Marzec 29, 2024, 06:28:36 am

Autor Wątek: tchnijmy życie w forum  (Przeczytany 19850 razy)

obas

  • Gość
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 18, 2018, 12:01:08 pm »
Dlaczego próbę normalnej dyskusji nazywasz kwasem?

Nikt nikogo nie obraził. Nikt nikomu nie ubliżył. Obyło się bez przekleństw i bezczelności. Odwracasz kota ogonem nazywając dziećmi tych którzy chcą rozmawiać a nie tych którzy używają retoryki - "to moje zabawki i nic Ci do tego"

Kto tu się zachowuje jak dziecko?

meridox

  • Gość
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 18, 2018, 13:15:04 pm »
Wysłany przez: JarekO
« dnia: Dzisiaj o 10:24:47 »
Jedni lubią forum, inni youtube, kolejne osoby www, a jeszcze inni facebook.

Do wyboru - do koloru :)


Dokładnie tak jest, każdy ma wybór :)
Ale nie wszyscy posiadają facebooka, ja osobiście posiadam, jestem na grupie did, ale nie przepadam za facebook-iem i bardzo rzadko tam zaglądam, lepiej odnajduję się tutaj. Jeśli okaże się że skończy się moje "istnienie" tutaj i nie lubiąc facebooka to Dom i drewno przestaje dla mnie istnieć dlatego chciałbym aby znów tutaj było miło.

Jarek twierdzi że nic się nie zmieniło i że nadal jest tak fajnie jak było i jest zadowolony z 7 tys użytkowników forum i 40 tys na facebooku
Robert uważa że jest lepiej bo nie ma gimbazy, offtopów  i to jest lepsze niż było kiedyś
Norberto lubi bardziej czytać niż pisać i woli typowo merytoryczne forum

Ale są też takie osoby jak ja czy Obas,  Chaczins, Krzyś48 którzy jednak widzą różnicę jak jest teraz na forum a jak było kiedyś i nie uważaj żeby była to poprawa na lepsze tylko na gorsze. Jarek ciągle pokazuje swoją wyższość nad nami.

Oczywiście nie ma takiego mądrego co wszystkim dogodzi, sprawa też by wyglądała inaczej gdyby różniące się zdania dzieliła ogromna różnica procentowa a tutaj zdania są podzielone mniej więcej po równo i wtedy nie można zrobić dobrze dla większości a mniejszość niech się dostosuje i dlatego uważam że dialog to dobre wyjście żeby znaleźć z takiej sytuacji zadowalające wyjście dla wszystkich.
Ale wytykając innym że zachowują się jak dzieci
Wysłany przez: Lirorobert
« dnia: Dzisiaj o 11:02:43 »
Wątek który mial posłużyć do ożywienia forum służy do powstawania kolejnych kwasów.
GRATULUJĘ autorowi sukcesu.
Ehhhh
Dzieci dzieci.


pokazujesz że Ty jesteś dorosły, mądry i masz racje ?
Podjąłeś dyskusję jak każdy inny kto napisał w tym wątku wiec w czym jesteś lepszy od innych ? Jesteś tak samo winny jak i zasłużony "sukcesowi tego wątku" jak jego autor.

Dopóki trwa rozmowa w cywilizowany sposób to nikomu to nie szkodzi i mam nadzieję że doprowadzi ona do jednak, jak to napisałeś do SUKCESU, czyli do dojścia wspólnie do pewnych rzeczy i poprawy atmosfery na forum :)

Wysłany przez: Lirorobert
« dnia: Dzisiaj o 11:02:43 »
Ja z tego wątku wypadam i mam nadzieję że przez pięć dni nikt nie napisze nic. Ale to chyba mrzonki.
Pozdrawiam i do napisania w innych wątkach
Miłego dnia.


Dzięki że zająłeś jednak stanowisko w tym temacie i wyraziłeś swoje zdanie :)


Offline JarekO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2278
  • Centrum dowodzenia
    • Zobacz profil
    • Domidrewno.pl
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 18, 2018, 13:47:56 pm »
----------------------------------------
Pozdrawiam
Jarek

obas

  • Gość
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 19, 2018, 10:31:30 am »
Nigdy nie ukrywałem, że jestem użytkownikiem niedoświadczonym i nie mam odpowiedniej wiedzy, żeby innym pomagać.
Natomiast zachowanie na forum jest kwestią czysto ludzką i nie ma nic do mojej wiedzy. Jeśli chciałeś być złośliwy, to Ci się udało.

Nie szkoda Wam czasu na pisanie tych elaboratów? :) Ja w tym czasie odpisałem na kilkanaście postów i maili z forum.

