Wrzesień 23, 2018, 00:37:54 am

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Sprzedam / Odp: Uchwyt tokarski do drewna Record Power
« Ostatnia wiadomość wysłana przez amigorg dnia Wrzesień 22, 2018, 06:41:51 am »
Jestem zainteresowany. Zajrzyj na PW.
12
Sprzedam / Odp: FESTOOL ROTEX RO 150 FEQ-PLUS - nigdy nie użyta
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Arek15 dnia Wrzesień 21, 2018, 21:24:04 pm »
a nie chcesz się zamienić na jakieś fajne fanty?jak chcesz prześle ci liste rzeczy na pw które mam na sprzedaż
13
Szlifierki / Odp: Szlifierka walcowa HOLZKRAFT WSM 330
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mcgyver dnia Wrzesień 21, 2018, 20:20:37 pm »
Kolego możesz cos napisać odnosnie uzytkowania tej szlifierki? Jest warta swojej ceny?
14
Krok po kroku (realizacje własne) / Odp: Szafa, szafka na buty, czy da radę i jak zamontować dżwi przesuwne na 120cm TOP
« Ostatnia wiadomość wysłana przez amciek dnia Wrzesień 21, 2018, 20:01:42 pm »
Hej,

Ja niestety nie montowalem więc nie pomogę. Ci co montowali już się ulotnili więc nie ma kto odpisać. Z przykrością muszę stwierdzić, że życie na tym forum zamiera. A szkoda.
15
Frezarki / Odp: frezarka bosch gkf 600
« Ostatnia wiadomość wysłana przez matthew_105 dnia Wrzesień 21, 2018, 19:46:41 pm »
a widziałem ale mnie bardziej interesuje model gkf 600
16
Sprzedam / Sprzedam Piłę taśmową "14" wg Matthiasa Wandela.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez amigorg dnia Wrzesień 21, 2018, 15:25:01 pm »
Przedmiotem oferty jest wykonana z drewna piła taśmowa "14" na podstawie dokumentacji Matthiasa Wandela wraz z szafką podstawy i dodatkowym wyposażeniem:
Piła jest w pełni sprawna, nigdy nie uległa awarii.
- Piła napędzana jest silnikiem 0,75 kW, 3 x 400 V,
- piła przykręcona jest do mobilnej szafki na kółkach, z których 2 posiada hamulce. W szafce są dwie szuflady, górna na trociny a dolna na dodatkowe wyposażenie,
- do blatu piły wykonany jest dodatkowy blat, który może stanowić przedłużenie lub rozszerzenie z prawej strony. Dodatkowy blat jest podpierany regulowaną podpórką.,
- dodatkowym wyposażeniem jest również cyrkiel do wycinana kół  w zakresie:   fi 80 mm do fi 500 mm
- dodatkowym wyposażeniem jest również przykładnica równoległa, która ma możliwość kompensowania dryfu o ile taki występuje,
- dodatkowym wyposażeniem jest też popychacz do bezpiecznego rozcinania desek postawionych na sztorc.
Oferta zawiera również siedem brzeszczotów ( 6 w zapasie, jeden w pile) z zębami rozwartymi hartowanymi, 4 są produkcji Morse. 3 są o szerokości 6 mm, dwie o szerokości 9,5 mm, dwie o szerokości 19 mm.
Preferowany odbiór własny - płatne przy odbiorze. Kurierem w ostateczności, na koszt nabywcy, (płatne przedpłatą) - po uzgodnieniu ze sprzedawcą ( mam pewne ograniczenia ).
Cena wywoławcza, to 1000 zł. Kwota postąpienia, to 50 zł. Aukcja trwa do 26 września do godz. 20-tej, z możliwością przedłużenia.
Ew. pytania na PW.
Zdjęcia zrobione 18.09. 2018.

17
Sprzedam / Sprzedam części do budowy piły taśmowej "16" wg. Matiasa Wandela.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez amigorg dnia Wrzesień 21, 2018, 14:36:56 pm »
Oferuję części do budowy piły taśmowej "16" wykonanej z drewna wg dokumentacji Matthiasa Wandela.
Widoczne na zdjęciu części to:
- osie fi 25 mm szlifowane pod łożyska 6305 ZZ -do kół pędnego i biernego piły.
- koło pasowe na silnik  - fi19 x fi80 pod pasek "10",
- pierścienie zabezpieczające fi 25 i sworzeń pomocniczy do centrowania obsady łożysk w kołach,
- półprodukt ze sklejki na koło pasowe mocowane na kole pędnym,
- półprodukt ze sklejki na obsady łożysk 6305 ZZ montowanych w kołach,
- korba naciągu, elementy resorowania, blok koła górnego z drewna bukowego - do wykończenia,
- blok z drewna bukowego do osadzenia koła dolnego/pędnego - do wykończenia,
- ramię prowadnika, elementy górnego i dolnego prowadnika brzeszczotu,
- elementy z drewna bukowego do wykonania kołyski pod blat piły.
Cena wywoławcza, to 180 zł. Kwota postąpienia 10 zł. Aukcja kończy się 26 września 2018 r. o godz. 20. -  z możliwością przedłużenia.
EW pytania na PW.
18
Sprzedam / Sprzedam Pantorouter
« Ostatnia wiadomość wysłana przez amigorg dnia Wrzesień 21, 2018, 14:16:02 pm »
Oferuję Pontorouter (bez frezarki) z drewna wykonany na podstawie dokumentacji Matthiasa Wandela . Pracował z frezarką BOSCH GKF 600. Oferuję maszynę bez szafki podwozia. Maszyna jest w pełni sprawna.
- dodatkowo wyposażony w instalację elektryczną z wyłącznikiem elektromagnetycznym i elektronicznym regulatorem obrotów (widocznym pod blatem) z soft-startem.
- dołączam ponad 10 szablonów, w tym korbę do wycinania kół i szablon do skośnych listew okiennic.
Zdjęcia zrobione są dzisiaj.
Cena wywoławcza, to 350 zł, kwota postąpienia, to 20 zł. Aukcja trwa do godz. 20, 26 września 2018 r z możliwością przedłużenia.
Ew. Pytania na PW.
19
Sprzedam / Odp: Sprzedam maszyny z drewna.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mcgyver dnia Wrzesień 21, 2018, 13:07:50 pm »
Oj kolego. za dużo czasu spędzasz w stolarni i nie jesteś na bieżąco. ;)
Rysu ma nowy park maszynowy. :)
To chyba że tak :) Inaczej by było szkoda...
20
Hyde Park Domidrewno / Odp: Starciemistrzow.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez loszmi dnia Wrzesień 21, 2018, 11:29:05 am »
To nie tak. Z tymi występami, to żartuję. Byłem zaskoczony i zszokowany wynikiem i jak obejrzałem nagranie, to byłem zmartwiony, że tak marnie wypadłem. W sumie masz rację, słabo to wyszło. Muszę w dalszym ciągu unikać kamer. W warsztacie idzie mi chyba dużo lepiej - nie dokuczaj mi już :)

No taktu zero, jeszcze się sprzeczałeś ;-)

Ale to nie ważne, mnie zmartwiła ta kula ;-(
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10