Marzec 22, 2023, 10:13:52 am

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Tomex

Strony: [1]
1
Cześć,

Gdyby kogoś interesowały inne urządzenia akumulatorowe niż Makita/Milwaukee czy też Boscha, to polecam do zapoznania się z ofertą firmy Pneumat.: https://www.pneumat.com.pl/narzedzia-akumulatorowe .  Tam znajdują się narzędzia z takich firm jak Chicago Pneumatic, Desoutter i FAR, które również charakteryzują się wysoką jakością   ;)

2
Sklepy branżowe / Sklep z pneumatyką i nie tylko
« dnia: Maj 22, 2020, 13:11:06 pm »
Witam,
Chciałbym polecić sprzęt ze sklepu internetowego firmy Pneumat., który oferuje naprawdę wysokiej klasy urządzenia pneumatyczne! Sprawdzają się nie tylko w przemyśle drzewnym, ale i również w budownictwie. Największą ich zaletą jest trwałość i niezawodność przez długi czas w porównaniu do urządzeń elektronicznych, które nie są tak samo odporne na czynniki zewnętrzne, co sprzęt pneumatyczny. Takie korzyści są obowiązkowe w powyższych branżach, ponieważ przyczynia się także do wzrostu produktywności oraz bezpieczeństwa przy wykonywaniu danej pracy. Ze swojej strony mogę zdecydowanie polecić pneumatyczną nitownicę, wiertarkę oraz szlifierkę, którą znajdziecie pod tym adresem: https://www.pneumat.com.pl/narzedzia_pneumatyczne oraz jeśli ktoś ma do czynienia z trocinami, to polecam zapoznać się z tematem węży odciągowych: https://www.pneumat.com.pl/weze-odciagowe . Polecam!

3
Przedstaw się na Domidrewno / Witam!
« dnia: Maj 22, 2020, 13:00:07 pm »
Cześć, uszanowanko i witam Was wszystkich! liczę na wspólną wymianę doświadczeń! :)

Strony: [1]