Maj 22, 2024, 03:12:41 am

Autor Wątek: Witojcie  (Przeczytany 1489 razy)

Offline sylwekmlody

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 44
  • In silvam non ligna feras insanius!!!
    • Zobacz profil
Witojcie
« dnia: Kwiecień 15, 2013, 21:55:06 pm »
Witojcie,

Mam na imię Sylwester, mam 21 lat pochodze z małej miejscowości ( Tenczyn ). Malownicza wioska znajduje się na przy drodze nr 7 tkz. Zakopianki. Do samego Zakopanego mam 40 km więc w moim ciele płynie góralska krew.

W wieku lat 15 zaraziłem  się od brata stolarstwem ale postawiłem na naukę. Ukończyłem ogólniak, i zatrzymałem się na studiach, które w tym semestrze zrezygnowałem.
Nie jestem stolarzem ale przez okres 6 lat po szkole "dorabiałem " u brata ( a przy okazji uczyłem sie zawodu stolarza ) aczkolwiek w Polsce nastąpił kryzys więc zrezygnowałem z pracy u brata. Tak więc znalazłem inną jako cieśla tam nauczyłem się podstaw ciesielki, a to że odrobinę dokładności zostało mi po pracy w stolarni było mi łatwiej.
Od pewnego czasu znowu pracuje na stolarni z bratem. Myśle że praca w jakim kolwiek rodzaju z drewnem jest najprzyjemniejsza, zero rdzy, olejów itp które ubranie nasiąka nie zbyt przyjemnym zapachem.

Sie opisałem ale morał z tej bajki jest niektórym znany lepiej wyrwać jakąś drzazgę z dłoni niż skrobać za pazdurami smary :)
In silvam non ligna feras insanius

Offline JarekO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2280
  • Centrum dowodzenia
    • Zobacz profil
    • Domidrewno.pl
Odp: Witojcie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 15, 2013, 23:03:51 pm »
Witamy na pokładzie DiD ;)

No ale czasem i pyłem z metalu się wysmarujesz jak dłuta trzeba naostrzyć ;)))
----------------------------------------
Pozdrawiam
Jarek