Forum działało, działa i będzie działać przez kolejne długie lata.

https://forum.domidrewno.pl/pily-28/bosch-gkt-55-gce-pomoc-w-wyborze-tarcz/?topicseen

Rozumiem, że liczba rzeczowych odpowiedzi zadowala Cię? A co z rozczarowaniem użytkownika szukającego pomocy?

Jak już pisałem wcześniej

Powodzenia! Ze szczerego serca

A teraz żegnam


mefjuu

  • Gość
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 19, 2018, 10:57:38 am »
Ktoś tu sam siebie oszukuje... Admin sobie po prostu udupił najaktywniejszą społeczność na forum i jeszcze wmawia, że "forum działa jak zwykle i jest super". Kabaret :)

Rozumiem żal Meridoxa, bo ja sam po prostu nauczyłem się na tym forum bardzo dużo dzięki aktywnym użytkownikom, głównie za pośrednictwem wątków "krok po kroku" które są inspiracją do działania i polem do zadawania pytań w trakcie realizacji.
Jeśli admin mówi, że dalej jest jak było bla bla bla, to tylko pokazuje, że przez parę lat kompletnie się na forum nie udzielał (próbując to teraz nadrobić), i chyba nawet w statystyki mu się nie chce zajrzeć...

Offline JarekO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2278
  • Centrum dowodzenia
    • Zobacz profil
    • Domidrewno.pl
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 19, 2018, 11:07:59 am »
Admin zawsze widzi wszytko, taki już urok bycia adminem :)
----------------------------------------
Pozdrawiam
Jarek

mefjuu

  • Gość
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 19, 2018, 11:12:30 am »
Admin to chyba bot, bo odpowiedzi jak wyżej wyglądają jak z automatu. Zdarzają się nie na temat, zatem do podrasowania algorytmy AI ;)

obas

  • Gość
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 19, 2018, 12:35:36 pm »
Admin zawsze widzi wszytko, taki już urok bycia adminem :)
Masz rację. Nawet prywatne wiadomości. Brawo!

meridox

  • Gość
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 19, 2018, 13:21:29 pm »
a najgorsze jest to, że pokarzesz Adminowi kilka jego błędów to nie potrafi się do winy przyznać i dalej brnie w swoje przekonania typu racja jest tylko jedna, jest to racja Admina, Admin jest zawsze, Admin widzi wszystko, Admin wie najlepiej, Admin ma zawsze racje
wniosek z tego taki że regulamin nie obejmuje Admina bo jakby to się miało do regulaminu punkt II podpunkt "J"  który mówi o nieokazywaniu wyższości ?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2018, 13:25:04 pm wysłana przez meridox »

Online Lirorobert

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 7538
    • Zobacz profil
    • Lirorobert
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 19, 2018, 13:27:35 pm »
Miałem nie pisać ale dwa dni mi zajęło wymyślanie jak tchnąć życie w forum i muszę się moim odkryciem podzielić.
To jest genialne.
Zacznijmy rozprawiać o drzewach, drewnie i o projektach z tym pieknym tematem związanych .


Offline krzyś48

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4576
    • Zobacz profil
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 19, 2018, 13:51:01 pm »

Admin to chyba bot, bo odpowiedzi jak wyżej wyglądają jak z automatu. Zdarzają się nie na temat, zatem do podrasowania algorytmy AI ;)
Witajcie na forum:) Coraz częściej na forum można znaleźć jakieś firmy . DID chyba robi furorę na polskim rynku :)
Nie, nie robimy żadnej furory, tylko zawsze dajemy 100% z siebie. To wystarczy :)

https://forum.domidrewno.pl/przedstaw-sie-na-did/witam-wszystkich-forumowiczow/msg180540/?topicseen#msg180540

Coś w tym jest,bo odpowiada na posty z przed 4 lat
:o
Co się nakombinowałem bo cytowanie nie działa :(

Offline JarekO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2278
  • Centrum dowodzenia
    • Zobacz profil
    • Domidrewno.pl
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 19, 2018, 14:14:19 pm »
Zdradzę sekret... Każdy może pisać w dowolnych wątkach nawet z przez 4 lat jeśli ma taką chęć 🤣

----------------------------------------
Pozdrawiam
Jarek

Offline JarekO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2278
  • Centrum dowodzenia
    • Zobacz profil
    • Domidrewno.pl
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 19, 2018, 14:32:06 pm »
Reasumując i zamykając wątek.

Zależy Wam na tym forum - zapraszam do merytorycznej dyskusji w działach technicznych, gdzie możecie się wykazać pomocą i wiedzą w stosunku do innych forumowiczów.

Miłego wertowania forum.
----------------------------------------
Pozdrawiam
Jarek