Październik 07, 2022, 14:46:47 pm

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Pilarki / Odp: pilarka metabo ts254 czy dewalt 7492?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tayjkt dnia Wrzesień 28, 2022, 15:45:27 pm »
mam TS254 i do małych elementów jest spoko i ma softstart
2
Pilarki / Odp: pilarka metabo ts254 czy dewalt 7492?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez magneto dnia Wrzesień 27, 2022, 23:36:39 pm »
Szukając piły też rozważałem, między innymi, te oba modele. Nie pamiętam już,jaki szczegół zadecydował,że wybrałem  Dewalta ale jestem z niego bardzo zadowolony i  szczerze polecam. Po upływie gwarancji zamierzam dołożyć płynny rozruch bo ten fabryczny jest zbyt gwałtowny ale poza tym ok.
3
Szlifierki / Odp: Szlifierka mimośrodowa Festool ets 150/3 czy ets ec 150/3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Herr Ganter dnia Wrzesień 13, 2022, 09:49:16 am »
Generalnie Bawiłem się tym stolarstwem i tak prawdę mówiąc nadalbawie ale ostatnio parę miesięcy temu Przestraszyłem się trochę Jak okazało się że mam zrobiłem i przyjąłem następne zamówienia na schody czyli stopnice i zabawy okazało się że można na tym zrobić całkiem niezłe pieniądze

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Herr Ganter dnia Wrzesień 13, 2022, 09:47:02 am »
Ale na tą chwilę głównie mnie interesuje osprzęt taki dodatkowy czyli szlifierki lamelownice i różnego rodzaju frezarki i tu jak już wyżej z kolegą pisałem w zasadzie w tej chwili skupiłem się tylko i wyłącznie na festoolu

5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Herr Ganter dnia Wrzesień 13, 2022, 09:46:29 am »
Ale prawdę mówiąc nie spodziewałem się że to aż tak daleko zajdzie więc grubościówkę po jakimś czasie zmieniłem na większą czyli tej chwili mam czterdziestkę Stomana i piłę formatową mamy dwumetrową no ale okazało się że ona jednak jest za mała i teraz myślę żeby ją zmienić na coś większego czyli 3,2 m standardową Oczywiście tylko i wyłącznie wszystko nowe

6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Herr Ganter dnia Wrzesień 13, 2022, 09:45:34 am »
Ja stolarstwem Zająłem się krótko przed pandemią gdzieś około roku przed. Najpierw zacząłem od używanych maszyn typu dyma itp ale bardzo szybko okazało się że niestety moja na początku zerowa wiedza i doświadczenia nie zadziałały na tych sprzętach. Doszedłem do wniosku że taka osoba jak ja czyli nie mająca kompletnie zielonego pojęcia o stolarstwie bo tak jak kiedyś gdzieś wyżej napisałem jestem zawodowo informatykiem Stwierdziłem że muszę mieć dobrej jakościowo i precyzyjne maszyny więc wszystko co miałem sprzedałem I kupiłem wszystko nowe grubościówkę piłę formatową prasę stolarską prawie 3 metrową i dopiero na tym zaczęło się dziać

7
Pilarki / Odp: Pilarka taśmowa Metabo Bas 261 problem.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mario78 dnia Wrzesień 13, 2022, 06:53:23 am »
Może przez pomyłkę ktoś dał inny pasek. Na przyszłość,pomocne jest dodanie zdjęcia,łatwiej jest wtedy pomóc.
Pozdrawiam
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jano6161 dnia Wrzesień 12, 2022, 17:45:40 pm »
Zagadką mi to pozostanie. Pilarka nowa podemonstracyjna chyba, ale nie podejrzewam aby tak miało być. Może ma ktoś ten sam model i coś powie ze swojego doświadczenia. Ja zeszlifowałem  to co zawadzało i działa jak złoto. Pozdrawiam.
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mario78 dnia Wrzesień 12, 2022, 08:43:04 am »
Cześć
Nie wiem jak wygląda budowa pilarki,raczej nie jestem za cięciem czy szlifowaniem  elementow narzedzi. Osobiście poszukałbym krótszy pasek.
Pozdrawiam
10
Pilarki / Odp: Pilarka taśmowa - dryft (?), ale tylko na początku zagłębiania się w materiał
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rafalski dnia Wrzesień 11, 2022, 23:43:46 pm »
Prowadzisz materiał tylko od ręki, czy opierasz o prowadnicę?
Strony: [1] 2 3 ... 10