Marzec 29, 2024, 06:02:42 am

Autor Wątek: scheppach hm 216  (Przeczytany 4433 razy)

Offline Cummulus

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
scheppach hm 216
« dnia: Maj 29, 2020, 00:56:50 am »
Cześć
Myślę nad zakupem ukośnicy z posuwem, taki must have dla mnie, może nawet zakupię coś na czasie. Budżet raczej niewielki, bo i wydatki spore. Działania amatorskie, coś pociąć w swoich projektach. Ostatnio naciąłem się ręczną piłą unplugged i plugged kantówek wszelakich pod budowę trzech domków i chciałbym spróbować czegoś innego/szybszego i bardziej powtarzalnego. Myślałem najpierw nad zakupem lidlowskiego Parkside'a - fajna cena, ale nie zwróciłem pierwotnie uwagi na to, że jest bez posuwu, a ta która go ma, już cenowo wygląda gorzej. Kilka dni temu uwagę moją zwróciła promocja w Juli, czyli Scheppach hm 216 za 399 zł. Dzisiaj nawet byłem, przy okazji innych zakupów, tam zajrzeć i stało chyba z 10 pudeł po sklepie. Tutaj chciałbym zapytać, czy ktoś już może z tego korzystał ( w opiniach Juli jedna opinia - negatywna) i jak ocenia ten model, warty tych pieniędzy, czy jednak wyrzucone w błoto? Opinie o firmie czytałem różne, ale raczej oceniana na przyzwoity low-end.

Offline Norberto

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
Odp: scheppach hm 216
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2020, 21:25:37 pm »
Nie wiem jak ukośnica, ale miałem kilka elektronarzędzi scheppach i nigdy więcej. Jakość najtańszych chińczyków z brandem niemieckim..