Elektronarzędzia > Pilarki

Szyny prowadzące

(1/6) > >>

Krystianen:
Sam osobiście używał zaglebiarki Festool Ts55. Potrzebuje zakupić szyne prowadząca bo mam jedna 3000 i przy niektrych pracach jest za długa.

chce kupic standard 1400. Wiem że na rynku jest kilka takich systemów. Moje pytanie brzmi czy są one kompatybilne?

Znalazlem takie które wydają mi się że bedą pasować. Co wy uważacie? Bo cena ma znaczenie :)


Festool 1400 FS - cena 315zł



Makita 194368-5 - cena 225 zl



Scheppach - 169zł - jula



Szyna to profil aluminiowy, ktory jezeli jest prosty to spełni sowje zadanie. Jezeli za 169zł moge miec 2 szyny festoola to wole Scheppach.

Pragmatyczny Przemek:
Bosza na pewno pasuje, makita i scheppach niech sie inni wypowiedza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk wiec mogą trafić sie literówki

Coolman:

--- Cytat: Pragmatyczny Przemek w Czerwiec 25, 2015, 14:19:54 pm ---Bosza na pewno pasuje, makita i scheppach niech sie inni wypowiedza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk wiec mogą trafić sie literówki

--- Koniec cytatu ---
mam boscha i ona ma inne prowadzenie (taki jakby plaskownik nq sztorc) wiec nie bylbym pewien czy zaglebiarka festoola do tego podejdzie ale w druga strone na pewno bo bosch ma naciecie na swoje szyny i rowek do innych szyn ale nie do starych szyn boscha

Wysłane z mojego GT-P3100 przy użyciu Tapatalka

kwita:
Pozwolę sobie napisać że szyna to nie tylko profil aluminiowy... są też ślizgi z góry, taśmy antypoślizgowe i przeciwodpryskowa. .. już jeden z forumowiczów wymieniał w szynie scheppach taśmy przeciwslizgowe i przeciwodpryskową. Policz sobie co taniej wyjdzie. Teraz po wymianie na taśmy Festoola jest zadowolony. Tamte nie spełniały zadania.

Coolman:
Bosch/maffel w swoich szynach nie posiadaja tasm slizgowych troche to dziwne , nie korzystalem z szyn z tasmami wiec ciezko mi opisad roznice ale wykonalem sobie szyne z panela podlogowego i po jednej stronie jest on tak sliski ze pilarka pchnieta cala szyne przejedzie bez problemu (1,2m). Zastanawialem sie tylko nad dodaniem paska przeciwodpryskowego.

Wysłane z mojego GT-P3100 przy użyciu Tapatalka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej