Styczeń 17, 2018, 13:58:07 pm

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Krok po kroku (realizacje własne) / Odp: Stolik od podstaw - fotorelacja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Łukasz G. dnia Styczeń 16, 2018, 21:55:51 pm »
A niech to dunder świśnie! Następna realizacja - szyfoniera zbudowana narzędziami z Juli ;D
92
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wiech50 dnia Styczeń 16, 2018, 21:52:50 pm »
Odnośnie Bahco. Tak mniej więcej dwa lata temu była w Juli promocja płatnicy w cenie ~25zł. Na oko ładna, a czytałem, że firma Bahco robi doskonałej jakości haczyki na ryby. Kupiłem taką płatnicę chociaż miała 550 mm długości, a ja byłem przyzwyczajony do 600. Już po pierwszych cięciach sosny, sklejki i płyty OSB pojechałem kupić jeszcze jedną. Teraz mam jedną w domu a drugą na ranczu i z obu jestem zadowolony.
93
Krok po kroku (realizacje własne) / Odp: Szafka pod umywalkę
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MChObi dnia Styczeń 16, 2018, 21:49:21 pm »
Ciesze się że mogłem pomóc  8)
94
Sprzedam / Odp: Empire Combination Square - Sprzedam
« Ostatnia wiadomość wysłana przez daka dnia Styczeń 16, 2018, 21:48:40 pm »
Raven rezerwuje mały w skali metrycznej :P
95
« Ostatnia wiadomość wysłana przez skraburski dnia Styczeń 16, 2018, 21:46:06 pm »
w sumie to te prowadniki nie są moje - na koniec realizacji, w "bibliografii" podam wszystkie źródła moich zapożyczeń i inspiracji. Przynajmniej tych w internetach...
Dużo ich już widziałem, ale odpowiada mi sposób w jaki tłumaczysz jak z nich korzystasz.
96
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Łukasz G. dnia Styczeń 16, 2018, 21:42:19 pm »
I z większym szrankiem ;)
97
Sprzedam / Odp: Empire Combination Square - Sprzedam
« Ostatnia wiadomość wysłana przez raven dnia Styczeń 16, 2018, 21:40:53 pm »
Wszystkie kątowniki zostały dziś wysłane do przyszłych właścicieli. Jak coś mi wpadnie w ręce to dam znać.
98
Krok po kroku (realizacje własne) / Szafka pod umywalkę
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Górka Zielona dnia Styczeń 16, 2018, 21:40:38 pm »
Zauważyłem ostatnio że AGD, RTV itp przedmioty wystarczaja na jakieś 10lat. Psuja się i albo maprawa albo wymiana na nowe "lepsze". Obecnie moją uwagę zwróciła szafka pod umywalką. Zawiasy zawiesiły się i skrzydło szafki pięknie z czasem wytarło rant korpusu. Postanowiłem zrobić nową szafkę ale nie z płyty a z deski berlineckiej. Z jednej strony "jesion" bielony od wewnętrznej będzie "dab". Na obecną chwilę poklejone na Sudal D4. Jesion zeszlifowany do żywego. Dwa boki wyszlifowane za pomocą szlifierki z Jula a trzecia.... U Wojtka jego festoole, powiem tak inna liga :) Niebawem docinanie na 45 stopni i klejenie.
99
Pilarki / Odp: Piła taśmowa Elektra Beckum Bas 315 - szukam części.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez leeching dnia Styczeń 16, 2018, 21:40:17 pm »
a może chcesz coś pokombinować DIY - jest film, na którym Matthias Wandel porównuje skuteczność różnych rozwiązań i konkluzja była taka, że: jeden pies :)

https://www.youtube.com/watch?v=DQZY0bFDiw8

100
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomekz dnia Styczeń 16, 2018, 21:40:14 pm »
szukam bezskutecznie dobrej piły

jest  też  taki test :
 dwie deseczki skręcone ( nakrętkami motylkowymi) wkładasz  między nie płatnicę i tniesz dokręcając tak by był opór . Wkładasz innej  firmy i tniesz .Sprawdzasz  która lżej    się  ślizga .
Zazwyczaj  ta pokryta teflonem :)
Strony: 1 ... 8 9 [10]