Marzec 28, 2024, 14:42:33 pm

Autor Wątek: Niedawno odkryty przez moją osobę sklep z narzędziami hitnarzedzia.pl  (Przeczytany 4911 razy)

Offline marian was12

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Szukam dobrych sklepów internetowych jak i większość ze społeczności. Przerobiłem zakupy już nie w jednym takim sklepie i różnie to bywało. Znalazłem ostatnio www.hitnarzedzia.pl a raczej oni mnie znaleźli (reklamą). I powiem Wam szczerze już dawno się tak nie zaskoczyłem! Szukałem kilku narzędzi do warsztatu i postanowiłem ich przetestować i wiecie co? SUPER! nie potrafiłem znaleźć w tym sklepie produktu a ponoć go mieli bo znajomy go kupował, zadzwoniłem do nich i pan z obsługi pokierował mnie jak go znaleźć i kupić. Kupiłem i kolejnego dnia już miałem wszystko u siebie na zakładzie (szok) Jeszcze całego sklepu nie przejrzałem bo mają masę tego wszystkiego elektronarzędzia, papiery ścierne, klucze, a nawet jakieś drobne śrubki. Na chwilę obecną przeglądam ten sklep i jestem pod wrażeniem dlatego tutaj piszę o nim.  NA dzień dzisiejszy Polecam!
Marian

Offline Lirorobert

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 7538
    • Zobacz profil
    • Lirorobert
Odp: Niedawno odkryty przez moją osobę sklep z narzędziami hitnarzedzia.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2021, 17:28:36 pm »
Na 5 wpisów 3 z reklamą sklepu.
Mam mieszane odczucia. Spamer?

Offline Bird

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Niedawno odkryty przez moją osobę sklep z narzędziami hitnarzedzia.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2021, 19:09:54 pm »
I wszystkie 5 wpisów w jeden dzień. :-\

Offline Lirorobert

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 7538
    • Zobacz profil
    • Lirorobert
Odp: Niedawno odkryty przez moją osobę sklep z narzędziami hitnarzedzia.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2021, 19:24:47 pm »
Ilość to nie problem. Sam więcej czasem robię.  Tylko te reklamy.

Offline mario78

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1763
    • Zobacz profil
Odp: Niedawno odkryty przez moją osobę sklep z narzędziami hitnarzedzia.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2021, 07:59:59 am »
Czasem wrzucam coś co znajdę w sieci ciekawego,nawet jakies oferty ze sklepów. Nie chce tym zareklamować żadnej  marki czy sprzedawcy. Powinno sie ograniczać takie wpisy przez użytkowników forum którzy są tu juz dłużej i wszyscy wiemy ze nie robia tego celowo dla reklamy?

Offline Lirorobert

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 7538
    • Zobacz profil
    • Lirorobert
Odp: Niedawno odkryty przez moją osobę sklep z narzędziami hitnarzedzia.pl
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 09, 2021, 08:10:54 am »
Dyskusja na ten temat już była.


Generalnie chodzi o to że forum ma służyć wymianie wiedzy a nie jako tablica reklamowa. I dzięki członkom
naszej społeczności udaje się zachować pewien poziom. Nie ma kłótni i chamskich czy wulgarnych wpisów.
Jak nie będziemy pilnować tego to poziom spadnie.

Offline marian was12

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Niedawno odkryty przez moją osobę sklep z narzędziami hitnarzedzia.pl
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 09, 2021, 11:38:59 am »
Dlaczego nazywacie spamerem? Chyba w odpowiednim miejscu zamieściłem taką informację. Przecież możemy się dzielić takimi informacjami? Chyba, że się mylę to proszę wyprowadzić mnie z błędu. Przecież każdy kiedyś zaczynał na tym forum!
Marian

Offline Lirorobert

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 7538
    • Zobacz profil
    • Lirorobert
Odp: Niedawno odkryty przez moją osobę sklep z narzędziami hitnarzedzia.pl
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 09, 2021, 12:44:35 pm »
Ponieważ piszesz w kilku działach i reklamujesz jeden i ten sam sklep. Nie ma nic złego w dzieleniu się wiedzą i kontaktami, o ile nasze forum nie jest traktowane jak tablica ogłoszeniowa a my jako tylko i wyłącznie grupa docelowa tychże reklam. Celem tego forum jest dzielenie się wiedzą. Takie były zaożenia JarkaO. Nie wiem dlaczego tak się dzieje z tymi kryptoreklamami? Czy nie prościej przedstawić się jako przedstawiciel sklepu i uczciwie zareklamować swoje usługi? Traktowanie Nas jak osoby nie łapiace o co chodzi jest czystym kpieniem z nas. No ale może się mylę co do intencji autora wątku. Dlatego też napisałem że mam mieszane odczucia. Czas pokaże czy pozostanie wśród nas, czy zniknie po napisaniu kilku reklam, jak to się stało już  z wieloma osobami. Zapraszam do pozostania i dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Pozdrawiam.

Offline tomekz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5688
    • Zobacz profil
Odp: Niedawno odkryty przez moją osobę sklep z narzędziami hitnarzedzia.pl
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 09, 2021, 12:53:07 pm »
Rozpoczęcie bytu na  forum lepiej wychodzi , jeśli zaczyna się od doradzania kolegom , nie zawsze w tematach o drewnie , oraz pochwalenia się w pracach z drewnem .
Na reklamę branżowych firm przyjdzie jeszcze  czas

Offline Lirorobert

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 7538
    • Zobacz profil
    • Lirorobert
Odp: Niedawno odkryty przez moją osobę sklep z narzędziami hitnarzedzia.pl
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 09, 2021, 12:54:48 pm »
Dokładnie.