Styczeń 17, 2018, 13:57:50 pm

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Sprzedam / Odp: Przyrządy EMPIRE
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maximGTF dnia Dzisiaj o 13:17:20 »
EPS90MM to taki prawie shinwa?
12
Pneumatyka / Odp: Kompresor do 10 bar
« Ostatnia wiadomość wysłana przez piotrekamg dnia Dzisiaj o 13:01:26 »
sprawdziłem. mam model GG550 3kw 200l
13
Hyde Park Domidrewno / Odp: Łączenie płyty wiórowej 10mm
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maximGTF dnia Dzisiaj o 12:45:22 »
15 x 550x591

Ja laczylem na lamele. Trzyma dobrze. 18mm laczylem tez na pocket holes i tez trzyma. Nie wiem tylko jak pocket holes w 10mm plycie sie sprawdza.
Obawiam się, że w 10mm nie wypali. Ustawienie na przyrządzie wolfcraft jest od 15mm, mógłbym popróbować na oko i pewnie bym trafił ale nadal powierzchnia, w którą wchodzi wkręt itd będzie stosunkowo mała.
14
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SpecPiotr dnia Dzisiaj o 12:42:39 »
Nie bardzo rozumiem. Jak wielkie te szuflady mają być skoro płyty 880x2270 Ci na dno nie wystarczy ???
15
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jakacor dnia Dzisiaj o 12:33:33 »
Ja laczylem na lamele. Trzyma dobrze. 18mm laczylem tez na pocket holes i tez trzyma. Nie wiem tylko jak pocket holes w 10mm plycie sie sprawdzi.
16
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jakacor dnia Dzisiaj o 12:33:17 »
Ja laczylem na lamele. Trzyma dobrze. 18mm laczylem tez na pocket holes i tez trzyma. Nie wiem tylko jak pocket holes w 10mm plycie sie sprawdza.
17
Sprzedam / Przyrządy EMPIRE
« Ostatnia wiadomość wysłana przez m_kola dnia Dzisiaj o 12:30:46 »
Próbuję zorganizować przez kogoś znajomego mieszkającego w Anglii trochę gratów Empire.
W związku z tym mam na razie luźną i niezobowiązującą propozycję by potencjalni chętni wypełnili TEN FORMULARZ gdzie przy danym kątowniku w odpowiedzi wpisujemy ilość jaką jesteśmy zainteresowani.
To na razie ankieta żeby się zorientować ile, czego potencjalnie kupić i oszacować koszty wysyłki. Paczka doszłaby do mnie a później rozesłanie po kraju będzie już indywidualnie ustalane.
Jak zbiorę info i podam to już indywidualnie będziemy składali zamówienia :)
Co Wy na to? Zaznaczam, że nie ja to kupuję i nie ja dyktuję cenę. Jestem tylko punktem przerzutowym ;)
Równie dobrze może wyjść tak, że nic z tego nie wyjdzie dlatego wszelkie psy na mnie proszę wieszać w domowym zaciszu. Jestem niewinny ;)
18
Środki sztuczne - lazury / Bezbarwna lazura na zewnątrz
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Henryk dnia Dzisiaj o 12:10:33 »
Witam,

Poszukuję dobrej lazury do malowania dębowych elementów na zewnątrz. Malowanym elementem ma być drewniany szyld który będzie wisiał na ścianie budynku także narażony na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne i dobrze jakby wytrzymał dość długo. Część szyldu będzie pomalowana kolorową lakierobejcą reszta w naturalnym kolorze dębu także tutaj też moje pytanie, czy lazura nadaje się na pokrycie lakierobejcy czy lepiej pomalować te elementy innym rodzajem powłoki np. emalią do drewna?
19
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maximGTF dnia Dzisiaj o 12:09:23 »
Dno szuflady na lekkie rzeczy w szafkach warsztatowych. Mam dwie formatki z odzysku drzwi przesuwnych 880x2270 i jakbym je połączył to mniejszy odpad mi wyjdzie. Ciężko dostać blisko mnie płytę 10mm dlatego chciałbym na maxa wykorzystać.
20
Sprzedam / Odp: Empire Combination Square - Sprzedam
« Ostatnia wiadomość wysłana przez meridox dnia Dzisiaj o 12:02:32 »
a jak z wysyłką do polski i jakie koszty?
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10