Wrzesień 23, 2021, 07:48:10 am

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Przedstaw się na Domidrewno / Odp: Witam😊
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia Wrzesień 22, 2021, 21:59:50 pm »
Witam na forum
2
Przedstaw się na Domidrewno / Witam😊
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lea666 dnia Wrzesień 22, 2021, 18:43:18 pm »
Cześć wszystkim😊
Od dawna oglądam filmiki, przyszedł czas na forum.
Wycinam w drewnie różne kształty, ozdabiam i szukam wolnego miejsca w domu gdzie by to postawić😁
Zrobiłam domek dla lalek z mebelkami.
A teraz biorę się za odnawianie mebli😁
3
Przedstaw się na Domidrewno / Odp: Hej!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia Wrzesień 21, 2021, 07:39:11 am »
Witam i powodzenia życzę.
4
Przedstaw się na Domidrewno / Hej!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pawko dnia Wrzesień 20, 2021, 10:58:15 am »
Hej :)

Nazywam się Paweł i od dłuższego czasu chciałem zacząć tworzyć w drewnie - niestety póki co robię to tylko teoretycznie, oglądam wszelkiej maści filmy na YouTube. Rok temu zdecydowałem się na uczestnictwo w weekendowym kursie stolarskim, który pokazał mi czego tak na prawdę potrzebuje żeby rozpocząć. Zacząłem od przygotowania pomieszczenia pod warsztat - posadzka, wymiana dachu. Aktualnie jestem na etapie doprowadzenia w miarę elastycznej instalacji elektrycznej (nie wiem z jakich elektronarzędzi będę korzystał a projekt jest w toku) i docinania płyt OSB na pokrycie ścian wewnętrznych. Myślę, że z czasem doposażę oraz ocieplę budynek i w którymś dziale umieszcze fotorelację :)

5
Przedstaw się na Domidrewno / Odp: Dzien dobry
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia Wrzesień 19, 2021, 00:00:37 am »
Witam na forum w naszym gronie.
Od samego początku?
A w jakie produkty celujesz i gdzie mieszkasz?
6
Przedstaw się na Domidrewno / Dzien dobry
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tom1asz dnia Wrzesień 18, 2021, 17:27:53 pm »
Dzień dobry,

Subskrybent od początku Dom I Drewno. Amator ale aspirujący do producenta :-)

Pozdrawiam

Tomasz
7
Hyde Park Domidrewno / Odp: Fotowoltaika
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Granado dnia Wrzesień 08, 2021, 21:03:48 pm »
 firma Dom bez kosztów Piotr Łangowski. Czekam obecnie na zmianę licznika , już ponad tydzień
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zarekl dnia Wrzesień 08, 2021, 19:24:04 pm »
Mikrofalowniki są zalecane się jeśli w ciągu dnia po panelach słonecznych przesuwa się cień. Jeśli nie, to można stosować jeden duży falownik. Wszystko jest też kwestią ceny.
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kszot dnia Wrzesień 07, 2021, 23:24:27 pm »
Przerabiałem temat od 8 miesięcy. Dobrze mieć znajomego -fachowca, który sprawdzi co Ci chcą zamontować. Wiele firm próbuje wcisnąć "wyprzedaż" magazynów. W tej chwili montują mi panele. Zobaczymy jak będzie komplet pracował.

i na jaką firmę sie zdecydowałeś?? Ja ostatnio czytałem o Stilo Energy która stosuje mikrofalowniki i zastanawiam się czy to sprawdza się czy nie
10
Hyde Park Domidrewno / Odp: C.O. czy pojedyncze grzejniki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pajewski dnia Wrzesień 03, 2021, 14:19:32 pm »
Dom ma 110 m kwadratowych powierzchni. Przyjmując ok 100W na metr wychodzi 11 kW. Dla komfortu termicznego przyjąłem 12 kW. Dom jest po remoncie i dobrze ocieplony. Skąd wyliczenia, że 12 kW ociepli 250 m kw?
Strony: [1] 2 3 ... 10