Wrzesień 23, 2018, 01:01:55 am

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Hyde Park Domidrewno / Odp: Starciemistrzow.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adrian_c dnia Wrzesień 18, 2018, 08:28:04 am »
te oglądałem na żywo, chodzi mi o wszystkie nadesłane prace :)
92
Wieloczynnościowe / Odp: Dyma 8 - montaż koła napędu frezarki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mrobert77 dnia Wrzesień 18, 2018, 08:20:28 am »
Niestety jest wpuszczona w koło ok 2 - 2,5 cm jedynie chyba przyspawanie tylko jaki gwint?
93
Krok po kroku (realizacje własne) / Odp: Balustrada tarasowa - damek drewniany
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zaradny dnia Wrzesień 18, 2018, 08:20:15 am »
Witam.
Mnie też czeka wykonanie balustrady i mam plan wykonać właśnie podobną. to prosta konstrukcja skręcona z desek, sztachetki na frezarce powycinać. Zabezpieczenie przed grzybami i pleśnią używam penetrin i na to olej 3 razy i za rok mam zamiar pomalować znów olejem. Jak nie wiesz jak zrobić żeby było tak samo musisz tą starą rozebrać i skopiować elementy.
94
« Ostatnia wiadomość wysłana przez robarek dnia Wrzesień 18, 2018, 08:16:05 am »
Jeżeli śruba jest na zewnątrz, spróbuj morsem, jeżeli w gnieździe, pozostaje przyspawanie do śruby jakiegoś mela :)
95
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mrobert77 dnia Wrzesień 18, 2018, 08:13:12 am »
Wydaje mi się, że koło pasowe jest przykręcone śrubą z łbem na imbus. Gniazdo jest już niestety wyrobiony i nie wiem jak ją odkręcić.
96
Pilarki / Odp: Pilarka a luz poprzeczny tarczy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nazer dnia Wrzesień 17, 2018, 22:46:27 pm »
97
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zarekl dnia Wrzesień 17, 2018, 22:27:07 pm »
Napisz jak sprawa się potoczy i jaki będzie finał.
98
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ordi_2004 dnia Wrzesień 17, 2018, 22:21:25 pm »
Wszystko dokręcone. W sklepie sprawdzałem inne egzemplarze - piły nie miały luzu. Zadzwoniłem do serwisu i zostałem lekko potraktowany z buta. Dali mi do zrozumienia że jest to sprzęt amatorski gorszego sortu i mogą występować pewne niedociągnięcia w tym luzy. O opinii autoryzowanego serwisu na temat sprzętu Ryobi poinformowałem już producenta. Pilarka spakowana do reklamacji w ramach gwarancji. W przypadku gdy nie luz nie zostanie usunięty będę atakować sprzedawcę z tytułu rękojmi i niezgodności towaru z umową tj. nie zgłoszenie przez sprzedawcę zastrzeżenia o możliwości wystąpienia luzów.
99
SAM'y / Odp: Moje maszyny warsztatowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MAXTER-AUTOMATYKA dnia Wrzesień 17, 2018, 21:43:45 pm »
Czy w zbliżonej cenie mógłbyś wskazać coś lepszego?
Do silnika 1 fazowego 700W. Tokarka ChRL oczywiście.

SWFR - falownik do silnika 1-fazowego kosztuje około 2 razy tyle, co tej samej mocy do silnika 3-fazowego. Ja mam w ofercie dobre angielskie falowniki INVERTEK DRIVES z porządnymi wentylatorkami pracującymi, gdy trzeba: falownik do silnika jednofazowego.
Falownik 0,75kW z zasilaniem jednofazowym do silnika 3-fazowego.
Dostępne są również wersje falowników w obudowach IP66 bez wentylatorów chłodzenia.
100
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zarekl dnia Wrzesień 17, 2018, 21:16:49 pm »
Jeśli nie ma tam kontry to śruba powinna odkręcać się w tą stronę w którą kręci się wrzeciono patrząc od strony śruby. Wtedy przy starcie śruba będzie się dokręcać, a nie luzować.
Strony: 1 ... 8 9 [10]