Lipiec 28, 2017, 08:55:19 am

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Kosz na śmieci / Odp: Jaka szlifierka mimośrodowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Narzędzia Bosch dnia Lipiec 27, 2017, 13:01:53 pm »
Do podstawowych zastosowań znakomicie sprawdzi się GEX 125-1 AE Professional z regulacją prędkości oraz wyposażona w system System Click & Clean, który pozwala pracować szybciej i dokładniej. Twoim wymaganiom niewątpliwie sprosta również GEX 125 AC Professional - w podobnej cenie, a o większej mocy, a do tego po zarejestrowaniu objęta trzyletnią gwarancją.
2
Kosz na śmieci / Odp: Ubrania,okulary,itp.... LOKOWANIE PRODUKTU :-)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez m_kola dnia Lipiec 27, 2017, 10:27:43 am »
@szymkar to pewnie przypadek, że na 11 postów w 3 polecasz produkty z tego samego sklepu, nie?
3
Kosz na śmieci / Odp: Ubrania,okulary,itp.... LOKOWANIE PRODUKTU :-)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez szymkar dnia Lipiec 27, 2017, 10:20:22 am »
Poszukuje czegoś do ochrony przed hałasem. Używałem do tej pory Peltor optime II jednocześnie wkładając wkładki przeciwhałasowe. Same słuchawki nie dawały odpowiedniej ochrony i nadal hałas mi przeszkadzał przy pracy. Co możecie mi polecić?
4
Kosz na śmieci / Odp: ściski
« Ostatnia wiadomość wysłana przez szymkar dnia Lipiec 27, 2017, 10:17:07 am »
Witam,
jaka ilość jest Ci potrzebna?
5
Kosz na śmieci / Odp: Tępienie się dłuta
« Ostatnia wiadomość wysłana przez szymkar dnia Lipiec 27, 2017, 10:13:45 am »
Polecam ostrzenie na mokro, sam tak robię. Jak pojawia się drut to jeszcze chwile ostrze dłuto aż do momentu kiedy sam odejdzie. Takie dłuta dość długo są ostre i nie tępią się za szybko. Nauczyłem się tego po pewnym czasie. Początkowo zostawiałem drut bo długo było bardzo ostre... Znajomy rzeźbiarz dał mi wtedy kilka rad co do tego jak się obchodzić ze sprzętem.
6
Kosz na śmieci / Odp: Ochronniki słuchu SENSGARD
« Ostatnia wiadomość wysłana przez szymkar dnia Lipiec 27, 2017, 09:57:13 am »
Takie ochronniki, w które inwestujecie są dość drogie. Dla mnie sprawdzają się wkładki przeciwhałasowe z pianki poliuretanowej. Ale zastanawiam się nad zakupem czegoś podobnego do sensgard, czy możecie coś polecić w przystępnej cenie?
7
Kosz na śmieci / Odp: dowcipy,memy i inne takie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez szymkar dnia Lipiec 27, 2017, 09:55:23 am »
Szef kocha się z sekretarką w biurze. Sekretarce nagle warkocz w włosów wciągnęła kserokopiarka i krzyczy:
-warkocz! warkocz!
A szef na to:
-wrrrrrr! wrrrrrr! wrrrrrr!
8
Kosz na śmieci / Odp: Ochronnik słuchu, słuchawki z głośnikami i wejściem AUX IN
« Ostatnia wiadomość wysłana przez szymkar dnia Lipiec 27, 2017, 09:49:27 am »
Poszukuje aktualnie podobnego sprzętu, co polecicie? Jeśli będziecie mówić o produkcie to proszę o wady i zalety, tak żeby móc wybrać coś odpowiedniego.
9
Kosz na śmieci / Odp: Szafa z drzwiami przesuwnymi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MarekS. dnia Lipiec 26, 2017, 21:14:37 pm »
Julka32, ale tak na "żywca" ?😁
10
Kosz na śmieci / Odp: Szafa z drzwiami przesuwnymi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Julka32 dnia Lipiec 26, 2017, 20:56:31 pm »
Raczej bym nie zdecydowała się na samodzielny montaż takiej szafy. Tym bardziej, że są na rynku profesjonalne firmy takie jak Komandor Awin w Krakowie, które mają szeroką i ciekawą ofertę jeśli chodzi o takie szafy. Tutaj http://komandor-krakow.com.pl/szafy-wnekowe-przesuwne/ popatrzcie sobie. Firma zapewnia bezpłatny pomiar. Może też zaproponować ciekaw i funkcjonalne rozwiązania - bo człowiek bez doświadczenia nie zawsze o wszystkim pomyśli ;) Także jeśli szafa to zdecydowanie z profesjonalnej firmy.
Strony: [1] 2 3 ... 10