Kwiecień 26, 2024, 19:34:16 pm

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Krok po kroku (realizacje własne) / Kuchnia znajomych
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mario78 dnia Dzisiaj o 17:50:40 »
Witam
Znajomi poprosili o zabudowanie wentylacji i rur kanalizacyjnych w ich mieszkaniu aby maksymalnie je ukryć. Zabudowa kuchni,o tym będzie ten wątek. Fronty lakierowane ral 9016,blat laminowany,okucia blum. Z racji że warsztat mam dakeko,mało czasu z powodu pracy,tylko czasami coś robię.
2
Strugarki / Odp: Grubościówka SCM S35 Invincible
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mario78 dnia Dzisiaj o 17:48:27 »
Cześć
Maszyna ogólnie ok,wszystko zależy też od stanu. Jeśli 350mm struganego elementu jest dla Ciebie ok. Mnie w niej irytowały dwie przypadłości. Mam minimalny luz na stole i maszyna delikatnie wybiera przod i tył elementu. W serii jeśli ok. Ostatnio nie używam maszyn i plany modernizacji aby wyeliminować luz odeszły na dalszy plan. Do regulacji obrotów jest dźwignią i potrafi się przestawiać podczas puszczania. Moja maszyna po zakupie miała wymienione wszystkie łożyska, kilka rzeczy było dosłownie spiętych na drut ale udało się poprawić fuszerki poprzedniego właściciela.  Czy bym ją kupił ponownie,myślę że tak.
Pozdrawiam
3
Hyde Park Domidrewno / gabinet psychiatryczny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Domi199 dnia Dzisiaj o 13:45:40 »
Możecie mi polecić jakiś gabinet psychiatryczny w Krakowie?
4
Hyde Park Domidrewno / Odp: Agencja marketingowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez huragan dnia Kwiecień 25, 2024, 21:26:26 pm »
Potrzebna mi profesjonalna agencja marketingowa. Możecie mi jakąś polecić?
Ta z linku jest fajna.Weź ją i wsać sobie w dupę.
5
Hyde Park Domidrewno / programy komputerowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Domi199 dnia Kwiecień 25, 2024, 16:48:06 pm »
Jakie programy komputerowe biurowe najbardziej polecacie?
6
Hyde Park Domidrewno / SQL Server 2022
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Domi199 dnia Kwiecień 25, 2024, 14:46:06 pm »
Czy zakup SQL Server 2022 to dobry pomysł?
7
Hyde Park Domidrewno / Odp: Mleko poddane procesowi UHT czy jest lepsze?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ministrant dnia Kwiecień 24, 2024, 20:58:11 pm »
Szukam opinii na temat diety pudełkowej tanio dostępnej w Paczka Smaku https://paczkasmaku.pl/. Jakie są Wasze doświadczenia z tą firmą, szczególnie jeśli chodzi o różnorodność menu i jakość dostarczanych posiłków? Czy dieta jest zbilansowana i czy spełnia oczekiwania osób dbających o zdrowe odżywianie przy ograniczonym budżecie?
8
Hyde Park Domidrewno / Odp: Agencja marketingowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Koala dnia Kwiecień 24, 2024, 20:12:16 pm »
Na pewno nie ta z linku.
9
Strugarki / Odp: Grubościówka SCM S35 Invincible
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bombalina dnia Kwiecień 24, 2024, 11:20:40 am »
Witam, mam zamiar kupić taką maszynę. Mogłby się kolega podzielić opinią na temat maszny?
10
Hyde Park Domidrewno / Agencja marketingowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Domi199 dnia Kwiecień 23, 2024, 15:58:39 pm »
Potrzebna mi profesjonalna agencja marketingowa. Możecie mi jakąś polecić?
Strony: [1] 2 3 ... 10