Kwiecień 26, 2018, 22:58:34 pm

Autor Wątek: Wyrzynarka Graphite 58G072 (krótka recenzja)  (Przeczytany 3984 razy)

Offline orb

• Sr. Member
Odp: Wyrzynarka Graphite 58G072 (krótka recenzja)
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 10, 2018, 00:43:15 am »
Tak spytam nieśmiało, czy coś w temacie części ruszyło?

Chciałbym je do swojej dokupić, bo wyląduje pewnie pod stolikiem i każdy pracujący centymetr ostrza się liczy.

Offline pigmey

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 25, 2018, 22:32:44 pm »
Moja wyrzynarka niestety (albo raczej stety) umarła śmiercią nagłą acz nie tragiczną - po prostu przestała się włączać po niecałym roku od zakupu...
Szybka akcja, serwis przysłał kuriera, po kilku dniach decyzja - wymieniają na nową. Nosz bajka normalnie!
Dostałem nową wyrzynarkę, już po modyfikacjach, mogę ciąć krótkimi brzeszczotami (wcześniej nie było to możliwe), wydaje mi się, że  osłonka z pleksi (ta przy ostrzu) jest inaczej (lepiej) wyprofilowana. No i ten przepiękny, gustowny czerwony kabel zasilający  ;D ;D
W każdym razie sprzecior działa i jedynie co to w sumie nie miałem jeszcze czasu sprawdzić jak działa laser - weśniej pokazywał wszystko tylko nie kierunek cięcia  :P ::)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Offline orb

• Sr. Member
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 26, 2018, 07:44:53 am »
Czy możesz dać jakieś zdjęcie jak to wygląda na max podniesionym i opuszczonym brzeszczocie? Czy poprawiali coś przy rolce prowadzącej w nowym egzemplarzu? I kluczowe pytanie: czy da się teraz ciąć prosto?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2018, 07:53:36 am wysłana przez orb »