Marzec 29, 2024, 07:57:21 am

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Wszystkie pozostałe / Odp: moduły dodatkowe w sofcie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez papajondro dnia Listopad 07, 2020, 16:00:33 pm »
Inwestuj tylko w hardware. I w to co mówi Sasin... ale na odwrót.
92
Wszystkie pozostałe / moduły dodatkowe w sofcie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez blazejdun dnia Listopad 05, 2020, 09:06:33 am »
Czy Waszym zdaniem opłaca się dokupywać rozmaite opcjonalne rozszerzenia?
Póki co wystarcza mi podstawowa wersja oprogramowania. Ale różne dodatki kuszą coraz mocniej - pytanie tylko, na ile będzie się z nich korzystać w codziennej pracy? Wolę uniknąć sytuacji, w której dopłacam za bardziej rozbudowaną licencję, a w praktyce z niektórych modułów i funkcjonalności korzystam od wielkiego dzwonu.
Jak rzeczowo ocenić, które rzeczy okażą się faktycznie przydatne oraz będą często używane, a bez czego można się spokojnie obejść bez wielkich strat???
93
Wszystkie pozostałe / Odp: Leica 3D Disto + WOODLAB = precyzja pomiaru + jakość wykonania.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez harryon dnia Wrzesień 30, 2020, 21:51:21 pm »
ja regularnie korzystam ale nie ze swojego. Urządzenie jest rewelacyjne.
Wykorzystuje je głównie do skanowania łuków okien i drzwi.
Ostatnio poziomowałem Leicą podwaline pod dom szkieletowy.

pozdrawiam

harryON
94
Wszystkie pozostałe / Odp: Leica 3D Disto + WOODLAB = precyzja pomiaru + jakość wykonania.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez krzysztofel dnia Wrzesień 24, 2020, 13:50:00 pm »
Ewentualnie można zainwestować w model niżej czyli Leica S910 - ograniczenie to 30 punktów na skan.
Sam program do projektowania wypada bardzo korzystnie w stosunku cena/jakość. Obecnie jest wyprzedaż rocznika i można zyskać duży rabat.
95
Wszystkie pozostałe / Odp: Leica 3D Disto + WOODLAB = precyzja pomiaru + jakość wykonania.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tayjkt dnia Wrzesień 23, 2020, 15:46:31 pm »
fajna sprawa tylko ta cena :/
96
Wszystkie pozostałe / Leica 3D Disto + WOODLAB = precyzja pomiaru + jakość wykonania.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez krzysztofel dnia Wrzesień 23, 2020, 13:48:52 pm »
Zapraszam do zapoznania się z filmem, w którym wykorzystano dane pomiarowe z dalmierza laserowego Leica 3D Disto.
W oparciu o skan można zaprojektować dopasowane meble do nierówności ścian, które trudniej jest pomierzyć tradycyjną metoda. W branży kamieniarskiej niezastąpiony pakiet narzędzi który wykorzystywany jest do produkcji wykończeń schodów łukowych, blatów.

FILM: Leica 3D Disto + WOODLAB = precyzja pomiaru + jakość wykonania.


WOODLAB automatycznie generuje pliki bezpośrednio dla CNC

Przykładowe integracje z maszynami CNC (lista współpracujacego oprogramowania):
- Alberti (TPA)
- Biesse (Biesseworks)
- Biesse (XNC)
- Biesse (Cid)
- Biesse (CNI)
- Biesse (Cix - BSolid)
- Busellato Genesis Evolution
- Busellato Genesis W95
- Campus (Holzher)
- Cosmec
- Giben by Anderson (Syntec - Fanuc)
- Giben by Anderson (Syntec - ISO)
- Holz Her (DXF 3D)
- Homag Weeke (Woodwop)
- Masterwood
- Morbidelli (Xylog)
- Morbidelli (Xylog Plus)
- Morbidelli (Maestro)
- OSAI
- SCM (Xylog Plus)
- TwinCAM (DXF 3D)
- Uniteam (TPA)
- IMA (imaWOP)
97
Wszystkie pozostałe / Prośba o pomoc
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 1989Piotrek dnia Czerwiec 24, 2020, 10:14:01 am »
Witam wszystkich po dłuższej nieobecności 😉
Głupio mi trochę, że wyskakuje na "dzień dobry" z pytaniem, ale chwilowa redukcja etatu i nadmiar wolnego czasu sprawiły, że postanowiłem zrobić coś co będzie zarówno użyteczne jak i przyjemne dla oka 😉 Padło na altankę ogrodową. Jednak bez waszej pomocy drodzy forumowicze, mogę mieć z tym problem...
A zatem, poszukuję osoby która projektuje lub buduje (a najlepiej jedno i drugie) konstrukcje drewniane. Jeśli znajdzie się taka osoba to napiszę o co konkretnie mi chodzi a tymczasem uciekam spać bo jestem po nocnej zmianie. Pozdrawiam serdecznie 😉
98
Wszystkie pozostałe / Odp: Półka z niewidocznym mocowaniem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kris for kids dnia Czerwiec 08, 2020, 08:32:28 am »
Dziękuję
99
Wszystkie pozostałe / Odp: Półka z niewidocznym mocowaniem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomekz dnia Czerwiec 08, 2020, 06:46:23 am »
Klejonka ,a najlepiej płyta okleinowana
100
Wszystkie pozostałe / Odp: Półka z niewidocznym mocowaniem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kris for kids dnia Czerwiec 07, 2020, 19:30:05 pm »
Kantowki 8 na 24 cm
Strony: 1 ... 8 9 [10]