Październik 20, 2019, 18:39:45 pm

Autor Wątek: Plac zabaw  (Przeczytany 1246 razy)

Offline sziszinio

• Newbie
  • *
Odp: Plac zabaw
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 04, 2019, 22:07:00 pm »
Belkę pod huśtawki mam kanciaka 10x10 i myślałem o zastosowaniu obejm nakładanych na belkę ale wszędzie są tylko o wymiarach 90x90 a szkoda mi strugac tyle z grubości... Jak myślicie czy gdybym zastosował obejme pod słupek od paneli ogrodzeniowych to żałoby egzamin? Teoretycznie to jest to samo a obejmy pod słupki są 10x10.
Proszę o poradę.
Witaj stosuje uchwyty pod huśtawkę przewiercane na wylot i skręcane u góry i spokojnie to wytrzymuje udźwig 150 kg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Mariandg

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 04, 2019, 23:08:53 pm »
Z pewnością te przewiercane są mocne natomiast czytałem o przypadkach że poprzez to przewiercenie woda potrafi się przedostać i osłabić belke a nakładka jest jednak mniej inwazyjna. W ostateczności zastosuje przewiercane uchwyty Le może ktoś ma doświadczenie w tych obejmach.

Offline gynia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 12, 2019, 12:51:27 pm »
Od siebie mogę doradzić, aby podczas tworzenia placu zabaw, zadbać o dobrą jakość nawierzchni w trosce o bezpieczeństwo. Podczas zabawy nietrudno o wypadek, dlatego uważam, że wybór nawierzchni jest bardzo ważny. Słyszeliście może kiedyś o linowych placach zabaw? Ja dowiedziałam się ostatnio z https://www.arte24.pl/spoleczenstwo o takim rozwiązaniu i naprawdę spodobał mi się ten pomysł. Tego typu placu zabaw łatwo dopasować do wieku dziecka, jego możliwości i sprawności.

Offline Mar_jusz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 31, 2019, 19:37:33 pm »
Plac zabaw to podstawa każdego domu :)

Offline mroczek90

• Newbie
  • *
    • bartmetaco- ogrody
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 02, 2019, 14:15:11 pm »
No nie taka podstawa, jak ktoś nie ma bombelka w domu to lepiej walnąć coś ciekawszego niz plac zabaw :P

Offline Mar_jusz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 30, 2019, 20:19:56 pm »
Bajkowo wyszło, gratki :)