Narzędzia ręczne > SAM'y

Jigi w 3D

(1/12) > >>

zibi01:
Podejmuję kolejną próbę wysłania posta ze zdjęciem. To jig do wykonywania wpustów wg pomysłu zaczerpniętego w youtube. Pliki do wydruku uzyskałem z forum drukarzy reprapy.pl. Już chyba skapowałem o co chodzi. Forum ma ograniczenia dotyczące wielkości plików.

To tutaj tylko video.

zibi01:
 :-\ Forum ma ograniczenie dot. wielkości pliku załączonego do posta 50048 kb. Do kitu. Jakie urządzenia teraz takie zdjęcia robią? To więcej czasu zajmie zmniejszanie zrobionego zdjęcia, niż to warte.

zibi01:
Ewentualnie zainteresowanych problematyką techniki druku 3D w stolarstwie zapraszam tu:
https://reprapy.pl/viewtopic.php?f=9&t=3690&view=unread#unread
Można ściągnąć tam sobie pliki do wydrukowania samodzielnie lub - przy braku takiej możliwości - skorzystania z pomocy przy wydruku w przypadku zainteresowania konkretnym urządzeniem. WSZYSTKO JEST DARMOWE.

JarekO:

--- Cytat: zibi01 w Styczeń 26, 2019, 08:52:27 am --- niż to warte.
--- Koniec cytatu ---

Musisz się więc bardziej postarać ;)

50048 kb => 50.048 mb

Nadal uważasz że nasze forum ma jakieś ograniczenia? :) 50mb na 1 post kolego. Pokaż mi inne takie miejsce w sieci.

zibi01:
Ok, poćwiczę. Ale miałbym prośbę: czy możliwa byłaby zmiana tytułu tego tematu na: Drukarka 3D w warsztacie hobbysty? Bardziej odpowiadałby temu, co chciałbym tu pisać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej