Lipiec 14, 2024, 15:35:58 pm

Autor Wątek: strugi Anant  (Przeczytany 3336 razy)

Offline JarekO

• Administrator
  • Hero Member
  • Centrum dowodzenia
    • Domidrewno.pl
strugi Anant
« dnia: Czerwiec 27, 2013, 23:10:12 pm »
Może jestem pechowcem i pierwszy jaki kupiłem okazał się niewypałem ;) Zobaczcie fotki jakie posłałem do UK jak go reklamowałem. Był to strug typu bullnose, kątnik. Innych nie miałem, może ktoś się znajdzie co ma inne doświadczenia z tą firmą. Jak na nowy strug to była mega porażka. Oczywiście dało by się go wyprowadzić, ale po to się kupuje nowy, żeby od razu pracował...
----------------------------------------
Pozdrawiam
Jarek

mily68

• Gość
Odp: strugi Anant
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 27, 2013, 23:29:29 pm »
No cóż - magia ceny... Skoro pośrednik (lub pośrednicy) dorzuca jeszcze swoją marżę to ile kosztuje produkcja i sam materiał? W takich przypadkach normy zakładowe są "bardzo restrykcyjne" - wszystkie elementy składowe muszą się dać złożyć "do kupy" czyli w całość - inaczej narzędzie nie ma prawa opuścić fabryki (chyba że w kontenerze jako złom z którego jeszcze jakaś inna firemka poskłada to w narzędzie i wypuści za jeszcze mniejsze pieniądze pod nazwą xxxxxx) a że nie trzyma wymiarów, kątów czy jest niechlujnie wykonane - nie ma  to najmniejszego znaczenia - magia ceny. Ważne żeby ileś tam wagonów tego sprzedać...
Mam nadzieję, że kolega Przemek przeczyta, obejrzy fotki i przemyśli sprawę zakupu...

Offline Armagedon

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Malym wiorkiem, malym wiorkiem
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 27, 2013, 23:30:43 pm »
Jarek a pamietasz co Ci mowilem zanim go kupiles????

Offline Przemek

• Sr. Member
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 28, 2013, 08:58:39 am »
Poczytałem i już mi przeszły indyjskie produkty od samego patrzenia mnie rozbolały wnętrzności a jak bym kupił to musiał bym sobie japońską modłą wypuścić je na zewnątrz ostrzem od tego "struga". Napisz Jarek, żeby dluta.pl przestały ludziom wciskać badzief - jeszcze reklamują, że amerykanie je tak docenili niby best buy czy jakoś tak  >:( Zbieram na stanleya i kwita!
Pozdrowienia
Przemek

Offline Armagedon

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Malym wiorkiem, malym wiorkiem
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 28, 2013, 09:50:59 am »
jesli chcesz na przyklad sprowadzic stanleya uzywanego z UK to zawsze moge Ci pomoc

Offline GC-Stolarz

• Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 14, 2013, 11:48:35 am »
Podpisuje się pod tym ci napisał kolega Armagedon, 100 razy lepiej sprowadzić z UK używkę firmy stanley albo record niż kupować badziewie.