Luty 08, 2023, 11:16:01 am

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Hyde Park Domidrewno / Odp: Sklep z rowerami GreenBike.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mario78 dnia Luty 06, 2023, 19:26:21 pm »
Rower przyszedł, wszystko ok.
2
Kupię / Odp: Drewniany uchwyt do telefonu lub smartfona
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ministrant dnia Luty 05, 2023, 18:13:42 pm »
Mnie tam plastikowe w zupełności wystarczą, choć i drewniany chętnie bym przyjął, a tak po prawdzie to nie mam żadnego :D. Za to mam mnóstwo czasu, by czytać ciekawe artykuły. Wiecie, jaką ewolucję przechodziły iPhone? Jestem pewien, że nie wiecie, ale możecie się dowiedzieć, jeśli przeczytacie artykuł z tego https://applefix.pl/blog/ewolucja-iphonea-zobacz-jak-zmienialy-sie-telefony-apple-na-przestrzeni-lat/ ciekawego bloga.
3
Krok po kroku (realizacje własne) / Odp: Kilka mebelków do mieszkania
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mario78 dnia Luty 05, 2023, 12:39:35 pm »
Mebelki  z poprzednich zdjęć będą wymienione. W przedpokoju ma być szafa 4 drzwiowa (jedno lustro). RTV biała lub połączenie biały i Jesion. Jesionowych boki lub fronty z ażurem a za ażurem biały lacobel. Wizję na balkon też mam tylko nie wiem co zrobić z odpływem wody,czego użyć?
4
Krok po kroku (realizacje własne) / Kilka mebelków do mieszkania
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mario78 dnia Luty 04, 2023, 15:29:38 pm »
Witam
Kombinuje jak rozwiązać kilka małych przeszkód, jak oświetlenie w przedpokoju gdzie nowa szafa do sufitu,jej fronty będą kolidowały z żyrandolem.Domofon i włacznik/wyłacznik światła,których nie chcę przenosić.Myślę nad azurowym panelem od podłogido sufitu szerokości 200mm,ukrytymi półkami na klucze wpuszczone w bok szafy od jej lewej strony przy panelu.Kolejna sprawa,spad na balkonie,stojąca woda na sztucznej trawce(podniesienie i zrobienie odpływu). Zabudowa balkonu. Szafka RTV,zrobić z frontami ażurowymi czy nie?Lampa ażurowa będzie obok szafki RTV.Do tego pomieszczenia chcę zrobić ławę z żywicą,bynajmniej taki plan jest.Warsztat został prawie 300km więc realizacja dopiero a jakiś czas.
5
Hyde Park Domidrewno / Odp: W jakiej cenie kupujecie wkręty do drewna?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jasiop dnia Luty 04, 2023, 10:05:42 am »
A ja powoli przerzucam się ze zwyklych żótych wkrętów z łbem PZ na TORX
Mówię tu o rozmiarach większych od 3,5x50

PS
zwykłe PZ kupuję u siebie na miejscu w sklepie narzędziowym UNIMET
mają też sprzedaż wysyłkową  http://www.unimet.pl
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mario78 dnia Luty 03, 2023, 21:44:02 pm »
Dziękuję. Nawet nie sprawdzam bo kupiłem a jak się okaże że zapłaciłem drożej to będzie mi szkoda.  Nie jestem z Poznania a sklep o który pytałem miał dobrą cenę na wybrany model . Opinie dobre i kilka złych,więc i wątpliwości były.
7
Drewno lite - liściaste / Odp: Wyginanie drewna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mario78 dnia Luty 03, 2023, 21:37:37 pm »
Dziękuję.Po rozcięciu równałem w grubościówce, zmieniłem noże i dałem minimalny posó. Nie parowałem tylko zrobiłem cieńsze listki na 3,5mm. Tym sposobem robiłem inne elementy i jest sprawdzony,udało się. Może kiedyś spróbuję z parowaniem.
8
Hyde Park Domidrewno / Odp: W jakiej cenie kupujecie wkręty do drewna?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mianek dnia Luty 03, 2023, 07:20:17 am »
no dokładnie. ale Elvis blachowkręty tylko do profili ościeżnicowych i blach pow. 0,5mm, w profile do g-k starczą zwykłe czarne wkręty na grubym gwincie bez śmigła i drobnego gwintu do metalu..
9
Przedstaw się na Domidrewno / Odp: Kłaniam się z Łodzi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia Luty 03, 2023, 02:00:27 am »
Witam serdecznie w naszym gronie
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomekz dnia Luty 02, 2023, 18:48:40 pm »
W poznaniu polecał  bym

http://rybczynski-bikes.pl
Strony: [1] 2 3 ... 10