierpień 15, 2018, 05:53:25 am

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Kosz na śmieci / Ukośnica Metabo KGS 216M
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MarekS. dnia Sierpień 01, 2018, 23:10:01 pm »
Cześć,
mój brat ma na sprzedaż ukośnicę Metabo KGS 216M może akurat ktoś potrzebuje!?
https://allegro.pl/ad19-ukosnica-metabo-kgs-216-m-i7485785683.html
Pozdrawiam,
Marek
2
Kosz na śmieci / Odp: Prezent dla żony
« Ostatnia wiadomość wysłana przez komseba dnia Lipiec 24, 2018, 12:03:35 pm »
Kto ma znać lepiej twoją żonę? Ty czy anonimowi ludzie z forum? ;D
Niech żona wbija na forum, pogadamy sobie z nią i damy ci odpowiedź. ;)
3
Kosz na śmieci / Prezent dla żony
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Baciu91 dnia Lipiec 24, 2018, 09:03:40 am »
Hej, co kupić dla żony na 15. rocznicę ślubu? Myślałem o biżuterii, ale średnio się na tym znam. Czy taka złota bransoletka będzie ok? Czy jednak na taką okazję lepiej kupić coś bardziej ozdobnego?
4
Kosz na śmieci / Odp: Jak zdobyć klienta? :)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Baciu91 dnia Lipiec 24, 2018, 08:58:45 am »
A może inwestycja w social media i np. jakiś mini spot reklamowy? Teraz sporo kamerzystów realizuje filmowanie dla firm w przystępnej cenie :)
5
Kosz na śmieci / Odp: Adaptacja starej obory na stolarnię
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Baciu91 dnia Lipiec 24, 2018, 08:55:48 am »
Do tych, którzy już przerabiali w ten sposób pomieszczenia - zapachy zniknęły same czy robiliście coś specjalnego w tym celu?
6
Kosz na śmieci / Odp: Cześć
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Baciu91 dnia Lipiec 24, 2018, 08:53:56 am »
Hej! Podepnę się pod wątek :)
Jestem Bartek i również hobbystycznie ,,coś sobie w drewnie dłubię". Trafiłem tu. szukając pomysłów i wskazówek :)
7
Kosz na śmieci / Odp: Drzwi wewnętrzne przesuwne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomekz dnia Lipiec 23, 2018, 17:24:07 pm »
nie mogę odpowiedzieć - wpierw regulamin
8
Kosz na śmieci / Drzwi wewnętrzne przesuwne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kokosanek dnia Lipiec 23, 2018, 15:23:06 pm »
Drzwi wewnętrzne przesuwne.. Ktoś ma takie w domu. Bardziej interesują mnie odczucia związane z zamontowaniem tych drzwi do sypialni. Mianowicie czy są dźwiękoszczelne?
9
Kosz na śmieci / Odp: Drzwi zewnętrzne wejściowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez smario dnia Lipiec 23, 2018, 11:08:27 am »
A czy ktoś z kolegów przerabiał może drzwi wejściowe, aluminiowe?
Pytam w kontekście takich drzwi jak te tutaj: https://www.internorm.com/pl-pl/produkty/drzwi-wejsciowe/

Z tego co widzę, to jest jeszcze opcja drewniano aluminiowych, w których niektóre elementy konstrukcyjne zostały wykonane z drewna.

Jestem ciekawy jak wyglądają pod względem trwałości. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał? I byłby w stanie podpowiedzieć?
10
Kosz na śmieci / Jaką frezarkę wybrać?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MaciekS dnia Lipiec 22, 2018, 09:46:52 am »
Witam wszystkich serdecznie.
Stoję przed zakupem narzędzi do produkcji drapaków dla kotów, w załączniku zdjęcie poglądowe jednego podstawowego modelu. Głównym materiałem do obróbki jest sklejka. Podstawa jest grubości 40mm (wymiary ok 60x60cm), a półki i legowiska są grubości 18-21mm (50x50cm). Tworząc pierwszy egzemplarz frezarki używałem do: wycięcie koła ze sklejki 18mm, zaokrąglenie krawędzi, wycięcie stelażu pod hamak od szablonu frezem kopiującym (oczywiście wcześniej kształt wyciąłem wyrzynarką) + zaokrąglenie krawędzi, Podstawę przy pierwszym razie wykończył mi stolarz, natomiast kolejne będę już sam musiał robić - tzn. zaokrąglenie 4 kątów i zaokrąglenie krawędzi. Mniej więcej tak to będzie wyglądać.
Zastanawiam się nad kupnem frezarki festool, tylko że nie do końca jestem pewny którą. Z racji, że praca będzie wykonywana w twardym materiale myślałem nad OF2200. Możecie mi coś doradzić czy dobrze myślę? Zastanawiam się także czy nie wziąć kompletu ze stołem.
Dodatkowo chciałbym się poradzić czy macie może jakieś pomysły jakie narzędzia mogły by mi ułatwić pracę? W co jeszcze warto zainwestować? Żeby już profesjonalnie zacząć produkcje? Ogólnie myślałem jeszcze nad piłą taśmową, szlifierką taśmową, wyrzynarką. Z góry dziękuję za pomoc!
Strony: [1] 2 3 ... 10