Grudzień 11, 2018, 01:37:51 am

Autor Wątek: Wyrzynarka do ciężkich zadań.  (Przeczytany 188 razy)

Offline Adrian1

• Jr. Member
  • **
Wyrzynarka do ciężkich zadań.
« dnia: Listopad 24, 2018, 21:46:31 pm »
Szukam wyrzynarki która sprawdzi się w stolarni przy precyzyjnych zadaniach i takiej która poradzi sobie też przy małej ciesielce. Stawianie wiat i budynków drewnianych.

Offline Wyrzynacz

• Newbie
  • *
Odp: Wyrzynarka do ciężkich zadań.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2018, 10:00:03 am »
Witam. Ja nie mam dużego doświadczenia w wyrzynarkach ale miałem styczność z niebieskim boschem. Piszesz ze potrzebujesz do precyzyjnych prac jak i do cięższych. Trochę ciężko to pogodzić ale możesz się zainteresować chyba gst 160. Chyba tak się nazywa bo pisze z pamięci. Mają jeszcze symbole po cyfrze ale oznaczają one uchwyt. Posiada ona system precision cut czy jakoś tak. Dzięki niemu brzeszczot nie ucieka na boki. We wcześniejszych modelach występował też w 140 ale już chyba nie. Tam był obsługiwany dodatkowym przyciskiem. No i wyrzynarka dobrze radzi sobie z przekrojami do 160 mm więc można niezłego słupka przeciąć . PS myślę że poradzi sobie i z grubszym. Ja posiadam 150 i 140 z systemem precyzyjnego cięcia. Cena jest taka sobie ale za to praca z nimi to przyjemność. Pozdrawiam

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Offline Adrian1

• Jr. Member
  • **
Odp: Wyrzynarka do ciężkich zadań.
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 26, 2018, 14:13:26 pm »
Widziałem testy tego Boscha. Mam srednie doswiadczenia z wkretarkami boscha 😉 a jak sobie radzi Milwaukee