Grudzień 03, 2022, 17:05:06 pm

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Środki sztuczne - woski / Odp: Zabezpieczenie przd "puchnięciem"
« Ostatnia wiadomość wysłana przez stell dnia Listopad 06, 2022, 15:50:09 pm »
chodzi mi o front meblowy wykonany z płyty wiórowej, oklejonej, czasami spływa woda po takim froncie i zalega na samym dole frontu, widziałem że można taką krawędź jakąś substancja zabezpieczyć, tylko nie wiem jaką
12
Środki sztuczne - woski / Odp: Zabezpieczenie przd "puchnięciem"
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia Październik 30, 2022, 02:12:52 am »
Bardzo nieprecyzyjne pytanie.
1. Co to jest to MDB? Ja nie wiem
2. Które krawędzie chcesz  zabezpieczyć?
3. Czym okjejony jest blat?
13
Środki sztuczne - oleje / Odp: Jak uratować starty kolor z blatu?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia Październik 30, 2022, 02:07:14 am »
Możesz spróbować.
I zapraszam do działu przedstaw się.
14
Środki sztuczne - oleje / Jak uratować starty kolor z blatu?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maple_driver dnia Październik 29, 2022, 15:49:57 pm »
Cześć wszystkim

Chciałem usunąć małą plamę z mojego blatu drewnianego. Niestety szybciej robiłem niż myślałem i za mocno tarłem ściereczką. W efekcie starłem kolor z blatu, uszkodzenie dobrze widać na zdjęciu.

Blat jest dębowy, kolor z bejcy nitro i wykończony top olejem osmo. Czy wystarczy że dokupię bejcy i naniosę w miejscu gdzie kolor się starł? Wszelka pomoc mile widziana, dziękuję!

Link do zdjęcia: https://imgur.com/a/5pIolkt
15
Środki sztuczne - woski / Zabezpieczenie przd "puchnięciem"
« Ostatnia wiadomość wysłana przez stell dnia Październik 29, 2022, 13:31:41 pm »
Czy są jakieś dobre środki zabezpieczające krawędzie przed dostaniem sie wody? mam blat pod zlew z MDB oklejony, wiadomo kuchnia, chciałbym to jakoś zabezpieczyć.
Widziałem w meblach Bodzi jest jakaś substancja twarda coś jak wosk śliska, dana po całej długości blatu
16
Materiały ścierne / Odp: Gdzie kupujecie papier ścierny?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez januszek99 dnia Wrzesień 10, 2022, 12:01:20 pm »
ja materiały ścierne kupuje bezpośrednio od dystrybutora: https://wermax.pl/produkty/materialy-scierne-i-polerskie-mirka/
17
Środki sztuczne - bejce / Odp: Nie pasujące kolory.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez januszek99 dnia Wrzesień 10, 2022, 11:57:41 am »
jak już przedmówcy pisali. Inna technika malowania, inna powierzchnia malowana, inny rodzaj drewna a więc inna chłonność preparatu. Nie wykluczał bym także modyfikację receptury preparatu którym malujesz jeżeli pochodzi on z innej partii produkcyjnej.
18
Środki sztuczne - oleje / Odp: Olej+bejca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez natralwood123 dnia Wrzesień 09, 2022, 10:52:25 am »
jeżeli myslicie nad zakupem wysokiej jakości farby do drewna oraz oleje do drewna na zewnątrz serdecznie zachecam do odwiedzenia strony
natural-wood.pl  :) :) :)
19
Materiały ścierne / Odp: Gdzie kupujecie papier ścierny?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SkolimSeb dnia Sierpień 20, 2022, 18:42:49 pm »
Różnego typu ściernice, krążki ścierne czy materiały szlifierskie zwykle kupuję w firmowym sklepie internetowym grupy RYWAL. Są oni nie tylko dystrybutorem ale także producentem i właścicielem marki MOST. Jest to największa w Polsce sieć salonów spawalniczych z punktami stacjonarnymi - praktycznie w każdym większym mieście. Szczególnie warte uwagi są ściernice most wysoka jakość w przystępnej cenie.
20
Środki sztuczne - inne / Odp: Naprawa okien a środki Abatron
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia Sierpień 03, 2022, 07:56:03 am »
Witam.
Jak najbardziej jest, bardzo dobra i niestety droga.

A czytał kolega  regulamin forum?
Poniżej link do strony producenta.

https://www.repair-care.co.uk

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10